نحوه ایجاد تخته چارچوب نهایی پاییز

اگر مدتی در اینجا بوده اید ، می دانید که تیم CS یک تخته چرای خوب را دوست دارد. وقتی صحبت از میزبانی می شود ، گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از نمایش مجموعه ای از همه میان وعده های مورد علاقه ما در یک غذای بزرگ برای همه برای لذت بردن نیست. بعلاوه ، یک تخته انواع کلوچه از نظر بصری خیره کننده است ، به آسانی می توان زودتر آن را آماده کرد و راهی عالی برای استقبال از بهترین طعم های فصل است. بنابراین امروز در روزنامه نگاری میان وعده ، ما آخرین تابلو فرش پزی را برای شما به ارمغان می آوریم.

ممکن است شیک به نظر برسد ، اما ایجاد یک تخته چرای عالی کار سختی نیست. تنها چیزی که نیاز است کمی برنامه ریزی و خلاقیت است تا بتوانید به یک غذای خوشمزه با بهترین تثبیت کننده های پاییزی برسید. هرچه هنرمندتر باشد ، بهتر است. نکات ما را در مورد ایجاد تابلو فرش پاییزی نهایی که ستاره مهمانی های آینده شما در این فصل خواهد بود ، دنبال کنید.

طرح رنگ پاییزی خود را انتخاب کنید

به عنوان یک فرد حداکثر گرا ، تخته های پنیر من معمولاً بیشتر از طرف دیگر هوای بیشتری دارند. شما باید برای همه چیزی داشته باشید ، درست است؟ با این حال ، من آموخته ام که انتخاب یک موضوع مشترک بسیار مهم است تا تخته پنیر شما شبیه یک آشفته به نظر نرسد و اطمینان حاصل کنید که از ریل در خواربار فروشی خارج نمی شوید. من معمولاً تخته پنیرم را با فصول فصل (از این رو این تابلو پخت و پز در فصل پاییز) ست می کنم و یک طرح رنگی مناسب را انتخاب می کنم تا در کل به آن پایبند باشم. برای پاییز ، من عاشق ترکیبی از رنگ های گرم ، قرمزهای عمیق و سبزهای کم رنگ هستم.

پنیرهای خود را انتخاب کنید

در حالی که من خودم پنیر نمی خورم ، می دانم که هر تخته چرا بدون آن از بین می رود. من از متخصصان آموخته ام که هنگام انتخاب پنیرهای خود ، تعادل بافت و طعم را ایجاد کنند. در این تخته ، ما یک چدار قدیمی داریم ، که یک گزینه کلاسیک پنیر سخت است که مزه دار و مزه دار است. دوم ، یک گوه پنیر آبی وجود دارد ، برای یک گزینه نرم تر و تند. در نهایت ، تخته با پنیر Merlot BellaVitano ، که طعم کمی نرم و غنی تر ارائه می دهد ، گرد می شود. در حالی که سه عدد جادویی برای این تخته بود ، یک پنیر بری یا بز نیز می تواند برای مخلوط کردن نیز عالی باشد.

مطالب دیدنی  6 بهترین ویتامین زنان برای انرژی، به گفته یک متخصص تغذیه

طعم های تازه پاییز را اضافه کنید

هیچ مکانی بهتر از یک تخته کلوچه برای نمایش محصولات پر جنب و جوش و تازه در فصل وجود ندارد. هنگام انتخاب میوه ها و سبزیجات ، با انتخاب انواع سایه ها و اشکال ، علاقه بصری ایجاد کنید. شاخه های رزماری تازه بوی خوشمزه ای می دهند و راهی عالی برای جدا کردن گروه های مختلف از اقلام مختلف هستند. انجیر در این زمان از سال نه تنها خیره کننده است ، بلکه برای اکثر پنیرها یک طعم عالی است. من همچنین دوست دارم از سیب و گلابی برای شیرینی بیشتر روی تخته استفاده کنم. می توانید آنها را به نصف برسانید و روی تخته بگذارید تا رنگ خوبی پیدا کند ، یا آنها را نازک برش دهید و در قسمت های مختلف روی تخته بچسبانید. برش های میوه به تنهایی خوشمزه هستند یا به عنوان جایگزین های عالی برای ترقه ها برای جمع کردن رویه ها و تزئینات مورد علاقه شما هستند. و در نهایت ، شما نمی توانید با انگور تازه زرق و برق دار اشتباه کنید.

از انواع گوشت استفاده کنید

به شکل واقعی انواع غذاهای سرخ کرده ، گوشت های پخته شده فرصتی است که میز شما را از یک میان وعده به یک غذای مهم ببرید. پروسکویتو و سالامی همیشه مورد توجه هستند ، اما گوشت های شما همچنین فرصتی برای استقبال از ادویه جات گرم کننده ، افرا و سایر طعم های پاییزی است. از آنجا که آنها زیبا ترین بخش صفحه نیستند ، من تمایل دارم فقط چند برش را در بین برخی از عناصر پر جنب و جوش ، مانند میوه ، بریزم تا واقعا بدرخشند.

با تنظیمات مورد علاقه خود پر کنید

در آخر اما مهمتر از همه ، خلاءها را با غذاهای واقعی هر پنیر پنبه ای پر کنید: تثبیت کننده ها. گنجاندن مینی کاسه ها اینجا و آنجا چیزها را منظم و جالب نگه می دارد ، و آنها ظرف مناسبی برای برخی از تنقلات کوچکتر و هر نوع شیرینی یا غذای آماده برای نمایش هستند. من همیشه انواع نان و کراکر با اشکال ، بافت ها و اندازه های مختلف را انتخاب می کنم تا لبه های بیرونی تخته را کنار بزنم. سپس ، من همیشه چند مورد شیرین و نمک را برای مخلوط کردن انتخاب می کنم. روی این تخته ، ما زیتون ، آجیل آب نبات شده ، کشمش طلایی و چاوتنی داریم تا آخرین کار را انجام دهیم.

مطالب دیدنی  طراحی دکوراسیون داخلی منزل - نمونه زیباترین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

نکته حرفه ای: مطمئن شوید که تخته های کلوچه خود را حداقل 20 دقیقه قبل از مهمانان بیرون بیاورید تا پنیر بتواند نفس بکشد و بنابراین شما می توانید قبل از بلعیدن ، شاهکار خود را به عقب برگردانید ، آرام شوید و تحسین کنید. امیدوارم از این تخته پخت و پز پختی به اندازه ما لذت ببرید!