10 بزرگ ترین طراحی داخلی بدون شماره از نظر دکوراتورها

من عمیقاً به نظرات طراحان داخلی اهمیت می دهم. در عصر پینترست، همه ما تمام تلاش خود را می کنیم تا رویاهای طراحی خود را به واقعیت تبدیل کنیم، اما دکوراتورهای حرفه ای از چیزهایی آگاه هستند که ذهن من در اینستاگرام به سختی می تواند درک کند. آن‌ها رنگ‌های مناسب، ابعاد مناسب و مکان‌هایی را می‌دانند که کیفیت بالا را در مکان‌های غیرمنتظره پیدا کنند. این تخصص همچنین بدون شک منجر به لیستی از طراحی داخلی ثابت و بدون هیچ شماره می شود.

خلاقیت و بیان زیبایی‌شناختی عمیقاً شخصی است، اما دانستن اینکه چگونه از این جنایات علیه طراحی اجتناب کنید، می‌تواند سبک شما را در مسیر درست هدایت کند. برای درک بهتر انتخاب‌هایی که طراحان داخلی را در حال اجرا می‌کند، از استعدادهای مختلفی برای بزرگترین حیوانات خانگی آنها نظرسنجی کردم.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

تصویر از میشل نش

10 بزرگترین طراحی داخلی بدون شماره: کارشناسان

درست کردن پرده ها در خانه کامیل. تصویر از میشل نش.

طراح پت پیو شماره 1: پرده هایی که خیلی کوتاه هستند

با داشتن طراحی سرپوشیده خانه برای چندین سال، پرده هایی که کاملاً با کف مطابقت ندارند، یکی از طرح هایی هستند که من به خوبی از آن آگاهم.

تامارا یونس توضیح می‌دهد: «وقتی صحبت از پنجره‌ها به میان می‌آید، میله‌های پرده‌ای که خیلی پایین نصب می‌شوند یا پانل پرده‌ای که خیلی کوتاه است، هر دو بزرگ هستند. آخرین چیزی که یک طراح می خواهد ببیند یک خط شناور بالای زمین است.

شانون ادینگز می‌افزاید: «ترجیح من این است که پرده‌ها بلند (نزدیک به سقف) آویزان شوند و به آرامی زمین را لمس کنند. «آنها لزوماً نباید سفارشی باشند تا به درستی آویزان شوند – اگرچه سفارشی ارزش هر پنی را دارد. تا زمانی که سخت افزار در ارتفاع مناسب آویزان شود، پرده ها باید درست به زمین بخورند!»

تصویر از نیکول رمزی

جسیکا ریسکو اسمیت می گوید: «چیزهای کوچکی هستند که برای من واقعاً بزرگ هستند. “یکی از آنها ترکیب کروم صیقلی و روکش فلز نیکل صیقلی است.”

تصویر توسط کیت زیمرمن تورپین

طراح پت پیو شماره 3: فرش های نامناسب

وقتی صحبت از قالیچه‌ها می‌شود، که یا به زیبایی با هم ترکیب می‌شوند یا مانند انگشت شست زخمی خودنمایی می‌کنند، مسائل اندازه.

اندی مورس می‌گوید: «یکی از بزرگترین ناراحتی‌های حیوان خانگی من دیدن فرشی است که در یک اتاق خیلی کوچک است. «این باعث می‌شود اتاق احساس نابسامانی و کوچک‌تر از آنچه در واقع است داشته باشد. یک فرش باید یک فضا را زمین کند. این به اتاق کمک می‌کند تا احساس کند یکپارچه و کامل شده است.»

لورن سالیوان می افزاید: “وقتی شک دارید، بزرگتر تقریبا همیشه بهتر است.”

تصویر توسط Emily What

طراح پت پیو شماره 4: آRT خیلی بالا آویزان شد

فرانچسکا گریس می‌گوید: «این مرا دیوانه می‌کند، زیرا یک اثر هنری که خیلی بلند آویزان شده است، می‌تواند واقعاً کل فضا را خنثی کند و احساس نامتعادل و نامتناسب کند.

طراح پت پیو شماره 5: همه مبلمان از یک مکان خریداری شده است

در حالی که وسوسه انگیز است که همه چیز در فروش روز یادبود شرکت کنید، صبر برای یک احساس جمع شده و التقاطی کلیدی است.

جوئل کاتنر توصیه می کند: «احساس نکنید که نیازی به خرید همه مبلمان خود به یکباره نداشته باشید. “شما باید به هر قطعه در خانه خود مانند مجموعه ای نگاه کنید که بر اساس آن ساخته شده اید. این تضمین می کند که هر قطعه متفکرانه و خاص است. می‌توانید اقلام را به‌صورت آنلاین یا حتی در بازارهای کثیف تهیه کنید و یک فعالیت سرگرم‌کننده آخر هفته را ایجاد کنید. پر کردن خیلی سریع فضای خود یک نه است.»

تصویر توسط جولی لی

طراح پت پیو شماره 6: لامپ های ناسازگار

این روزها، می توانید یک لامپ هوشمند را برای ایجاد حالات بی شماری سفارشی کنید. می توانید رنگ، روشنایی را تنظیم کنید یا از نور روز به نور ملایم تغییر دهید. فقط سعی کنید برای هر اتاق یک موضوع انتخاب کنید و به آن پایبند باشید.

“ترکیبی تصادفی از لامپ های رنگی مختلف در یک اتاق تک، ما طراحان را دیوانه می کند!” یونس می گوید. «هنگام خرید لامپ، رنگ و وات رنگی را انتخاب کنید که دوست دارید و یکدست باشید. هیچ چیز بیشتر از یک لامپ روز با رنگ آبی 80 واتی احساس جذاب یک لامپ قابل تنظیم را خراب نمی کند.

تصویر از میشل نش

طراح پت پیو شماره 7: نورپردازی بیش از حد فرورفته

سالیوان می‌گوید: «چراغ‌های فرو رفته که مانند باند فرودگاه سقف را می‌پوشانند، هر بار من را به وحشت می‌اندازند. درعوض، لامپ‌ها یا تک‌پوینت‌های همسطح را انتخاب کنید و همیشه از چندین منبع نور استفاده کنید. هرگز فقط به نورپردازی بالای سر تکیه نکنید!

تصویر از استفان کارلیش

طراح پت پیو شماره 8: کرکره های کاشت

مورس (که لازم به ذکر است در آتلانتا، جورجیا زندگی می کند)، علاوه بر در نظر گرفتن نام جدیدی برای آنها، آماده است تا به طور کامل کرکره های مزرعه را کنار بگذارد.

مورس خاطرنشان می کند: “من پرده ها یا سایه های زیبا را ترجیح می دهم.” کرکره های کاشت هیچ دکوری به اتاق اضافه نمی کنند. آنها می توانند از نظر قیمت مشابه سایر اشکال پنجره درمانی باشند که گرمتر هستند و فضای بیشتری را به فضا ارائه می دهند.

تصویر از نیکول رمزی

طراح پت پیو شماره 9: تزئینات سفید روی دیوارهای رنگارنگ

آنی داونینگ می‌گوید: «من متوجه می‌شوم که آن چیزی که می‌تواند یک بیانیه پیچیده باشد را تضعیف می‌کند. “متعهد به رنگ کردن، تن به تن یا استفاده از رنگ های مکمل باشید.”

تصویر از دانیله سابل

طراح پت پیو شماره 10: برجسته مایکروویو

در حالی که اشلی ماکوگا بسیار مصمم است که امواج مایکروویو بالاتر از محدوده فر نباشد، طراح ترجیح می دهد دستگاه را در هیچ کجای آشپزخانه نبیند.

اشلی ماکوگا می‌گوید: «تیم ما بر این باور است که محدوده‌ها نقطه کانونی بصری آشپزخانه هستند و دوست دارند تأثیر آن‌ها را با هود فاصله‌ای که به زیبایی‌شناسی کلی فضا می‌افزاید، افزایش دهند.» ما برای مخفی کردن امواج مایکروویو تا حد امکان کار می کنیم – در پشت یک جزیره یا حتی داخل انباری.