10 تنظیمات میز در فضای باز برای تغییر ناهار خوری شما در فضای باز

چیز خاصی در مورد جمع کردن گروهی از افراد روی یک میز زیبا وجود دارد. نه تنها می توانید از همراهی یکدیگر در یک غذای دوست داشتنی لذت ببرید، بلکه می توانید از لذتی که همراه با منظره سفره است شگفت زده شوید. و با اوج گرفتن فصل ناهار خوری در فضای باز، مهم است که خود را با تنظیمات میز در فضای باز آشنا کنید تا بتوانید این شادی را به بهترین شکل تجربه کنید. با چند نکته در زیر کمربند خود، ممکن است از اینکه چقدر ساده است میز رویایی خود را درست کنید – همه بدون استرس – شگفت زده شوید.

از ایده های دکور گرفته تا نکات کاربردی، این تنظیمات میز در فضای باز به شما کمک می کند تا تجربه غذاخوری در فضای باز را به یک جشن برای همه حواس تبدیل کنید.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

تنظیمات میز در فضای باز: راهنمای شما

فرقی نمی‌کند میزبان یک مهمانی در باغ، برانچ جشن باشید، یا صرفاً از یک وعده غذایی زیر آسمان آزاد لذت می‌برید، می‌توانید روی یک چیز حساب کنید: چیدمان میز در فضای باز. این چیدمان میز نقش مهمی در تنظیم روحیه و ارائه بهترین تجربه غذاخوری به مهمانان شما (و خودتان) دارد.

برای پیشروی، تعدادی از میزهای کامیل با طراحی ماهرانه را در کنار میزهایی که توسط سلیقه‌سازهایی که در طول سال‌ها همراهش بوده‌ایم، گرد آورده‌ایم. با الهام گرفتن از این مناظر رومیزی، همه چیزهایی را که برای چیدن میز رویایی خود نیاز دارید، خواهید داشت. بنابراین، برای خود یک لیوان گل رز بریزید، یک صندلی را بالا بیاورید و به بهشت ​​طراحی بپیوندید تا دریابیم که چگونه حیاط خلوت خود را به بهترین واحه غذاخوری تبدیل کنید.

نحوه چیدمان میز در فضای باز

زمانی که زمان چیدن میز در فضای باز فرا می رسد، مهم است که به ترجیحات طراحی خود توجه کنید. شما ممکن است همه چیز در مورد خنثی ها باشید یا دوست داشته باشید که روی میز خود رنگ ببافید. هر کدام را که ترجیح می دهید، متوجه خواهید شد که طبیعت برای هر دو بوم عالی ارائه می دهد. همچنین، بسته به مناسبت و/یا وعده غذایی، ممکن است در حال عکاسی برای چیدن یک میز رسمی یا چیزی معمولی‌تر باشید. هر مناسبتی که خواستار باشد، می‌توانید منظره‌ای خیره‌کننده ایجاد کنید که مناسب و کاملاً هماهنگ با جشن حاضر باشد. و مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد، می‌توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که همه چیز در فضای باز مزه بهتری دارد – و این یک واقعیت است. با این تنظیمات میز در فضای باز که الهام بخش خلاقیت شما هستند، شما کاملاً مجهز شده اید تا تمام نیازهای میزبانی فضای باز خود را به سبک برآورده کنید.

1. زیبایی طبیعت را در خود بگنجانید

وقتی بیرون غذا می خورید، چرا از آنچه در اطرافتان است استفاده نکنید؟ از گل‌ها گرفته تا شاخه‌ها و هر چیزی که بین آن‌ها قرار دارد، ترکیب کردن کمی از محیط اطراف شما راهی آسان برای ایجاد یک میز زیبا و ارگانیک است. چند گل از باغ به عنوان قسمت مرکزی خود بردارید یا چند گیاه تازه را روی هر دستمال بچسبانید تا زیبایی ارگانیک را در میز خود بگنجانید.

2. عناصر خاک رس را ترکیب کنید

برای داشتن ظاهری الهام‌گرفته از کویر، بافندگی در رنگ‌های خاک رس طبیعی، یک میز معمولی و خنک را ایجاد می‌کند که به همان اندازه مرتفع است. می توانید این کار را با استفاده از رومیزی کتان، دستمال سفره یا سرامیک که رنگ های خنثی را با رنگ های خاموش به زیباترین شکل هماهنگ می کند، انجام دهید.

الهام بیشتر: یک مهمانی شام صحرا با آلیسون کارول

3. آن را به یک میز چرا تبدیل کنید

برای یک گردهمایی که تماماً در مورد اختلاط است، ایجاد یک میز چرا بهترین راه برای تشویق گفتگوهای معمولی است. به‌جای یک شام نشستن، این میز به سبک غذاخوری یک تغییر سرعت سرگرم‌کننده برای مهمانان شما است که به آن‌ها اجازه می‌دهد بدون هیچ مانعی به گردش بپردازند. میز خود را با تعداد زیادی چیدمان گل، آیتم های منوی غذاخوری و سرامیک های دست ساز و ظروف تخت پر کنید تا مهمانان شما با سرعت خودشان از آن استفاده کنند.

الهام بیشتر: مهمانی کتاب apéro حیاط خلوت آجیری آکی

4. اجازه دهید خنثی ها راه را هدایت کنند

یک پالت رنگ خنثی همیشه برای فضای باز مناسب است. با خاموش نگه داشتن رنگ‌های خود، فضایی را برای درخشش رنگ‌های زیبای فضای باز فراهم می‌کنید. سفیدپوستان در اینجا در کنار یک پایگاه متین‌تر عمل می‌کنند تا از تیرگی بیش از حد اوضاع جلوگیری کنند. از آنجا، می توانید رنگی به شکل گل، میوه، سبزی ببافید. همه چیز در مورد زیبایی طبیعی است.

5. آن را روشن کنید

چراغ های رشته ای به این زودی ها از بین نمی روند و دلیل خوبی دارد! آنها هر فضای بیرونی را ارتقا می دهند و ترکیب آنها بسیار ساده است. چیدمان میز زیر نور به این معنی است که می توانید بدون نیاز به روشن کردن شمع از مزایای یک شام با نور شمع بهره مند شوید. این نورپردازی خلق و خو است، دوباره تصور شده است.

6. برو به جلو

آن تاک چقدر خیره کننده است؟ نه تنها یک رنگ زیبا را اضافه می کند، بلکه یک بیانیه مرکزی است که واقعا جدول را تعریف می کند. طبیعی است، پر از زندگی است و می توان آن را مستقیماً از باغ تا میز برد. به علاوه، این یک شروع مکالمه تضمینی است.

الهام بیشتر: یک برانچ دوستانه با شیرینی شیرین لورل

7. زیبایی روستایی

وقتی صحبت از چیدمان میز در فضای باز می شود، هرگز نمی توانید با چند عنصر روستایی که احساس خانه و نوستالژیک دارند، اشتباه کنید. در این صورت، فانوس های نفتی و مبلمان های دست ساز، آشنایی را به سفره معرفی می کنند که نمی توانید از آن عبور کنید.

الهام بیشتر: یک گردهمایی در فضای باز با Walden Retreats

8. تنظیمات خود را ساده کنید

هیچ کتاب قانونی وجود ندارد که بگوید همیشه باید از عناصر سنتی چیدمان میز استفاده کنید. در واقع، ساده کردن میز شما اغلب می تواند گردهمایی شما را برای شما و مهمانانتان راحت تر کند. چیزی به سادگی حذف یک روکش میز می تواند احساس آرامش و راحتی بیشتری به میز شما بدهد.

9. جادوی تک رنگ

ممکن است به نظر غیرعادی باشد که عناصر تک رنگ را برای درخشش رنگ های خود نسبت دهید، اما این دقیقاً همان چیزی است که در اینجا اتفاق می افتد. اگر عاشق رنگ‌های پاپ هستید اما نمی‌خواهید با رنگ‌های طبیعت اطرافتان تضاد داشته باشید، به هر یک از رنگ‌هایتان یک دوست بدهید. در اینجا، صندلی‌های سفید با رومیزی سفید مطابقت دارند – راهی برای جلب توجه آن گل‌های نارنجی خیره‌کننده. اگر ذهن خود را روی آن بگذارید، اجرای آن بسیار آسان است.

الهام بیشتر: ناهار حیاط خلوت با آران گویوآگا

10. ظروف نقره ای خود را روی هم قرار دهید

برای یک میز در فضای باز، من یک بسته دستمال سفره را دوست دارم که همه چیزهایی که نیاز دارید را در خود جای دهد. ظروف تخت و دستمال کاغذی که در بالای بشقاب قرار گرفته اند، هر دو در یک مکان هستند و آماده استفاده هستند. این یک محیط معمولی تر است که با چیدمان میز در فضای باز برابری می کند. به‌علاوه، به‌عنوان میز آرایی راحت‌تر است که نگران چیدمان و فاصله ظروف نقره نباشید. یک برد-برد، اگر بخواهید.

الهام بیشتر: ناهار باغ تا میز با کامیلا مارکوس

با مجموعه میز در فضای باز، تنها چیزی که اکنون نیاز دارید الهام گرفتن از منو است! دستور العمل های آشپزی مورد علاقه ما در فضای باز را برای یک غذای عالی در فضای باز بررسی کنید.