10 رنگ رنگ زمستانی که در سال 2021 دیوارهای شما را گرم می کند

دلایل زیادی وجود دارد که من از کمدی های رمانتیک سیر نمی شوم. تصویر خوش‌بینانه، هرچند اغلب ساده‌لوحانه از عشق، طرح‌ها و روایت‌های پیچیده و خنده‌دار (اما به‌طور رضایت‌بخشی قابل پیش‌بینی)، و اگر نانسی مایرز کارگردانی می‌کند، فضای داخلی خیره‌کننده‌ای که به زیبایی بین طراحی مدرن و راحت تعادل برقرار می‌کند. و شاید این نتیجه بسیاری از مونتاژهای خوش‌بینانه باشد، اما این ژانر فیلم حس امیدی را ایجاد می‌کند که اگرچه ممکن است بیش از حد بی‌گناه به نظر برسد، دگرگونی یک شبه به نوعی در قلمرو امکان احساس می‌شود. چه چیز دیگری باعث می شود چنین تغییر ناگهانی و سریع همه چیز به این سرعت و به راحتی اتفاق بیفتد؟ البته فضای خود را با چند لایه رنگ جدید تازه کنید. هیچ زمانی برای انجام این کار بهتر از زمانی نیست که فصل تغییر کند و شما آماده باشید تا از فضایی دنج در خانه خود استقبال کنید. برای کمک به شما، با چند متخصص طراحی داخلی صحبت کردم تا از روند رنگ‌های زمستانی که باید در سال 2021 بدانید، کم‌تر صحبت کردم.

اما من برای لحظه ای شاعرانه در مورد جادوی دگرگون کننده موجود در رنگ ادامه خواهم داد: همانطور که کمی تمیز کردن بهاری می تواند به شما کمک کند دوباره با خانه خود ارتباط برقرار کنید، تعهد عمدی به رنگ رنگ جدید می تواند کمی زندگی را در فضاهایی که ممکن است وجود داشته باشد دمیده شود. شروع به احساس کهنگی یا ساکن شدن کرد. انتقال از یک پالت خنثی به چیزی که کمی حداکثری‌تر است، می‌تواند دیدگاه جدیدی ایجاد کند و انرژی کاملاً متفاوتی را در اتاق القا کند. و در حالی که همه ما در مورد زیبایی شناسی بی انتها هستیم (بعضی چیزها فقط کار می کنند!)، غواصی در مورد آنچه که در دنیای رنگ های داخلی مرسوم است، همیشه هیجان انگیز، جذاب و سرگرم کننده است.

بنابراین، اگر نه تنها برای خانه یا آپارتمان خود، بلکه برای خودتان نیز به شروعی تازه نیاز دارید، هنگام ترسیم دکوراسیون خود یکی از رنگ های زیر را در نظر بگیرید. من از بریتنی فاریناس، کیت لستر، سارا استیسی، نیکول فیشر، کلر زینکر، شانون ادینگز، و استفانی استین برای بینش تخصصی و افکارشان در مورد رنگ‌هایی که در زمستان امسال بیشتر خواهیم دید، استفاده کردم. برای الهام گرفتن، انرژی گرفتن و شاید حتی کمی غافلگیر شدن از رنگ جدیدی که ممکن است در تمام فضای خود استفاده کنید، آماده شوید.

تصویر ویژه توسط تیل تامسن

آیا هیچ یک از این روندهای رنگ آمیزی زمستانی شما را شگفت زده کرد؟ کدام یک را امتحان می کنید؟ صدا در زیر.