10 پازل سرگرم کننده برای خانواده ها در هر سن و مرحله

من فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که معماهای بچه ها با انتقام بازگشتند و به نظر من ، آنها نمی توانستند در زمان بهتری بازگشت خود را انجام دهند. من نمی توانم تنها والدینی باشم که احساس می کنم هر فعالیت خانوادگی شامل یک صفحه نمایش است ، می توانم؟ از کنسول های بازی گرفته تا سیستم عامل های پخش کننده تا فعالیت های iPad ، احساس می شد که زمان خانواده آفلاین قدیمی قدیمی به گذشته تبدیل شده است! بسیاری از معماهای جدید را برای خانواده ها وارد کنید ، یک فعالیت سنتی که مانند یک دوست قدیمی بازگشته است … و ما بسیار خوشحالیم که اینطور شد.

شاید بدانید یا ندانید ، اما پازل ها از سال 1700 وجود داشته اند که آنها را به یکی از طولانی ترین و دوست داشتنی ترین فعالیت های تاریخ تبدیل کرده است. و از زمان شیوع همه گیر ، محبوبیت آنها فقط در حال افزایش است. هنگامی که اولین مسائل مربوط به قرنطینه در سال 2020 سفارش شد ، تقاضای زیادی برای پازل بچه ها افزایش یافت. در حقیقت ، تولیدکنندگان پازل شاهد افزایش 300 تا 400 درصدی فروش بودند و به دلیل تاخیر در تولید همه گیر ، اقلام محبوب را به سرعت فروختند!

به شخصه ، معماها باعث می شوند که به مادربزرگم فکر کنم زیرا او همیشه روی یکی از آنها کار می کند. پازل ها به شما کمک می کنند که متمایل شوید و به مردم دلیلی برای صحبت کردن و گپ زدن بدهید.

وقتی کمی بزرگتر بودیم ، همیشه روی میز قهوه یا آشپزخانه او یکی در حال کار بود. ما کاکائو داغ می نوشیدیم و رقابت می کردیم که ببینیم چه کسی سریعتر این کار را انجام داده است. او به ما آموخت که در گروه ها کار کنیم و ابتدا مرز را انجام دهیم. صادقانه بگویم ، من نمی توانم یک پازل خاص را به خاطر بسپارم ، اما خاطرات بسیار خوبی از زمانی که با هم روی آنها کار کردیم ، دارم.

به همین دلیل است که معماها بسیار خاص هستند. با افراد دیگر ، آنها می توانند ارتباطات و گفتگوهای عمیق را تشویق کنند ، زیرا شما در جهت یک هدف مشترک تلاش می کنید. به تنهایی ، آنها می توانند به شما در مدیتیشن ، قطع برق و تغذیه مغز کمک کنند – چه برسد به کاهش اضطراب یا استرس نیز.

آیا آمادگی این را دارید که در فصل تعطیلات عشق خود را به پازل ها دوباره افزایش دهید؟ در اینجا 10 مورد از بهترین پازل ها برای لذت بردن خانواده ها آمده است!

رده سنی 12 ماه به بالا

رده سنی 2 سال به بالا

سن 5 سال به بالا

رده سنی 8 سال به بالا