11 دستور تهیه قهوه سالم که روز شما را بیش از حد شارژ می کند

وقتی از خواب بیدار می شوم ، اولین چیزی که به آن فکر می کنم یک لیوان گرم در دستانم است و بوی دارچین در فضا پیچیده است. اگر من قهوه صبحگاهی ام را نخورم … شاید تا زمانی که من این کار را انجام دهم از من دوری کنید. این من نیستم نیاز کافئین (خوب ، احتمالاً دارم) ، فقط باعث خوشحالی من می شود. من احساس می کنم که قهوه رپ بدی می گیرد ، هرچند و من متوجه شده ام که افراد بیشتری دمنوش جسورانه را از رژیم غذایی خود حذف می کنند قطع کافئین به طور کلیبه اما ، تا زمانی که در مصرف آن زیاده روی نکنید ، دستور العمل های سالم قهوه را آزمایش کنید بسته بندی شده با مواد مفید برای شما می توان در واقع واقعاً باشید برای سلامتی شما مفید است (فای!). چیزهایی مانند دارچین ، وانیل و شیر نارگیل علاوه بر خوشمزه بودن ، فواید زیادی برای سلامتی دارند.

در مأموریتی برای صرفه جویی در پول و کاهش شکر ، من هدف خود را تهیه کرده ام قهوه در خانه هر روز صبح ، و به طرز شگفت انگیزی ، شادی زیادی برایم به ارمغان آورده است. من عاشق اصلاح تکنیک هایم و آزمایش دستورهای مختلف قهوه سالم در هر هفته هستم. وسواس فعلی من – که هم اتاقی هایم آن را “چیزی که قهوه می نوشد” نامیده اند – ترکیب دارچین با دو قطره استویا و شیر بادام زمینی در من است. خنک کننده، سپس آن را روی قهوه ام می ریزم این خیلی خوبه!

من به عنوان یک علاقه مندان به قهوه ، لیستی از دستور العمل های جاوا مورد علاقه خود را تهیه کرده ام که به من کافئین می دهد ، اما نوشیدن آنها نیز سرگرم کننده است. در ادامه 11 دستور العمل قهوه سالم در اینترنت را بخوانید.

چرا ما آن را دوست داریم: نمی توانید دقیقتر از توصیف کامیل از این اسموتی به عنوان “فراپوچینوی بزرگسال و سالم” دریافت کنید. این یک نوشیدنی کامل صبح/بعدازظهر است و تهیه آن بسیار آسان است – شما حتی مجبور نیستید قهوه را دم کنید ، فقط از دمکرده سرد بطری استفاده کنید. این خیلی خوبه!

ترکیب قهرمان: گفتن یخ ، عجیب است ، اما من بافتی را که اضافه می کند دوست دارم.

چرا ما آن را دوست داریم: بسیار خوب دوستداران قهوه سیاه ، این یکی برای شماست. در اصل فقط مقداری عصاره بادام و وانیل را به قهوه سیاه اضافه می کند تا کمی طعم بیشتری به آن بدهد و بس. زیبایی این است که فقط چهار کالری دارد.

ترکیب قهرمان: عصاره وانیل برای تحمل آن برای قهوه های خامه ای قهوه ای مانند من.

3 قهوه موکا از Delicious Meets Healthy

چرا ما آن را دوست داریم: آیا متعصب موکا آنجا وجود دارد؟ وقتی نوشیدن قهوه را شروع کردم ، اولین نوشیدنی من موکا از استارباکس بود. من آن را دوست داشتم زیرا اساساً نصف شکلات داغ ، نیمی قهوه بود و این نسخه “بزرگسال” آن است. برای اینکه آن را بدون لبنیات بسازید ، کافی است از شیر DF مورد علاقه خود استفاده کنید (و اگر می خواهید شیر را در بالا اضافه کنید).

ترکیب قهرمان: کوکو برای آن پودر کاکائو.

چرا ما آن را دوست داریم: من بالاخره دستور نهایی اسموتی قهوه را پیدا کردم. به عنوان یک دانش آموز ، وقت گذاشتن برای قهوه صبحگاهی و صبحانه ام سخت است وقتی در سفر هستم ، بنابراین این نجات دهنده من بوده است. دارای موز ، مقداری کره بادام زمینی (که من آن را برای بادام استفاده می کنم) ، پپتیدهای کلاژن و حتی گل کلم است که آن را به یک وعده غذایی سالم و متعادل تبدیل می کند. هنگامی که من واقعاً به دنبال آن هستم تا جایگزین وعده غذایی شود ، مقداری جو بدون گلوتن به آن اضافه می کنم تا دلچسبی به آن بدهد.

ترکیب قهرمان: من نمی توانم دستور العمل با کره بادام زمینی/بادام و نه بگو قهرمان است

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور بیش از دو دقیقه به برنامه معمول قهوه شما اضافه نمی کند و من به شما قول می دهم که ارزشش را دارد. من به عنوان فردی که از شیرین کننده های مصنوعی دوری می کند ، دوست دارم این قهوه به طور طبیعی با عسل شیرین شود. دارچین و نمک با هم ترکیب می شوند و طعم دلپذیر و کاملی را ایجاد می کنند ، بدون اینکه بیش از حد طاقت آور باشند.

ترکیب قهرمان: عزیزم ، عزیزم ، چقدر من را هیجان زده می کند (اوه اوه)

چرا ما آن را دوست داریم: اگر تا به حال در مورد قهوه ضد گلوله چیزی نشنیده اید ، فکر می کنید من دیوانه هستم. این دستور غذا از کره و روغن MCT استفاده می کند تا به بدن شما چربی های سالم بدهد به این امید که باعث افزایش انرژی بیشتر و مزایای کاهش وزن شود. همچنین برای افرادی که رژیم کتو دارند بسیار عالی است. خواهر من دوست دارد قهوه ضد گلوله و به آن قسم می خورم ، اما من شخصاً فکر می کنم که کمی احساس خنده دار به من دست می دهد ، پس حتما آن را خودتان امتحان کنید! توجه: برای تهیه این قهوه نیازی نیست از محصولات ضد گلوله استفاده کنید.

ترکیب قهرمان: کره گیاهی به عنوان جایگزین شگفت انگیز تغذیه علف برای کره.

چرا ما آن را دوست داریم: مانند قهوه ضد گلوله ، این دستور غذا از مقدار کمی کره برای افزودن برخی چربی ها و ویتامین های سالم به قهوه صبحانه شما استفاده می کند. همچنین مقدار کمی روغن نارگیل برای طعم و انرژی اضافی دارد. یکی از موارد مورد علاقه من در مورد این دستور غذا این است که فواید مواد تشکیل دهنده را ذکر می کند. بسیار خوب و کمی بیشتر از یک فنجان معمولی قهوه.

ترکیب قهرمان: این روغن نارگیل در این دستور غذا دو برابر کار می کند: به طعم و مزایای سلامتی می افزاید.

چرا ما آن را دوست داریم: شیر بادام زمینی شیر انتخابی من است ، بنابراین من عشق این دستور لثه ها a ماده رایج در شیرهای آجیل بنابراین اگر به دنبال دوری از آنها هستید ، این دستور بادام هندی را مستقیماً با قهوه ترکیب می کند و هرگونه بدی را از بین می برد. البته ، این فقط با استفاده از شیر بادام زمینی خوش طعم خواهد بود ، اما انجام این کار توسط خودتان بسیار رضایت بخش است! کمی دارچین به آن اضافه کنید تا در پنج دقیقه یک قهوه صبحگاهی خوشمزه میل کنید.

ترکیب قهرمان: بادام زمینی کیک را می گیرد.

چرا ما آن را دوست داریم: این اسموتی قهوه فراتر از یک فنجان قهوه است. خامه ای ، شکلاتی ، طبیعی شیرین و خوشمزه است. دارای یک موز یخ زده و یک قاشق چای خوری شربت افرا برای ایجاد بافت و طعم ایده آل خامه ای و صاف است. این به عنوان یک صبحانه در حال حرکت نیز عالی عمل می کند ، به خصوص اگر پودر پروتئین اضافه کنید.

ترکیب قهرمان: موز یخ زده هر اسموتی را بهتر می کند.

چرا ما آن را دوست داریم: اگر از طرفداران فراپوچینو استارباکس هستید ، این دستور قهوه سالم برای شما است ، به خصوص اگر می خواهید از کالری و شکر اجتناب کنید ، اما همچنان به نوشیدنی قهوه دلپذیر نیاز دارید. اگرچه کمی بیشتر کار می برد ، اما باید تکه های یخ شیر بادام و کارامل خرما را آماده کنید ، اما ارزشش را دارد. من قبلاً از تکه های یخ شیر بادام صرفنظر کرده بودم ، و به غیر از اینکه کمی آب آن بیشتر شود ، نوشیدنی همچنان خوشمزه بود.

ترکیب قهرمان: کارامل خرما … چه کسی می دانست خرما و آب می تواند بسیار خوب باشد؟

چرا ما آن را دوست داریم: در روزهای شلوغ که وقت ندارم برای صرف صبحانه بنشینم ، با این دستور قهوه سالم مقداری پروتئین می خورم. این تقریباً بدون دستور العمل است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که پودر پروتئین دلخواه خود را با آب داغ یا شیر مخلوط کنید. من شخصاً عاشق مخلوط کردن پپتیدهای کلاژن ، دارچین و شیر بادام زمینی در کفگیرم و سپس ریختن آن روی قهوه ام هستم.

ترکیب قهرمان: پودر پروتئین! جوانه های چشایی شما به سختی متوجه آن می شوند ، اما بدن شما متوجه آن می شود.

کدام یک از این دستور العمل های سالم قهوه را ابتدا امتحان می کنید؟ موارد دلخواه خود را در نظرات زیر بنویسید.