11 دستور پخت سالاد گرم که در تمام زمستان خواهید خورد

برای من، وقتی دما به زیر 50 درجه می‌رسد، چند اتفاق می‌افتد. من هرگز بدون چیزی کمتر از سه لایه پشم گوسفند، ترمه یا پشم از خانه بیرون نمی روم، یک فنجان چای گرم نوشیدنی مورد علاقه من است و تمام وعده های غذایی من شامل (یا کاملاً از) وعده های سالم و راحتی مورد علاقه من است. خوراکی ها. دارم مک و پنیر، سوپ رشته مرغ (با خوشمزه ترین پیچش) و کاسه های بی پایان ریزوتو را می گویم. اما در بین دوره‌های غذاهای مورد علاقه‌ام در فصل زمستان، سعی می‌کنم به اندازه کافی از سبزیجاتی که به من کمک می‌کنند بهترین احساس را داشته باشم، کار کنم. کارآمدترین و مناسب‌ترین راه برای انجام آن برای آب و هوای سرد؟ دستور العمل های سالاد گرم، مردم – و من همه موارد مورد علاقه خود را در اینجا جمع کرده ام تا بتوانید سبزیجات خود را در این فصل نیز تهیه کنید.

اگر ایده سالادهای گرم زمستانی دستور تهیه سالاد اسفناج و بیکن اصلی (و مسلماً کمی قدیمی) شما را به ذهن متبادر می کند، نترسید. این دستور العمل ها بهترین محصولات زمستانی را گرد هم می آورند. چغندر، بدون کمبود کدو، سبزی هایی که در برابر سس های قابل توجه و وینگرت مقاوم هستند، و غلات دلچسب و انرژی زا. بسیار خوب، من به اندازه کافی شما را در انتظار نگه داشته ام. بهترین دستور العمل های سالاد گرم را در زیر بررسی کنید.

در اینجا همه بهترین دستور العمل های سالاد گرمی که در این زمستان به آنها نیاز دارید، همه در یک مکان آورده شده است.

سالاد برداشت پاییز با وینگرت کدو تنبل از روزی روزگاری کدو تنبل

چرا ما آن را دوست داریم: اگر Sweetgreen تا به حال زیر می رود، این سالاد می شود دلیل. کینوا و کلم پیچ، پپیتا و نخود، به علاوه تکه های بزرگ پنیر پارمزان طعم های فصل را به نمایش می گذارند. و اگر عشق شما به کدو تنبل هیچ حد و مرزی نمی شناسد، این سالاد را امتحان کنید.

عنصر قهرمان: Don’t @ me—ادویه پای کدو تنبل در این سالاد فقط کار می کند.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد گرم زمستانی از جشن در خانه

چرا ما آن را دوست داریم: نام این سالاد ساده و سرراست است، اما مزه های آن پیچیده تر از این نمی تواند باشد. چاشنی شوید طعمی روشن و همیشه شیرین با کمی تند ارائه می دهد، و دوکا، چاشنی مصری و خاورمیانه ای که گیاهان، آجیل و ادویه ها را با هم مخلوط می کند، گیلاس استعاری در بالای آن است.

عنصر قهرمان: در حالی که من عاشق تمام مواد تشکیل دهنده این سالاد هستم، واقعاً هیچ رقابتی وجود ندارد – سس تاهینی که روی آن ریخته شده است، کیک را می گیرد.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

اسکواش دلیکاتا و سالاد کلم برشته

چرا ما آن را دوست داریم: این سالاد رنگارنگ و با کمی ترد به لطف فندق برشته شده، برای یک ناهار سبک در ماه نوامبر یا به عنوان کنار در مهمانی شام بعدی شما مناسب است. در سفره شکرگزاری شما هم بی جا نخواهد بود. راستش را بخواهید حتی ممکن است از پای هم بهتر باشد.

عنصر قهرمان: این سالاد نامه ای عاشقانه به لذیذ کاراملی شده کدو حلوایی دلیکاتا است. اگر به نبات نباتی علاقه دارید یا کدو کابوچا یکی از سبزیجات زمستانی شماست، از دلیکاتا برای اندازه استفاده کنید. نا امید نخواهد کرد.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد گرم فارو با سبزیجات ریشه ای برشته از دیشیس های متخصص تغذیه

چرا ما آن را دوست داریم: سالادهای لرزان از این غذای مناسب برای تهیه غذا استقبال خواهند کرد. فارو این سالاد را به وضعیت غذای اصلی ارتقا می‌دهد و آن را به اندازه کافی سیرکننده می‌کند تا در ترکیب سوپ و نان یا ماکارونی مورد علاقه شما قرار بگیرد. و ناگفته نماند، اما همه سبزیجات وقتی در فر کاراملی شوند در بهترین حالت خود هستند.

عنصر قهرمان: اگر لبنیات ندارید، می توانید تزئین اختیاری پنیر بز را حذف کنید (یا یک جایگزین گیاهی را امتحان کنید). با این حال، اگر از یک کرامبل سالم از خوبی های نمکی لذت می برید، با خیال راحت آن را با رها کردن لایه برداری کنید.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد هویج گرم با ادویه‌دار پپیتا و کرانچ بادام هندی نوش جون

چرا ما آن را دوست داریم: هویج با رنگی پر جنب و جوش و با طعمی که به زیبایی شیرین است (بدون ذکر فواید سلامتی فراوانی که دارند)، سرانجام هویج به حق خود می رسد. این دستور غذای سبزی کم ارزش‌گذاری شده را جشن می‌گیرد و سکه‌های هویج را فقط برای چند دقیقه می‌جوشانند تا نیش ترد و لطیف آنها بدرخشد.

عنصر قهرمان: تکرار این سالاد با دانه کدو تنبل تند و کرانچ بادام هندی غیرقابل مذاکره است.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد سیب زمینی شیرین سوخاری با مرغ و انبه چیپوتل وینیگرت از Food Faith Fitness

چرا ما آن را دوست داریم: کمی گرما و طعم گرمسیری را به شام ​​های زمستانی خود بیاورید. سیب زمینی شیرین برشته شده با کاری و مکعب های انبه به علاوه فقط چند تکه نارگیل (شک نکنید، فقط بخورید) این سالاد را دارای بهترین طعم ها و بافت ها می کند.

عنصر قهرمان: در حالی که گیاهخواران می توانند در صورت تمایل مرغ را کنار بگذارند، بادام هندی برشته شده (مکمل کاملی برای سیب زمینی شیرین کبابی خامه ای) را نمی توان نادیده گرفت.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد گل کلم بوداده و فرارو با فتا و آووکادو از کوکی و کیت

چرا ما آن را دوست داریم: این سالاد جشنی است از تمام مواد اولیه پاییزی که می توانند با هم ترکیب شوند تا اعتیادآورترین وعده های غذایی را ایجاد کنند. فتای نمکی، آووکادوی خامه‌ای و زیتون‌های میوه‌ای یک سالاد واقعاً بدون مزاحم و بدون شکست را تشکیل می‌دهند که برای باقی مانده‌های روز بعد کاملاً آماده می‌شود.

عنصر قهرمان: گل کلم برشته، اجازه دهید تعداد زیادی از راه‌های دوست داشتنی را بشمارم.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد گرم خردل عسل از جاستین اسنک

چرا ما آن را دوست داریم: وقتی این سالاد را درست کردید، وسوسه سفارش غذای بیرون را فراموش خواهید کرد. نسخه زمستانی پانزانلای مورد علاقه ما که تمام تابستان سرو می شود، این سالاد کلم پیچ محکم را با نانی که پاره شده و با سس افرا و خردل آغشته شده است، جفت می کند. کروتون های سطح بعدی در انتظار هستند.

عنصر قهرمان: دانه های انار فقط زیبا نیستند. در اینجا، آنها طعم طراوت و طراوت را اضافه می کنند. کرن بری های خشک شده نیز به اندازه کافی کار می کنند.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد کلم بروکلی زغالی و پیاز قرمز با سیب تراشیده شده و آروگولا از دالی و بلغور جو دوسر

چرا ما آن را دوست داریم: من در اینجا عبارت جدیدی ابداع می کنم – سالاد غذا را درست می کند. آن سالاد را خراش دهید است وعده غذایی. مطمئناً بحث برانگیز است (به هر حال، خیلی وقت پیش بود که بسیاری از ما سالادها را چیزی بیش از چند برگ کاهو می‌دانستیم که با یک وینگرت کم‌درخشش پوشیده شده بودند)، اما سرشار از طعم پاییزی فراوان، این سالاد کاملاً آماده است. دزدیدن نمایش من با افزودن کمی پروتئین به شکل لوبیا، پنیر یا شاید کمی مرغ مخالف نیستم تا واقعاً این موضوع را کامل کنم.

عنصر قهرمان: کلم بروکلی خام … خوب است. کلم بروکلی ذغالی؟ کاملا الهی

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد بو داده چغندر و سیب زمینی از Sweet Potato Soul

چرا ما آن را دوست داریم: اگر من را می شناسید، می دانید که عشق من به چغندر اغلب منجر به یک روتین ناهار و شام می شود، و بله، حتی صبحانه، که شامل سبزیجات خاکی است. هرچقدر هم که عجیب به نظر می رسد، صادقانه بگویم که فکر نمی کنم نیاز به توجیه زیادی داشته باشد. اگر نشنیده اید، چغندر خوب است. آنها پایه بسیاری از اکسیرهای سلامتی، همبرگر و حتی پنکیک هستند. در این دستور غذا، آنها با یکی دیگر از سبزیجات ریشه‌دار، سیب‌زمینی، جفت می‌شوند تا از یک سالاد لذت ببرند.

عنصر قهرمان: بهترین خوراکی های شیرین به شکل چغندر است.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

سالاد عدس گرم با سبزیجات سوخاری از محصول من کاسه

چرا ما آن را دوست داریم: بهترین سالادها آنهایی هستند که به نظر می رسد تقریباً تصادفی به بشقاب شما می رسند. شاید شما یک پروتئین آماده برای وعده غذایی در یخچال خود داشته باشید، مقداری غلات از قبل پخته شده و سبزیجاتی که مدتی را در فر شما سپری کرده اند. کیتلین، خالق دستور غذا، اعتراف می کند که این سالاد دقیقاً به همین شکل ترکیب شده است. کمی تصادفی، اما قطعا خوشمزه است، این دستور غذا را می توان با هر چیزی که در دست دارید سفارشی کرد.

عنصر قهرمان: عدس متواضع اما دلچسب، حبوباتی سرشار از پروتئین و آجیلی است که بسیاری از گیاهخواران را از هجوم آویز بعد از ناهار و قبل از شام نجات داده است.

دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.