12 بهترین مکمل ضد پیری برای درخشش از بیرون

بیایید با آن روبرو شویم: همه ما می خواهیم با ظرافت پیر شویم. این که آیا شما در آن هستید دهه 30، دهه 40، یا معتقد باشید که سن فقط یک عدد است ، هیچ وقت برای مراقبت از پوست زود نیست (یا خیلی دیر!). اما در پایان روز ، همه ما می دانیم که زیبایی به خوبی از زیر سطح پوست ما شروع می شود. از درون به بیرون می درخشد هدف است و همه چیز با سبک زندگی و وضعیت روحی آغاز می شود. از خواب گرفته تا ورزش تا خوردن غذاهایی که عمیقاً تغذیه می کند بدن ما ، نحوه انجام هر کاری به این صورت است که همه چیز را انجام می دهید. به عبارت دیگر ، این اوج عادات ، انتخاب ها و اعمال ما است که ما را خوب می کند. و وقتی حالمان خوب شد ، خود را نشان می دهد. آنجاست که بهترین مکمل های ضد پیری وارد بدن می شوند.

وقتی به پیری-یا به طور کلی به سلامت-با دیدی فروتنانه و نگرشی کاملاً باز و کنجکاو نزدیک می شویم ، به زندگی به عنوان یک سفر فکر می کنیم ، نه یک مقصد. دور دیگر دور خورشید فرصتی است برای قدردانی از اینکه کجا بودیم ، کجا هستیم و کجا می رویم.

افزایش سن یک نعمت است و سالم بودن در حالی که ما در آن هستیم ، نعمت بزرگتری است.

و هرچه سن ما بالاتر می رود ، بیشتر متوجه می شویم که رژیم های غذایی مداوم پایدار نیستند و محصولات شیک لزوماً نتایج ماندگاری به جا نمی گذارند. در نهایت ، ما متوجه آن می شویم پیر شدن با ظرافت در مورد رفع گذشته نیست. این درباره آرزوی پوستی نیست که در اوایل 20 سالگی داشتید. بلکه افزایش سن به معنای داشتن بهترین زندگی و داشتن سلامت جسمی و روحی برای لذت بردن از آن است.

نکاتی برای پیر شدن با شکوه

قبل از اینکه به بهترین مکمل های ضد پیری بپردازیم ، بیایید در مورد نکاتی پیرامون زیبایی صحبت کنیم. این لیست را به عنوان مکمل مکمل های موجود در کابینت دارویی خود در نظر بگیرید.

  1. مراقب بزرگترین اندام بدن خود باشید: پوست شما. خود را فراموش نکنید SPF روزانه، خال های خود را بررسی کنید و به آن بچسبید محصولات مراقبت از پوست تمیز که با مواد مصنوعی پر نشده است
  2. رنگین کمان بخورید ، مخصوصاً غذاهایی که سرشار از آنها هستند آنتی اکسیدان هابه اینها به مبارزه با رادیکال های آزاد ، یکی از اجزای مهم سلامت پوست کمک می کند.
  3. بدن خود را به گونه ای شاد و جشن جشن حرکت دهید. برقصید ، یوگا انجام دهید ، وزنه بزنید – هر نوع حرکتی باعث می شود احساس انرژی و شادی کنید. ورزش منظم برای سلامت کلی ، از جمله سلامت قلب ، استخوان و پوست کلیدی است.
  4. به سلامت روان خود اهمیت دهید. خواه شامل اولویت بندی وقت خانواده و دوستان ، مراجعه به درمانگر و / یا گنجاندن ذهن آگاهی در روز خود باشید ، از مغز خود مراقبت کنید.
  5. به اندازه کافی خوابیدن. چه هفت ، هشت ، چه نه ساعت ، خواب خوب ضروری است. در حقیقت، محرومیت از خواب زودتر پیر میشی خواب بهتر شبانه فقط یک است دور کلیک کنیدبه

نحوه انتخاب بهترین مکمل برای ضد پیری

علاوه بر این نکات مربوط به شیوه زندگی ، درخشندگی جوانی را نیز می توان با استفاده از مکمل های با کیفیت بالا و منبع خوب تداوم بخشید. وقتی نوبت به انتخاب بهترین مکمل ها برای ضد پیری می رسد ، چند نکته را باید در نظر داشته باشید. قبل از هر چیز ، لازم به یادآوری است:

هیچ قرص جادویی وجود ندارد که شما را برای همیشه جوان نگه داشته و جوان بماند – پیری طبیعی است و اجتناب ناپذیر است. با این حال ، مکمل های ضد پیری با مواد قوی وجود دارد که پیری را در منبع هدف قرار می دهند– سطح سلولی

ثانیا ، ضد التهاب فکر کنید. با افزایش سن ، بدن ما در ترمیم آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو پیش التهابی کمتر و کمتر کارآمد می شود. این عوامل استرس زا از آلودگی گرفته تا تغذیه نامناسب و آسیب های ناشی از نور خورشید متغیر است. بنابراین ، شما می خواهید یک مکمل را انتخاب کنید که حاوی مواد ضد التهابی است. اینها برای کاهش التهاب و ارائه پشتیبانی آنتی اکسیدانی و به حداقل رساندن استرس اکسیداتیو طراحی شده اند.

آخرین نکته اما مهم این است که چه چیزی می خواهید از مکمل دریافت کنید– چین و چروک های کمتر ، انرژی بیشتر ، عملکرد شناختی بهتر و غیره به دنبال این مزایا در بسته بندی محصول باشید. و در حالی که مشغول آن هستید ، محدوده قیمت خود را (زیرا احتمالاً برای مدتی از این مکمل استفاده می کنید) و کیفیت مواد اولیه را در نظر بگیرید. همیشه به دنبال مهر رسمی از آزمایش شخص ثالث روی بطری باشید.

ترکیبات خاصی که باید در مکمل های ضد پیری جستجو کرد

وجود دارد سه ماده اصلی به دنبال مکمل های ضد پیری باشید: NAD+، رسوراترول و CoQ10. همه اینها از سلامت سلولی پشتیبانی می کنند. NAD+ یک کوآنزیم است. در بسیاری از عملکردهای سلولی از جمله تولید انرژی نقش دارد. با افزایش سن ، سطح NAD+ ما به طور طبیعی کاهش می یابد. مکمل با نیکوتین آمید ریبوزید، که یکی از پیش سازهای NAD+است ، شناخته شده است افزایش سطح NAD+به

رزوراترول در صنعت تندرستی موج می زند ، اما اکثر شرابخواران آن را به عنوان ترکیبی که در پوست انگور یافت می شود ، می شناسند. خواص آنتی اکسیدانی قوی و ضد التهابی دارد. در نهایت ، CoQ10 (کوآنزیم Q). همچنین دارد آنتی اکسیدان خواصی که از غشای سلولی در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند و عملکرد میتوکندری را پشتیبانی می کند.

آیا مکمل های ضد پیری در واقع م Workثر هستند؟

به طور طبیعی ، صدها مکمل ضد پیری رژیمی در بازار وجود دارد (یا حداقل ، مکمل هایی که قابلیت های ضد پیری را معرفی می کنند). حقیقت این است که اکثر این مکمل ها تحقیقات کمی برای اثبات ادعاهای خود دارند. بسیاری از آنها فقط در آزمایشگاه در سطح سلولی یا در مطالعات روی حیوانات مورد مطالعه قرار گرفته اند. بنابراین ، ما نمی دانیم که آیا آنها تأثیرات مشابهی روی انسان دارند یا خیر. با این حال ، برخی از مکمل ها شواهد بیشتری از مزایای بالقوه نسبت به دیگران دارند. در بسیاری از موارد ، شما باید چند ماه مکمل ضد پیری مصرف کنید تا ببینید آیا تفاوت را مشاهده می کنید. این یک بازی طولانی است.

چه زمانی به هر مکمل یا محصول زیبایی می رسد ، غیر سمی راهی است که باید پیش بروید ، و ارگانیک همیشه یک مزیت است. به خاطر داشته باشید که پرداخت ویتامین های شیک یا عجیب و غریب ، که بیشتر آنها حاوی پرکننده هستند ، به جز یک حساب بانکی رو به کاهش ، سود بسیار کمی برای شما خواهد داشت. در حقیقت، متخصصان پوست موافقندبه

مکمل های بسیار کمی در واقع در پیشگیری و برگشت آسیب های پوستی مثر هستند.

تا زمانی که مواد تشکیل دهنده ای مانند نیکوتین آمید ریبوزید ، رزوراترول ، CoQ10 ، اسیدهای چرب امگا 3 مانند روغن ماهی و آنتی اکسیدان هایی مانند سلنیوم ، ویتامین E ، سیرکومین و ویتامین C را مشاهده می کنید ، به مکمل یک گرداب می دهید.

12 بهترین مکمل ضد پیری

قبل از خرید مکمل ضد پیری ، با پزشک یا متخصص پوست خود مشورت کنید. از نظر کمبودهای احتمالی مواد مغذی مورد آزمایش قرار بگیرید و همچنین مطمئن شوید که مکملی را انتخاب کرده اید که باعث حساسیت یا سایر عوارض جانبی نشود. علاوه بر این ، همه برچسب ها را بخوانید و از مواد غیر طبیعی یا شیمیایی جدا خودداری کنید. در حالت ایده آل ، مواد تشکیل دهنده گیاهی هستند و از منابع ارگانیک تهیه می شوند.

Thorne Research یکی از مارک های مکمل آزمایش شده و واقعی من است. کیفیت آنها درجه یک است. این مکمل به شکل کپسول موجود است و شامل بازیکنان کلیدی است: Nایکوتینامید ریبوزید ، رزوراترول ، کوئرستین و بتائین. همچنین حاوی آنتی اکسیدان های خوب مطالعه شده است. تنها نکته منفی قیمت است.

این ژل های نرم حاوی روغن زیتون بکر و MCT برای جذب بیشتر ، همراه با شکل ترجیحی CoQ10 برای افزایش فراهمی زیستی. همچنین در خرده فروشان عمده قابل دسترسی است و مقرون به صرفه است-برد-برد. در اصل ، این مکمل برای افزایش جذب و فراهمی زیستی ، از سطوح CoQ10 فرموله شده است.

سالمکمل ضد پیری مقرون به صرفه ، این مجتمع Circumin استاندارد شده است که حاوی 95 cur کورکومینویند و 700 میلی گرم کورکومین در هر دوز است. تحقیقات نشان می دهد که سیرکومین پروتئین های خاصی را فعال می کند و طول عمر سلولی را افزایش می دهد. علاوه بر این ، حاوی بیوپرین (عصاره فلفل سیاه) است که از نظر بالینی ثابت شده است افزایش نرخ کورکومین تا 2000 Swanson یک نام تجاری مکمل قابل اعتماد است و تمام محصولات خود را برای کیفیت مطلوب تحت آزمایش شخص ثالث قرار می دهد.

نام تجاری دیگر ، Pure Encapsulations این مکمل عصاره چای سبز را تولید می کند که حاوی آنتی اکسیدان ها است. و آنتی اکسیدان ها داروهای طبیعی رادیکال های آزاد هستند که باعث بروز مشکلات مرتبط با سن (از جمله چین و چروک پوست) می شوند. این مکمل حاوی 100 میلی گرم عصاره چای سبز ، استاندارد شده حاوی حداقل 70 E EGCG.

این مجموعه کلاژن چند مولکولی از سلامت مفصل پشتیبانی می کند. این مکمل علاوه بر کلاژن ، مزایای ترکیبی هیالورونیک اسید ، کندرویتین سولفات ، گلوکوزامین سولفات و اسیدهای آمینه را برای حمایت از کشش و استحکام پوست سالم و همچنین کمک به حفظ رطوبت فراهم می کند. این مکمل کلاژن همچنین ممکن است پوست را جوان کند و ظاهر خطوط و چین و چروک ها را تعدیل کند.

مکمل قدرتمند 4 در 1 ضد پیری پوست ، TimeCapsule با افزایش قابلیت تولید کلاژن ، به عنوان یک مکمل زیبایی برای پوست عمل می کند ، رطوبت را به پوست می رساند ، از آسیب های محیطی جلوگیری می کند ، قرمزی و جوش ها را کاهش می دهد ، انرژی را افزایش می دهد ، و از ایمنی با روی ، ویتامین C و جینسنگ حمایت می کند.

مکمل ضد پیری mindbodygreen حاوی آستاگزانتین ، فیتوکرامیدها ، یوبیکینول CoQ10 و انار-همه مواد قوی ضد پیری فرمول بندی آنها این است از نظر بالینی نشان می دهد که از هیدراتاسیون ، کشسانی ، صافی ، عملکرد سد و کاهش چین و چروک پوست پشتیبانی می کند. همچنین می تواند محافظت نوری از پوست در برابر آسیب UV را افزایش داده و متابولیسم سلولی را تقویت کند.

Cell Protector With با داشتن تقریباً 20 مورد از قوی ترین محافظان سلولی ارگانیک ، سم زدایی و آنتی اکسیدان ها ، بیمه نهایی پیری سالم و محافظت از DNA است. عملکرد کبد سالم را تغذیه می کند ، از اثرات آلودگی های روزمره و سایر قرار گرفتن در معرض محیط محافظت می کند و باعث بازسازی گلوتاتیون – آنتی اکسیدان اصلی بدن ما می شود.

در حالی که اکثر مکمل های CoQ10 از اندام های حیوانات تهیه می شوند ، این مواد چرب تمشک CoQ10 از باکیفیت ترین مواد تشکیل دهنده گیاهخواری تهیه شده اند. اگرچه بدن به طور طبیعی CoQ10 تولید می کند ، اما با افزایش سن ، میزان تولید کاهش می یابد. این مکمل حاوی آنتی اکسیدان های مهم است که از سلول ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند.

این مکمل که به عنوان فرمول اصلی آنتی اکسیدان برای محافظت در برابر پیری سریع شناخته می شود ، تولید کلاژن ، قابلیت ارتجاعی و سرزندگی سلول را افزایش می دهد. به قوام متعهد باشید ، و حتی ممکن است نتایج را در چهار هفته مشاهده کنید. این محصول ضد پیری حاوی گلوتاتیون ، ویتامین C ، آستاگزانتین و سیلیس است. این مواد خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهند ، به حفظ عملکرد سلولی سالم ، محافظت در برابر آسیب اکسیداتیو و موارد دیگر کمک می کنند.

علاوه بر 10 مطالعه انسانی منتشر شده ، دانشگاههای پیشرو به مطالعه مکمل روزانه نیاژن در انسان برای انواع پیامدهای سلامتی ادامه می دهند. یافته های آنها شامل پیری سالم ، دفاع سلولی ، انرژی سلولی و ترمیم سلولی است. Tru Niagen با یک کپسول روزانه ، به کاهش طبیعی سطح NAD+ کمک می کند.

Skin Accumax یک مکمل غذایی است که برای ارتقاء سلامت پوست طراحی شده است. برای انواع پوست مناسب است ، از داخل برای بهبود کیفیت پوست در سراسر بدن کار می کند. دانشمندان ترکیبی از ویتامین ها را با diindolylmethane (DIM) ترکیب کرده اند ، یک ماده مغذی گیاهی که در سبزیجات چلیپایی مشخص شده است. این غلظت دقیق مواد فعال تأثیر بسزایی بر سلامت و ظاهر پوست دارد.