13 ایده دکور اتاق نشیمن برای سال 2021 ، به گفته یک طراح

تعداد کمی از اتاقها به اندازه اتاق نشیمن استفاده می شوند و بسیار دوست دارند. این مکانی است که می توانید در کنار آتش با یک کتاب خوب خم شوید ، از فیلم در کنار خانواده خود لذت ببرید و در حالی که از یک لیوان خوشمزه وینو لذت می برید ، با دوستان خود سرگردان شوید. در کنار آشپزخانه ، اتاق نشیمن احتمالاً بیشترین رفت و آمد را در خانه دارد و آن را به مکانی مناسب برای بیان کامل سبک طراحی داخلی خود تبدیل کرده است. اما وقتی می خواهیم تغییری ایجاد کنیم ، دوست داریم آن را انجام دهیم درست، به همین دلیل ما از یک طراح داخلی استفاده کردیم تا برخی از محبوب ترین ایده های دکوراسیون اتاق نشیمن برای سال 2021 را به اشتراک بگذاریم.

این که آیا شما به دنبال ایجاد چند تغییر کوچک در اینجا و آنجا هستید یا می خواهید همه چیز را بازسازی کنید ، جوانه پیروز ، متخصص ما ، شما را تحت پوشش قرار داده است. در سال گذشته بادها در دنیای داخلی تغییر کرده اند و مردم به دنبال سرمایه گذاری در خانه های خود برای عملکرد بیشتر آنها هستند. و زیبا و دل انگیز. گیر افتادن در قسمت بهتر دو سال این کار را با شما انجام می دهد! پیروز به نوبه خود شگفت زده شده است که در مقایسه با قطعات جذاب تر ، تغییراتی را در مورد اقلام زیبا به دنبال داشته است. او به ما می گوید: “مردم می خواهند خانه هایشان شبیه مکانهایی باشد که در آرزوی دیدن آنها هستند و می خواهند این نوع فرار را در فضای خود ایجاد کنند.”

افزودن یک رنگ تازه ، جلا دادن قفسه کتاب با لوازم جانبی جدید و یک یا دو فرش جدید می تواند در تغییر ظاهر اتاق نشیمن شما بسیار موثر باشد. این روزها به دنبال تغییر چه چیزی هستید؟ در نظرات صدا دهید و به ما اطلاع دهید

برای خواندن ایده های دکوراسیون غیرقابل مقاومت دکوراسیون اتاق نشیمن Pizooz برای سال 2021 ، حرکت کنید

مبلمان قدیمی

سرمایه گذاری روی مبلمان قدیمی می تواند دلهره آور به نظر برسد ، اما فوق العاده ارزشمند است. این قطعات محکم و خوش ساخت یک عمر دوام می آورند و از نظر بصری نیز خیره کننده هستند.

مبل و صندلی های بوکل

به احتمال زیاد شما این اثاثیه فازی را در فید اینستاگرام خود مشاهده کرده اید – همه جا هستند و به دلایل خوبی وجود دارد. دنج ، زیبا و فوق العاده عالی به نظر می رسد. تقریباً همه خرده فروشان اصلی این روزها نسخه مخصوص خود را دارند ، از West Elm تا CB2 و موارد دیگر.

رنگ های رژگونه

رنگ های رژگونه شیرین دیگر به اتاق کودک منتقل نمی شوند. آنها یک افزودنی دوست داشتنی برای یک اتاق نشیمن هستند ، خواه یک قطعه برجسته مانند یک بالش باشد یا کمی بیشتر املاک و مستغلات را به شکل فرش به خود اختصاص دهد.

رنگ های خاکی

سبزهای مریم گلی رویایی ، خردل و قهوه ای خاموش امسال در اتاق نشیمن به وفور یافت می شود.

تویید

همه را وسواس در روند Dark Academia می نامید! مبلمان توئید و قطعات برجسته کمی رمز و راز به سبک کتابخانه دنیای قدیمی را به اتاق نشیمن اضافه می کند.

فرش های بیانیه

رنگهای روشن ، پارچه های فازی و الگوهای پررنگ به این معناست که فرش ها در اتاق نشیمن در مرکز توجه قرار می گیرند.

چوب های طبیعی

چوب های حصیری ، حصیری و طبیعی ، ناتمام و رنگ آمیزی نشده ، یک عنصر روستایی به آن اضافه می کنند که با بیشتر زیبایی ها ترکیب می شود.

میزهای قهوه تراورتن

اگر پیروز به شما امتیاز دهد به شما امتیاز اضافی می دهد. نمی توان انکار کرد که روند میز میز قهوه خوری اینجاست که باقی می ماند. این یک جمله شیک و جسورانه است که همچنین می تواند نسبتاً کم رنگ باقی بماند.

صندلی های کنسول

این صندلی های متمایز را می توانید در آشپزخانه تا اتاق کار و البته اتاق نشیمن این روزها پیدا کنید.

مخملی

این پارچه سرسبز برای کاناپه ، بالش و پتوهای راحت مناسب است. این یک راه مجلل برای افزودن جلوه ای لوکس است.

رنگهای پاستل

از افزودن کمی نرمی از طریق رنگهای پاستلی نگران نباشید ، چه روی دیوارهای رنگ آمیزی شده ، اثاثیه یا قطعات برجسته.

اشکال منحنی

چه فرش الهام گرفته از دهه 80 ، آینه موج دار یا میز قهوه خمیده ، اشکال نرم و منحنی در اینجا باقی می مانند.

سفالی

سفال دیگر فقط برای سفالگری نیست! این یکی از محبوب ترین سایه های رنگ سال است.

روند طراحی اتاق نشیمن مورد علاقه شما در سال چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!