13 میز ناهار خوری تخت خوشمزه ، سالم و آسان

وقتی به دنبال تهیه یک شام سالم و سریع هستید که آشفتگی بزرگی در آشپزخانه ایجاد نکند ، وعده های غذایی با تخت راه خوبی است. با کمی آماده سازی سبک ، می توانید تمام مواد مورد نیاز خود را روی یک سینی بریزید ، آن را در فر بگذارید و اینجاست، شام سرو می شود از همه بهتر ، پاکسازی را نسیم می کند. به همین دلیل است که ما برخی از شام های مورد علاقه خود را در تابه های پاییزی جمع آوری کردیم تا به ما در گذراندن فصل کمک کند.

همه اجزای فصلی مورد علاقه ما (من به شما کدو بلوط ، سیب زمینی شیرین و سیب نگاه می کنم) به زیبایی در فر تفت می دهند ، بنابراین می توانید وقت گرانبهای خود را دور از اجاق گاز بگذرانید. شام های تابه ای نسبتاً ساده هستند ، بنابراین حتی یک آشپز تازه کار در خانه می تواند این دستور العمل های خوشمزه را آزمایش کند ، به علاوه آنها را نیز می توان به راحتی سفارشی کرد – با هر چیزی که در آشپزخانه دارید بداهه پردازی کنید!

ما ناهار خوری گیاهخوار را در کنار سایر غذاهای پر پروتئین مانند گوشت خوک ، مرغ و ماهی گنجانده ایم تا همه بدون در نظر گرفتن رژیم غذایی از این غذاهای دوست داشتنی لذت ببرند. صرف نظر از طعم و مزه ای که می خواهید ، این دستور العمل ها از بهترین ترکیبات فصل استفاده می کنند تا بتوانید بدون نیاز به تغییر شلوار دنج به پاییز تکیه دهید.

برای 13 شام غیر قابل مقاومت در تابه های پاییزی به حرکت ادامه دهید

ورق تابه مرغ خردل عسل داغ و جوانه بروکسل ترد از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: این یک غذای سریع ، ساده و کاملاً خوشمزه یک هفته ای است. کمی جذابیت جنوبی و طعم زیادی دارد. مرغ احساس می کند سرخ شده اما طعم بهتری دارد و سالم تر است و جوانه ها کاملاً ترد هستند.

عنصر قهرمان: بافت و ترد شدن نان ترد ذرت کلیدی است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سیب زمینی شیرین تفت داده ترد

چرا ما آن را دوست داریم: عشق ما به سیب زمینی شیرین حد و مرزی ندارد. و درست زمانی که فکر می کردید ما دیگر نمی توانیم سبزی مورد علاقه ام را بچرخانیم ، کامیل به یک تکنیک ساده و در عین حال تغییر دهنده بازی برخورد کرد که تردترین سیب زمینی های سرخ شده را که تا به حال مزه کرده اید بدست می آورد.

عنصر قهرمان: کمی کره و عسل به آن اضافه کنید تا کارامل شده ، شیرین و مغذی شوند و این سیب زمینی شیرین را به یک شام با کیفیت رستوران تبدیل کنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

تابه ورق سبزیجات میگو و سوسیس کاجون

چرا ما آن را دوست داریم: اگر از طرفداران طعم های شگفت انگیز کاجون هستید ، به دنبال این غذای سالم و خوشمزه نباشید. جمع کردن آن بسیار آسان است و برای آماده سازی غذا زودتر مناسب است. اگر می توانید باور کنید ، این غذا همه در عرض 20 دقیقه آماده می شود.

عنصر قهرمان: چاشنی کاجون به این دستور غذا کمک می کند تا سطح آن بالا برود.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

ورق 5 عددی تابه مرغ فجیتاس

چرا ما آن را دوست داریم: نکته کلیدی در تهیه یک دستور غذا با طعم کمی پیچیده تر ، نحوه چاشنی آن است. حتی بهتر از این ، این فجیتاها بسیار تمیز و سالم هستند ، زیرا ساختن آنها روی یک تابه ورق اجازه استفاده از حداقل روغن را می دهد. آنها یک حس طعم هستند

عنصر قهرمان: چاشنی تاکو!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

ورق تابه مرغ شاورما با سیب زمینی شیرین کنجد و حمص از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: این غذای رنگارنگ ، سالم و خوشمزه را فقط در عرض یک ساعت روی میز بیاورید. این یک غذای خوش طعم و مغذی است که شایسته جایزه در چرخش هفتگی شما است. این بهترین راه برای لذت بردن از یک کاسه هموس است و غذای خیابان شرق میانه برای شام.

عنصر قهرمان: شما نمی خواهید از یک طرف نان بگذرید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

ورق پان آلو گوبی

چرا ما آن را دوست داریم: تنها کاری که باید انجام دهید این است که ادویه جات و سس را با هم مخلوط کنید ، سپس سبزیجات را بریزید. همه چیز را روی یک تابه بریزید و بپزید. حداقل ظروف و تمیز کردن ، اما حداکثر طعم! این یک شام تابه با ورق گیاهی کامل است.

عنصر قهرمان: روی آن را با گشنیز اضافی و آب لیمو ترش کنید. یوم!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

ورق تابه مرغ انار چرب و کدو تنبل تفت داده شده از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: این شام قرار است محبوب پاییز بعدی شما شود. آنقدر پر از طعم های پیچیده و غنی است که نمی توانید باور کنید که تهیه آن چقدر آسان است. این یک لذت مطلق است.

عنصر قهرمان: انارهای موجود در سس طعم شیرین و دلپذیری به آن می بخشند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

ورق تابه سیب زمینی شیرین و نخود از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور العمل ساده ، سریع ، همه کاره و کاملاً قابل تنظیم ، سالم ، مغذی است و طعم را کم نمی کند. وقتی می خواهید سریع چیزی سیر کننده داشته باشید ، یک وعده غذای یک هفته ای عالی است.

عنصر قهرمان: ادویه جات گرم مانند گارم ماسالا طعم بیشتری می بخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

شام ماهی قزل آلا ورق از Foodie Crush

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور قبل از اینکه بدانید در آشپزخانه شما را وادار می کند. این فوق العاده آسان ، سریع است و به لطف مقدار زیادی غذای لذیذ (بسته به تعداد افرادی که برای آنها غذا می پزید) برنامه ریزی هفتگی را برای شما راحت می کند.

عنصر قهرمان: سس خردل تند نمی تواند کوبیده شود.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

ورق تابه نارنجی توفو با لوبیا سفید هربی از پر از گیاهان

چرا ما آن را دوست داریم: تنها در کمتر از 30 دقیقه یک وعده غذایی دلپذیر و خوش طعم پر از پروتئین و چربی های سالم دریافت می کنید. ترکیب توفو و لوبیای سفید خامه ای بسیار دوست داشتنی است.

عنصر قهرمان: سس پرتقال به توفو رنگ قهوه ای طلایی و طعم فوق العاده ظریف نارنجی می دهد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

ورق ترد کنسرو گوشت خوک چدار ترد از The Recipe Critic

چرا ما آن را دوست داریم: هرگز باور نمی کنید که یک دستور غذاخوری ساده ، مسئول این گوشت خوک ترد و ترد باشد. آنها در کنار سیب زمینی بو داده و جوانه ها برای غذای ایده آل پاییزی کاملاً پخته می شوند.

عنصر قهرمان: پوشش چدار ترد الهی است و طعم آن بی نظیر است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

تابه صبحانه خوش طعم از قاشق چنگال بیکن

چرا ما آن را دوست داریم: من می دانم که قرار است این یک وعده شام ​​باشد ، اما ببخشید ، آیا چیزی لذت بخش تر از صبحانه برای شام است؟ و این غذای خوشمزه مطمئناً روحیه خوبی را برای همه ایجاد می کند و تهیه آن آسان تر نیست.

عنصر قهرمان: کروتون رول شام!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

تابه افرا سوسیس دودی با Butternut و بروکسل از چگونه شیرین می خورد

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور تمام جعبه های تابه را بررسی می کند. این غذا راضی کننده ، خوشمزه ، خوش طعم ، شیرین ، سریع ، مناسب برای آماده سازی غذا است و غذاهای باقیمانده زیبایی به ارمغان می آورد. حتی غم انگیز ترین جوانه های بروکسل نیز نمی توانند در برابر این غذای دوست داشتنی مقاومت کنند.

عنصر قهرمان: افرا و سیر این طعم را شبیه یک جشن پاییزی می کنند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.