13 پیش غذای باربیکیو که برای جمع آوری حیاط خلوت شما نیاز دارد

چیزهای زیادی وجود دارد که مترادف با سهولت بی دغدغه تابستان است. لباس‌های بادگیر، روزهای آفتابی و البته فصل باربیکیو. گردهمایی‌هایمان را در فضای باز می‌بریم و از اتاق غذاخوری به میز پیک‌نیک اختصاصی خود منتقل می‌شویم. دوستان بدون اطلاع قبلی می ایستند و همیشه با آغوش باز از آنها استقبال می شود. با نشاط بالا و تلفن‌های ما در حالت مزاحم نباشید (به جز برای گرفتن چند عکس)، هیچ راهی بهتر از جشن گرفتن در یک مهمانی شام برای شروع تابستان وجود ندارد. و البته، بهترین مکان برای شروع این است که چند پیش غذای بی بیکیو در آستین خود داشته باشید.

وقتی نوبت به برنامه های تابستانی می رسد، هدف این است که طعم های تازه فصل را در هر لقمه ای بگنجانید. این بدان معنی است که غذاهایی که روی گیاهان سنگین هستند (سس الهه سبز)، سبزیجات تازه تابستانی (بادمجان) را برجسته می کنند و با مارگاریتا (گواکاموله!) عالی همراه هستند. جوانه های چشایی خود را آماده کنید و در آن شیرجه بزنید.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

13 پیش غذای باربیکیو که مهمانی شام تابستانی شما نیاز دارد

Crudité بهاری با لباس الهه سبز

چرا ما آن را دوست داریم: دلیلی وجود دارد که لباس الهه سبز در فضای مجازی منتشر شد. برای شروع، زرق و برق دار است. به لطف یک فنجان سبزی مخلوط به انتخاب شما، چند قاشق غذاخوری پیازچه، و لقمه تازه جعفری، همراهی عالی برای سبزیجات ترد مورد علاقه شما است. من دوست دارم یک بشقاب بزرگ بچینم و آن را روی میز بگذارم تا هر کس هر طور که می خواهد چرا کند. یک غذای مرکزی و یک پیش غذا همه در یک؟ درخشان.

عنصر قهرمان: وقتی گیاهان تازه تابستانی در میان باشد، من همیشه به دنبال کمی آب / پوست لیمو می گردم تا همه چیز را بیشتر روشن کند.

سالاد سیب زمینی ساده با آیولی شیلی دودی

چرا ما آن را دوست داریم: هیچ چیز مانند سالاد سیب زمینی تابستان را نمی گوید. اما دوستان، این سالاد گلاپی کلاسیک مورد علاقه مادربزرگ شما نیست (اگرچه همه ما برای دستور پخت او جایگاه ویژه ای در قلب خود داریم). سیب زمینی های چنگالی را با یک سس آیولی مانند متشکل از تخم مرغ، سیر، لیمو و مقدار زیادی روغن زیتون خوب بریزید. آسان است و حسی زیبا و ارگانیک را به میز شما می آورد.

عنصر قهرمان: موارد برجسته زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما من دوست دارم که چگونه تخم مرغ های مربا با بافت خامه ای سیب زمینی ها بازی می کنند.

دیپ بادمجان دودی

چرا ما آن را دوست داریم: برای من، بادمجان یک غذای اصلی تابستان است. من دوست دارم آن را در فر بریان کنم، از آن در راتاتویی لذت ببرم، یا عروسک های بزرگ بابا گانوش را با پیتای سوخاری برشته کنم. این دستور غذای نزدیک گزینه سوم است که تمام طعم خامه ای پیش غذای سنتی لوانتین را می گیرد و یک لبه دودی و تند به آن اضافه می کند.

عنصر قهرمان: ما پاپریکا دودی و زیره تازه آسیاب شده و برشته شده را برای قدردانی از طعم پیچیده و اعتیادآور این دیپ دودی کرده ایم.

سالاد کاپرز گوجه فرنگی هندوانه

چرا ما آن را دوست داریم: از بین بسیاری از غذاهای ایتالیایی که من از آنها سیر نمی شوم، Caprese دارای بیشترین صورتحساب است. این ریف کلاسیک هندوانه را به ترکیب اضافه می کند و شیرینی گوجه فرنگی را افزایش می دهد. نتیجه یک سالاد سبک و با طراوت است که برای یک همبرگر یا استیک عالی است.

عنصر قهرمان: وقتی تابستان فرا می رسد، می توانید شرط بندی کنید که وزنم را در هندوانه می خورم. این سالاد یکی از راه های مورد علاقه من برای سیر کردن است.

کنگر کبابی با سیر لیمو آیولی

چرا ما آن را دوست داریم: کنگر فرنگی مورد علاقه همه افراد خانواده من است. (آنقدر که من و خواهرانم در شام تولدمان برایشان التماس می‌کردیم – و پدر و مادرم با خوشحالی از آنها متعهد می‌شدند.) در حالی که در گذشته آنها را بخارپز می‌کردم، کباب کردن کنگر فرنگی شما ظاهری زغالی و قلبی لطیف ایجاد می‌کند. اگر می خواهید یک پیش غذای واقعی برای باربیکیو داشته باشید، در کنار نان برای یک شام سبک یا یک استیک سرو کنید. اما مایو؟ غیر قابل مذاکره.

عنصر قهرمان: این دستور غذا با فهرست کوتاهی از مواد تشکیل شده است که من باید چیز واضحی را انتخاب کنم: کنگر فرنگی یک لذت تابستانی است.

سیب زمینی سرخ شده شیرین بارگذاری شده

چرا ما آن را دوست داریم: در دنیای پیش‌غذاهای باربیکیو، سیب‌زمینی‌های سرخ شده همیشه برتر خواهند بود. شما می توانید از قاچ های طلایی با برش ضخیم استاندارد سرو کنید، اما سیب زمینی سرخ کرده حتی بهتر است. این دستور غذا بر روی سیب زمینی سرخ شده یخ زده مورد علاقه ما تکیه دارد (ما از Alexia استفاده کردیم). به سادگی آنها را مطابق دستورالعمل بسته بندی آماده کنید و تا دلتان بخواهد.

عنصر قهرمان: وقتی نوبت به بارگیری سیب زمینی سرخ شده می رسد، حال و هوای مدیترانه ای را دوست دارم. نخود خامه ای، فتای نمکی، تزازیکی برای کمی تنگ و زیتون کالاماتا. این یک ترکیب برنده است که در آن هر عنصر قهرمان است.

سیخ میگو با تزازیکی

چرا ما آن را دوست داریم: آیا واقعاً می تواند لیستی از بهترین پیش غذا های باربیکیو بدون سیخ باشد؟ آنها یکی از ساده ترین دستور العمل های تابستانی هستند و می توانند به روش های بی نهایت سفارشی شوند. من عاشق این ترکیب میگوی سبک و آبدار با سبزیجات رنگارنگ و قابل توجه هستم. طعم رنگین کمان را بچشید.

عنصر قهرمان: به خودتان لطف کنید و سیخ هایتان را با این تزاتزیکی خانگی سرو کنید. خواهش میکنم.

بروشتا کلاسیک آسان

چرا ما آن را دوست داریم: Bruschetta یکی از ساده‌ترین پیش‌غذاهای BBQ در بازی است، و همیشه وقتی نیاز به سرو کردن چیزی دارم، به سراغش می‌روم. خمیر مایه خود را برشته کنید (البته با مقدار زیادی EVOO) و مخلوط گوجه فرنگی، سیر و سبزی را با هم مخلوط کنید. اجازه دهید بروسکتا بنشیند و برش های خود را پر کنید. پاداش: این فقط در مورد زیباترین (خوراکی) چیزی است که در یک بشقاب پیدا می کنید.

عنصر قهرمان: با دستور العمل ساده ای مانند این، می خواهید مطمئن شوید که از بهترین گوجه فرنگی تازه مزرعه ای که می توانید پیدا کنید استفاده می کنید. آنها نقطه کانونی پیش غذا هستند، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که آنها می درخشند.

گواکاموله

چرا ما آن را دوست داریم: می‌دانم، می‌دانم – شما قبلاً یک گواکاموله دارید که سال‌ها در حال تکمیل آن هستید. اما… اگر یک دستور غذا وجود دارد که شما را متقاعد کند که چیز جدیدی را امتحان کنید، این یکی است. من شخصاً عاشق یک گواکامولی هستم که به آووکادو اجازه می دهد تا بدرخشد و کمی گرما را با پیاز قرمز و در این مورد یک چیلی قرمز ایجاد کند. همه چیز را با کمی پوست دو لیموترش، چند گوجه فرنگی شیرین و کمی روغن زیتون متعادل کنید. همه از شما راز را خواهند پرسید.

عنصر قهرمان: وقتی صحبت از گواکامول به میان می‌آید، آووکادو شما نباید چیزی ایده‌آل باشد. بدون لکه های قهوه ای و هیچ چیز نارس. ما به دنبال کمال خامه ای و میوه ای هستیم.

سالسا ورد ایتالیایی

چرا ما آن را دوست داریم: آلیسون و جی کارول وقتی ماه گذشته از آن بازدید کردیم، این سالسا را ​​در خانه جاشوا تری سرو کردند. و اینکه بگوییم ما از طعم پیچیده آن غافل شدیم، دست کم گرفته شده است. در حالی که ممکن است با سالسا ورده مکزیکی که دارای پایه گوجه فرنگی شیرین تر است بیشتر آشنا باشید، این اسپین ایتالیایی اسیدی تر است و طعم لذیذی را ارائه می دهد. زیتون سبز، چند لیوان خوب روغن زیتون و گیاهان فراوان تمام آن چیزی است که برای تهیه آن به آن نیاز دارید.

عنصر قهرمان: اینجا به سراغ روغن زیتون واقعا میوه ای بروید. این یک جفت عالی برای زیتون های سبز تند است.

ناچوس گل کلم

چرا ما آن را دوست داریم: در حالی که ناچو همیشه در هر گردهمایی تابستانی مورد استقبال قرار می‌گیرد، اگر به دنبال پیش‌غذاهای باربیکیو هستید که به سمت سبک‌تر تکیه می‌کنند، اینها را درست کنید. دوستان بدون گلوتن شما خوشحال خواهند شد و از خوردن این میان وعده تابستانی کلاسیک خوشحال خواهند شد. و اگرچه شما هرگز از روی انبوه پنیر (گیاهی) روی آن حدس نمی زنید، اما مهمانان وگان نیز می توانند میان وعده خود را بخورند.

عنصر قهرمان: مخمر مغذی یک عنصر طعم‌دار و اومامی را به چاشنی گل کلم وارد می‌کند – حتماً برای تمام نیازهای پنیری خود (بدون لبنیات) ذخیره کنید.

لقمه های سالاد تاکو

چرا ما آن را دوست داریم: در حالی که ما هرگز فرصت دور انداختن چند تاکو را رد نمی کنیم، گاهی اوقات خوب است که تمام آن طعم خوب Tex-Mex را در یک میان وعده به اندازه لقمه بخوریم. کیسه ای از چیپس های مورد علاقه خود را در فروشگاه بردارید و آنها را با این سالاد ساده تاکو پر کنید. وینگرت تند گشنیز آخرین لمس این لقمه های کوچک تاکو است.

عنصر قهرمان: وقتی تابستان است و سبزیجات در فصل است، من همیشه به طور پیش فرض ذرت را مصرف می کنم.

سیخ پروشوتو و خربزه

چرا ما آن را دوست داریم: می‌توانستم در مورد عشقم به سیخ‌ها شعر بگویم. آنها ساده هستند، فقط به چند ماده نیاز دارند، و وقتی کسی از شما می پرسد که چگونه می تواند کمک کند، می توانید آنها را به کار ببرید. به این سیخ‌ها به‌عنوان میان‌وعده کلاسیک ایتالیایی خربزه‌ای که با پروشوتو پیچیده شده است، فکر کنید. در حالی که من عاشق این هستم که همه آن طعم ها را در یک لقمه بچسبانم، اما گرفتن پروشوتو شور، خربزه شیرین و بوکونچینی خامه ای یک به یک تجربه لذت بخشی است.

عنصر قهرمان: وقتی به شما می گویم که بوکونچینی توپ های کوچک پنیر موزارلا است، انتخاب من باید واضح باشد.