14 دستور غذای تند Crockpot چیلی که بسیار سالم و خوشمزه هستند

حقیقت: لحظه ای که دمای هوا کاهش می یابد ، زمان فلفل است. غذاهای کمی به اندازه یک کاسه گرم کننده آرام بخش چیلی خوشمزه نشان دهنده فصل است. فلفل قرمز یک روش ساده برای بارگیری بسیاری از مواد مغذی است – می توانید آن را با سبزیجات بسته بندی کنید. و در حالی که چیلی اجاق گاز همیشه یک گزینه است ، هیچ چیز مانند سادگی و سهولت استفاده از قابلمه برای این غذای کلاسیک نیست. در صورتی که دچار مشکل شدید ، مجموعه ای از دستور العمل های آسان فلفل دلمه ای را جمع آوری کرده ایم تا برای ماه های آینده نشانه گذاری کنید.

یکی از بهترین چیزها در مورد چیلی این است که به راحتی با موادی که در دست دارید قابل تنظیم است. کسانی هستند که می گویند چیلی واقعی نباید لوبیا داشته باشد ، اما ما از تنوع لذت می بریم ، بنابراین می گوییم قوانین را زیر پا بگذارید و از هر موادی که شما را خوشحال می کند استفاده کنید. ما گزینه های گیاهخواری و گیاهخواری را در کنار دستور العمل های گوشتی در لیست خود قرار داده ایم تا همه بدون توجه به محدودیت های غذایی از آن لذت ببرند.

همچنین فلفل قرمز به طور کلی مقرون به صرفه است ، و آن را به یک وعده غذایی عالی برای یک هفته نیز تبدیل می کند. فقط کافی است ظرف قابلمه را صبح بگذارید و بعد از کار شام سرو شود.

فراموش نکنید که این دستور العمل های آسان فلفل دلمه ای را نشانه گذاری کنید!

مرغ پخته و چیلی لوبیا سفید

چرا ما آن را دوست داریم: یکی از مزایای اصلی این نوع پخت و پز این است که سر و صدا ندارد و باعث می شود ظرف ها کمتر در پایان روز تمیز شوند ، و این فلفل قرمز یکی از آنهاست. تنها آمادگی لازم برای خرد کردن پیاز و باز کردن چند قوطی است. واقعا هست که آسان اگر به اندازه کافی خوب نیست ، کاملاً خوشمزه است.

عنصر قهرمان: گوجه فرنگی کبابی تفت داده شده نشان کامل دود را می دهد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

Slow Cooker Chicken Fajita Chili از Foodie Crush

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور غذا از طعم مکزیکی در فجیتای مرغ الهام گرفته شده است و پر از ادویه جات ترشی جات ، لوبیا و فلفل دلمه ای شیرین است. این یک غذای آسان ، فیلر و کاملاً خوشمزه است.

عنصر قهرمان: فلفل دلمه ای رنگ ، طعم و بافت دوست داشتنی را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

فنجان چیپوتل لوبیا چیلی از پخت و پز سالم از برداشت نیم پز

چرا ما آن را دوست داریم: این یک غذای گیاهی دلپذیر ، سالم و کاملاً دنج است که می توان با حذف رویه پنیر چدار به راحتی وگان شد. طعم چهار نوع لوبیا ، فلفل دلمه ای و فلفل دلمه ای با هم ترکیب شده و یک فلفل دلپذیر واقعاً خوش طعم را ایجاد می کند.

عنصر قهرمان: دارچین راز آن طعم خاص پاییزی است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

فلفل قرمز بدون روغن وگان از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: این ظرف ویترین فوق العاده ای برای ترکیبات فوق العاده آرامش بخش ، ساده و مفید است که طعم و مزه فوق العاده ای را به ارمغان می آورند. ترکیب ادویه جات ترشی جات با لوبیا و سیب زمینی شیرین باعث ایجاد طعم دهان ذوب شده در دهان شما می شود. یوم!

عنصر قهرمان: Jalapeños یک ضربه روشن کننده را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

پخت آهسته سالم بوقلمون و چیلی لوبیا سفید از محصول نیم پز

چرا ما آن را دوست داریم: به همان اندازه سالم و خوشمزه است. لوبیای مغذی ، سبزیجات و بوقلمون آسیاب شده با ترکیبی دوست داشتنی از ادویه جات ترشی جات می شوند تا دستور تهیه چیلی ایده آل را ایجاد کنند.

عنصر قهرمان: کره سیب! چه پیچشی.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

مرغ چیپوتل چیپس آهسته تامالی چیلی از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: برخی از بهترین ادویه جات مکزیکی ، چیپوتل در آدوبو و حتی سس اینچیلادا خانگی را برای طعم دادن به چیلی ترکیب می کند. این یک دستور العمل فلفل دلمه ای آسان برای یک روز سرد است.

عنصر قهرمان: آرد ذرت فلفل قرمز را غلیظ تر و خامه تر می کند و طعم تامال بی تردید را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

اجاق گاز آهسته سالم بوقلمون و سیب زمینی شیرین چیلی با کینوا از Foodie Crush

چرا ما آن را دوست داریم: خیلی راحت تر از این دستور العمل فلفل دلمه ای نیست. طعم خامه ای و بافت سیب زمینی شیرین به زیبایی با لوبیا ، سبزیجات و کینوا ترکیب می شود. این یک نسخه کلاسیک است و هنوز کاملاً منحصر به فرد است.

عنصر قهرمان: کینوا بافت و طعم خاکی را به علاوه فوق العاده سالم می افزاید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

فلفل دلمه ای آسان آهسته از Damn Delicious

چرا ما آن را دوست داریم: این یک فلفل قرمز ساده و معمولی است که بر اساس گوشت گاو تهیه می شود و بارها و بارها به آن برمی گردید. کلاسیک است.

عنصر قهرمان: فلفل قرمز پوبلانو ضخامت را برش می دهد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

فلفل دلمه ای وگان از غذای با احساس

چرا ما آن را دوست داریم: سریع ، خوشمزه ، آسان ، و گیاهخوار؟ بله لطفا! و همچنین خوشمزه ترین باقیمانده را به وجود می آورد.

عنصر قهرمان: آن رویه آووکادو را از دست ندهید!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کندی چیلی چیپس از مجله نیویورک تایمز

چرا ما آن را دوست داریم: این فلفل قرمز تند بسیار دلپذیر است و پر از طعم ها و ترکیبات شگفت انگیز و منحصر به فرد است. اگر طرفدار چیلی هستید ، مطمئناً باید آن را امتحان کنید.

عنصر قهرمان: افزودن غیر منتظره کاکائوی شیرین نشده ، سس سویا و ورسترشایر پیچیدگی شگفت انگیزی را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

اجاق گاز آهسته چیلی خوک را از Slow Cooker Gourmet بیرون کشید

چرا ما آن را دوست داریم: گوشت خوک کشیده برای فلفل تند بسیار مناسب است ، زیرا زمان پخت طولانی اجازه می دهد تا بسیار نرم شود. کمی آبجو و وویلا اضافه کنید ، یک شام قوی و خوشمزه دارید.

عنصر قهرمان: پودر چیپوتل چیلی آن را کاملاً ادویه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چیلی گیاهی گیاهی سه پلو آهسته از The Schmidty Wife

چرا ما آن را دوست داریم: این غذای راحتی است و حداکثر اثبات این است که فلفل قرمز نیازی به گوشت ندارد تا دلچسب ، سیر کننده و پر طعم باشد.

عنصر قهرمان: نخود بافت فوق العاده ای را اضافه می کند و مواد مغذی زیادی را به آن اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

فنجان مرغ سفید چیلی مرغ از آشپزی سالم سبز

چرا ما آن را دوست داریم: این یک دستور العمل خوشمزه فلفل قرمز بدون لبنیات است که تقریباً سبک به نظر می رسد. در تمام این مدت ، طعم و بافت رضایت بخش و آرامش بخشی را که ما در فلفل قرمز دوست داریم حفظ می کند.

عنصر قهرمان: برای تهیه چیلی خامه ای غلیظ ، می توانید از دستگاه سیب زمینی خود برای خرد کردن دانه های کانلینی استفاده کنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

عدس پز آهسته عدس تاکو چیلی از نخود و مداد رنگی

چرا ما آن را دوست داریم: طعم ها و طعم های تاکو مکمل ایده آل برای یک کاسه بزرگ فلفل دلپذیر است. و مانند بیشتر چیلی ها ، روز بعد حتی بهتر است.

عنصر قهرمان: عدس فیبر و مواد مغذی و طعم خوشمزه و تقریباً گوشتی را به آن اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.