15 دستور تهیه سالاد برای شام که شما را گرسنه نمی گذارد

در طول پاییز و زمستان، من هوس چیزی جز گرم کردن سوپ، خورش‌های آسیاب‌کرده و غذاهای اصلی برای سیر کردنم ندارم. اما وقتی بهار فرا می‌رسد، من به جمعی می‌پیوندم که ظرف‌های ما را ذخیره می‌کنند و زمان کمتری را در آشپزخانه می‌گذرانند. با گرم شدن همه چیز، یکی از راه های مورد علاقه من برای اطمینان از دریافت یک وعده غذایی خوشمزه و غنی از مواد مغذی روی میز، تراز کردن سالادهایم است. و دستور العمل های سالاد برای شام، ساده ترین وعده های غذایی یکباره هستند که از تمام محصولات فصلی و خوشمزه که قابل خوردن هستند، بیشترین استفاده را می کنند.

دستور العمل‌های سالاد رضایت‌بخش زیر سبزی‌های برگ‌دار ترد را با مقدار زیادی پروتئین، غلات و چربی‌های سالم ترکیب می‌کنند تا یک وعده غذایی بهاری کامل را تهیه کنید. آیا می توان یک خط اصلی بهتر در هوای گرم وجود داشت؟ هنگامی که دستور العمل های سالاد را برای شام انتخاب می کنید، کیفیت غذایی غذای خود را ساده می کنید و طعم آن را با سبزیجات رنگارنگ، سس های خوش طعم، و مقدار زیادی پروتئین، آجیل و دانه ها برای بافت و ترد اضافه می کنید.

این مورد کوتاه و شیرین من برای اولویت دادن به دستور العمل های سالاد برای شام است. کمی متقاعد کننده تر نیاز دارید؟ 15 دستور غذای زیر را ورق بزنید—همه آنها مدرکی هستند که شما نیاز دارید مبنی بر اینکه وعده غذایی بعدی شما می تواند از یک سالاد برجسته استفاده کند.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

15 دستور تهیه سالاد برای شام که شما را گرسنه نمی گذارد

کاسه غلات مدیترانه ای

چرا ما آن را دوست داریم: آخرین شاهکار سالاد کامیل در لحظه. وقتی هوس چیزی سبک اما انرژی زا می کنم، کاسه غلات را دوست دارم. کینوا طلایی کرکی پایه آجیلی عالی برای تمام طعم های تازه مدیترانه ای است. من از زیتون سیاه، نعناع، ​​جعفری، ریحان و فتا صحبت می کنم. به اندازه کافی گفت.

عنصر قهرمان: به سالاد خود چیزی شیرین اضافه نکنید. انگورهای ترد قرمز یا سیاه، گاز شور زیتون را کاهش می دهند و طعم میوه ای خود را به کمال می دهند.

سالاد مکزیکی خرد شده با وینگرت عسل موسیر

چرا ما آن را دوست داریم: این سالاد خرد شده کاملاً در مورد رنگ و ترد است. نخود حبوبات مورد علاقه من است که بدن و حالت خامه ای را به این سالاد ترد می بخشد. از نظر زیبایی شناسی دلپذیر، سیر کننده، و طراوت؟ کمتر بگو

عنصر قهرمان: اجازه دهید یک نامه عاشقانه به این وینیگرت موسیر عسلی بنویسم. او شیرین است، او کاملاً تند است (سیر!)، و ACV تقویت کننده روده را به طور یکپارچه ترکیب می کند.

سالاد فتا با لوبیا سفید و لیمو ترش

چرا ما آن را دوست داریم: پانزانلا تنها یکی از کمک های درخشان ایتالیا به دنیای سالاد است. (سالادهای کاپره، آنتی پاستو، رازیانه و مرکبات…) این یک روش نابغه است که هم از نان های مانده استفاده کنید و هم … نان بخورید و آن را سالاد بنامید. این دستور غذا شامل لیستی از غذاهای مورد علاقه بافتی است – از خیارهای ترد گرفته تا لوبیا سفید خامه ای گرفته تا فتای شور. در این سالاد، هر عنصر مهم است.

عنصر قهرمان: بیشتر در مورد آن نان. من دوست دارم همه موادم را با هم مخلوط کنم و بگذارم حداقل 30 دقیقه بماند. به این ترتیب، نان می تواند ذره ای از ذائقه لیموی شما را جذب کند.

سالاد برنج بهاره

چرا ما آن را دوست داریم: من می دانستم که این سالاد حتی قبل از اینکه نگاهی به دستور غذا بیاندازم برنده است. لایه های سبز از خیار، نخود فرنگی، آووکادو و گیاهان به وفور برای چشم ها لذت بخش است. همه اینها را با برنج باسماتی کاملاً پخته مخلوط کنید و یک وعده غذایی ایده آل بهار/تابستان را خواهید داشت. من همچنین دوست دارم که یک یا دو تخم مرغ سرخ شده روی آن باعث سیری بیشتر شود.

عنصر قهرمان: لطفا لطفا، لطفا همیشه در یخچال خود را با موسیر ترشی تهیه کنید. آنها طعمی آسان و فوری را تقویت می کنند.

سالاد نخود زیره سبز با چاتنی نعنا

چرا ما آن را دوست داریم: این سالاد وسیله ای برای چاتنی نعناع تازه، خوش طعم و پر از گیاهان است. یک عنصر خنک کننده خوب به این سالاد تابستانی می بخشد. آن را با یک طرف نان برای شام سرو کنید که چند شب پشت سر هم نگه می دارد. (درست است، شما می خواهید این را تکرار کنید.)

عنصر قهرمان: برشته کردن ادویه جات ترشی جات تازه یک حرکت نخبه است – و نباید از آن چشم پوشی کرد.

سالاد ذرت ماسالا (بوتا)

چرا ما آن را دوست داریم: تغییر هوای گرمتر کارت دعوت من برای شروع دوباره خوردن ذرت است. روش مورد علاقه من برای انجام آن (علاوه بر لپه، با کره آبکش شده)؟ این سالاد در حالی که انتخاب برتر ذرت من یک نوع کلاسیک است، این سالاد سبزیجات را به کمال می رساند. گارام ماسالا، ژالاپنو و چاات ماسالا تنها تعدادی از تقویت‌کننده‌های طعم هستند که در این سالاد به ذرت تبدیل می‌شوند.

عنصر قهرمان: نقاشی دیواری Queso ممکن است اختیاری باشد، اما می توانید شرط ببندید که من همیشه یک سالاد خامه ای تر را انتخاب می کنم – و پنیر همیشه راه حل من است.

سالاد چارلی برد فرارو

چرا ما آن را دوست داریم: این سالاد توسط Jessie De Lowe تهیه می شود که آن را در مهمانی شام خود در سانتا باربارا بهار گذشته سرو کرد. من عاشق لقمه آجیلی فارو مخلوط با آروگولا تند، گوجه فرنگی شیرین و تربچه ترد هستم. روی یک مشت سبزی تازه بپاشید (جعفری، ریحان و نعناع در اینجا خوب کار می کنند) و نان خرد شده را با کره نمک در کناره اضافه کنید. این یک وعده غذایی سبک تابستانی عالی است.

عنصر قهرمان: فارو کم ارزش ترین غلات است. نه تنها یک پایه خوشمزه برای هر سالادی است، بلکه سرشار از فیبر، پروتئین و سایر مواد مغذی کلیدی (سلام منیزیم و روی) است.

سالاد وگان رنگین کمان مزرعه مالیبو

چرا ما آن را دوست داریم: رنگین کمان درست میگه ما عاشق یک سالاد خوب خرد شده در اینجا هستیم، و این دستور العمل نامش را درست می کند. برش‌های سخاوتمندانه آووکادو با مکعب‌های کدو تنبل بو داده ترکیب می‌شوند و با چغندر برشته شده مخلوط می‌شوند تا سالاد تازه‌ای را تهیه کنند که فاقد طعم یا تنوع است.

عنصر قهرمان: تربچه هندوانه زیباترین سبزیجاتی است که همه ما باید بیشتر از آن استفاده کنیم.

سالاد کرانچ کلم ویل کلارکسویل از سوئد هیل

چرا ما آن را دوست داریم: این سالاد کلم پیچ معمولی شما نیست. تپه سوئدی مورد علاقه آستین اسرار این بهترین سالاد کلم پیچ را به اشتراک گذاشت (بله، گفتم). مخلوط دانه‌ای که از دانه کتان، دانه کدو تنبل و هر چاشنی نان شیرینی تشکیل شده است، در کل طعم و مزه می‌دهد. برای کرمی شدن بیشتر و گرم شدن آن به لطف کاین، تا آنجایی که مایلید روی سس بپاشید.

عنصر قهرمان: من هرگز پانسمانی که از تاهین به عنوان پایه آن استفاده می کند رد نمی کنم. درخشان

سالاد خرد شده گل کلم بوفالو

چرا ما آن را دوست داریم: من عاشق زمانی هستم که طعم های مورد علاقه من به عنوان سالاد سبک تر می شوند. در حالی که من همیشه به بسته بندی مرغ گاومیش بله می گویم، چیزی در مورد لذت بردن از ترکیب طعم تند و شیرین به کنار مقدار زیادی سبزیجات تازه وجود دارد که باعث می شود احساس بهتری در مورد… همه چیز داشته باشم.

عنصر قهرمان: گل کلم بوفالو؟ بوسه سرآشپز.

هوموس، سبزی، و کاسه آوو

چرا ما آن را دوست داریم: این یکی از دستور العمل های مورد علاقه من در سبک Camille برای همیشه بوده است. من حداقل پنج بار در ماه آن را درست می کنم – این یک امر ضروری در برنامه هفتگی من است. در حالی که بیشتر مردم از هوموس به عنوان آب خوری استفاده می کنند، این دستور به شما دستور می دهد قبل از اضافه کردن سایر مواد سالاد خود، یک قاشق سخاوتمندانه از ماست را در هر ظرف بمالید. نابغه این کاسه از کافی شاپ مورد علاقه ما، Two Hands الهام گرفته شده است (و این فقط به خاطر باریستاهای جذاب استرالیایی نیست… اگرچه ممکن است در بررسی ما نقش داشته باشد.)

عنصر قهرمان: من نمی گویم سبزی ها فقط وسیله ای برای به دست آوردن هر چه بیشتر هوموس هستند… اما همچنین تایید نمی کنم که اینطور نیست.

سالاد مرغ تایلندی با سس بادام زمینی تند

چرا ما آن را دوست داریم: این سالاد مرغ تایلندی، محیطی استوایی و ساحلی است. نه تنها سبک و سالم است، بلکه به لطف استفاده از مرغ جوجه گردان، یک وعده غذایی سریع و پر پروتئین است. و آن همه رنگ از انبه، هویج، آووکادو و کلم؟ دوپامین را وارد کنید.

عنصر قهرمان: به پاشیدن بادام زمینی بو داده ادامه دهید – هر چه ترد بیشتر باشد، بهتر است.

سالاد تاکو عدس چیپوتل

چرا ما آن را دوست داریم: نام این سالاد از پودر چیپوتل گرفته شده است که عدس را تا حد کمال طعم می دهد. اما صادقانه بگویم، من آن را به عنوان یک جایگزین خانگی برای کاسه های بوریتو این برند معروف خواندم. اگر فست فود و طعم تازه ای است که میل می کنید، این سالاد دارای بیت چیپوتل است. عدس های دودی و تند را با پیکو د گالو سبک و سس لیموی تند ترکیب کنید و شامی را می خورید که در خواب می روید.

عنصر قهرمان: من این عدس ها را به همه چیز اضافه خواهم کرد.

سالاد BLT با تخم مرغ 8 دقیقه ای و آووکادو

چرا ما آن را دوست داریم: ساندویچ مورد علاقه من به شکل سالاد؟ من را ثبت نام کن این دستور غذا از تمام اجزای کلاسیک استفاده می کند: کروتون ترد، آووکادو، بیکن ترد، گوجه فرنگی و کاهو تازه. با دست سنگین روی نمک دریا بپاشید – طعم و مزه همه چیز را نشان می دهد.

عنصر قهرمان: وینگرت هانی دیژون تنها راه درست کردن این سالاد است.

سالاد سم زدایی آفتاب

چرا ما آن را دوست داریم: چه بعد از یک تعطیلات آخر هفته دلچسب به تنظیم مجدد بپردازید یا نه، هر سالادی با نام «آفتاب» همیشه پاسخگو است. من شخصاً عاشق استفاده از کلم در سالادهایم هستم. این یک راه عالی برای اضافه کردن وزن و ترد و در عین حال سبک نگه داشتن چیزها است. یک رنگین کمان از سبزیجات و گیاهان دارویی به اضافه یک وینگرت که می‌خواهید دو برابر کنید اضافه کنید و یک راه‌حل شام مناسب خواهید داشت.

عنصر قهرمان: واضح است که من تماماً در مورد کرانچ هستم – و دانه های آفتابگردان یکی از راه های مورد علاقه من برای ایجاد آن است.