15 رنگ خنثی رنگ که طراحان داخلی همیشه از آن استفاده می کنند

طراحی جاودانه ممکن است گریزان به نظر برسد – وقتی آن را می بینید آن را می دانید، اما بیان دقیق کلماتی که باعث می شود یک قطعه ماندگار یا یک رنگ کلاسیک ماندگار شود دشوار است. در حالی که حداکثر گرایی، پالت های رنگی اشباع شده، و دکوراسیون روشن و شاد بسیاری از ما را در طول یک سال و نیم گذشته با انرژی و الهام نگه داشته است، در انتخاب رنگ های خنثی عالی برای فضای شما ظرافت غیر قابل انکاری وجود دارد.

و از آنجایی که هیچ چیز سرگرم‌کننده‌تر از تغییر ظاهر و احساس خانه‌هایمان به صورت دلخواه نیست، خبر خوب این است که انتخاب یک پس‌زمینه خنثی به حفظ یکپارچگی زمین کمک می‌کند، حتی اگر تغییر سلیقه‌ها و تغییر فصل‌ها الهام‌بخش آثار هنری، پارچه‌های جدید باشد. ، و مبلمان. خنثی‌ها آزادی خلاقانه‌ای را برای کاوش در حالات مختلف و تلاش در زیبایی‌شناسی مختلف به شما می‌دهند، زیرا وقتی صحبت از این رنگ‌ها می‌شود، گزینه‌ها واقعاً بی‌پایان هستند.

برای کمک به شما در حرکت در دنیای گسترده (و گاهی ترسناک) رنگ‌های خنثی، از چندین طراح داخلی مورد اعتماد استفاده کردیم – کیم لاپین، آروین اولانو، نیکول سالسدا، کیلی شیر، شائولین لو، سارا استیسی، استفانی استین، الیزابت گیل، لورن میچتری. و Erin Hiemstra—برای به اشتراک گذاشتن توصیه های تخصصی خود. به خواندن ادامه دهید تا راهنمایی های آنها را در انتخاب رنگ های مناسب برای خانه خود، به علاوه تمام جزئیات در مورد علاقه های شخصی آنها دریافت کنید.

تصویر برجسته توسط جاستین چانگ برای لورن مور.

خنثی ها یک خروج خوشایند از چرخه همیشه در حال تغییر روندهای داخلی هستند.

بی‌زمان بودن مستلزم توانایی مقاومت در برابر کشش مدهاست، و در حالی که در زمینه‌های خاص «خنثی» می‌تواند مترادف با کسل‌کننده یا بی‌الهام‌بودن به نظر برسد، هر یک از طراحان ما به امکانات کاربردی و قصدی که خنثی‌ها اجازه می‌دهند اشاره کردند. Hiemstra به ما یادآوری کرد که هنگام طراحی یک اتاق، باید خنثی را به عنوان یک عنصر ضروری در نظر بگیرید. با رنگ به عنوان پایه، می توان از رنگ های خنثی برای ایجاد یک طرح رنگ یا لایه در مجموعه ای از بافت های منسجم استفاده کرد.

اولانو موافقت کرد و اشاره کرد که با رنگ های خنثی، می توانید از ترکیبی از مواد در سرتاسر خانه خود برای جلب توجه به فضا استفاده کنید. رنگ‌های بی‌صدا فرصت‌های زیادی را برای ایجاد عمق از طریق لوازم جانبی متضاد یا هنر فراهم می‌کنند، و از آنجا که سبک بی‌انتها آزادی رشد و تغییر در فضای شما را فراهم می‌کند، لاپین خاطرنشان کرد که می‌توانید با تکیه بر انواع احساسات و احساساتی که افراد خنثی می‌توانند برانگیزند، کشف کنید.

بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا انتخاب های کارشناسان ما برای رنگ های خنثی است که هر چیزی جز خسته کننده هستند.