15 لوسیون بدن ضد پیری که پوست شما را با هر قیمتی تغذیه می کند

من اعتراف می کنم که علیرغم وسواس یکپارچه در مراقبت از پوست ، اغلب پوست بدنم را از قفسه سینه به پایین فراموش می کنم. بعد از یک روال چند مرحله ای چهره ، آخرین کاری که می خواهم انجام دهم این است که نگران بقیه بدنم باشم. می دانم ، می دانم – واقعاً هیچ بهانه ای برای این نوع عقب نشینی وجود ندارد. و در حالی که استفاده از SPF هر روز اولین کاری است که می توانیم برای جوان و سالم نگه داشتن پوست انجام دهیم ، همچنین مقدار زیادی لوسیون ضد پیری بدن پر از مواد فعال وجود دارد که می تواند به جوان ماندن پوست نیز کمک کند. به

تا همین اواخر ، این تصور را داشتم که لوسیون های بدن که به عنوان “ضد پیری” تبلیغ می شد ، کمی کلاهبرداری بود. اما جالب است بدانید که اکثر این لوسیون های بدن از همان موادی استفاده می کنند که ما هنگام یافتن کرم های ضد پیری برای صورت به دنبال آن هستیم. خوشبختانه ، داروهای قوی مانند رتینول ، سرامیدها ، پپتیدها ، اسکوالان ، کافئین و موارد دیگر فقط برای گردن مناسب نیستند. همه آنها در لوسیون های بدن وجود دارند و به طور فعال پوست را تازه ، هیدراته و نرم نگه می دارند.

من برخی از بهترین گزینه های لوسیون را که می توانستم پیدا کنم ، در طیف گسترده ای از نقاط قیمت گردآوری کرده ام. به این ترتیب ، بدون توجه به بودجه شما ، می توانید از مزایای این لوسیون های خوشمزه و چرب و ضد سن استفاده کنید.

برای خرید بهترین لوسیون های ضد پیری بدن زیر 20 دلار حرکت کنید!

نگاهی به لوسیون های مغذی بدن زیر 50 دلار بیندازید

به خواندن لوسیون های بدن ما برای جوانان زیر 100 دلار ادامه دهید

این لوسیون های غنی از مواد فعال با قیمت کمتر از 200 دلار در دسترس است