17 دستور العمل ساده برای تهیه شام ​​در طول هفته بدون استرس

در یک شب شلوغ ، هیچ چیز دلهره آورتر از چشم انداز پختن شام از ابتدا نیست … یا نظافت بعد از آن. فقط تصور این که باید وسایل آشپزی را بیرون بکشید ، چیزی را کنار هم بیندازید و سپس پرداختن به وظیفه ظرف بعد از غذا به اندازه کافی است که بتوانم به سراغ برنامه بدون درز بروم. اما گاهی اوقات ، من همچنین یک وعده غذایی سالم می خواهم و نمی خواهم دوباره به غذا خوردن روی آورم. بنابراین دفعه بعد که احساس خستگی در آشپزی می کنم ، به جای آن به این فهرست مفید از دستور العمل های ساده یک قابلمه روی می آورم.

و اگر فکر می کنید دستور العمل های یک قابلمه فقط به سوپ های ساده محدود می شود ، یک غذای واقعی خواهید داشت. ما انواع و اقسام غذاها را از سوپ گرفته تا خورشت ، ماکارونی و سایر غذاها در اینجا داریم – ما تضمین می کنیم که دستورالعمل کامل را برای هر موادی که در دست دارید پیدا خواهید کرد. وعده های غذایی یک قاشق غذاخوری نیز در دسته غذاهای راحت قرار می گیرند ، که همان چیزی است که شما با کاهش دما شروع می کنید. با این غذاهای ساده ، سریع و خوشمزه آماده اقامت شوید.

آنها از نظر طعم بزرگ هستند اما از نظر آماده سازی و تمیز کردن سبک هستند. اگر از من بپرسید وضعیت ایده آل است.

برای بررسی این 17 دستور العمل ساده یک قابلمه ، به پیمایش ادامه دهید

چرا ما آن را دوست داریم: ساده و خوشمزه ، این شام دلپذیر در کمتر از 15 دقیقه جمع می شود. پر از طعم های پایان تابستان است که به همان اندازه که خوشمزه هستند ، آرامش بخش و تغذیه کننده هستند.

عنصر قهرمان: فلفل چیلی Jalapeño یک ضربه غیرمنتظره را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این پایهای ناز دوست داشتنی خارج از این دنیا خوشمزه هستند. پوسته پنیر Taleggio مکمل کاملی برای پر کردن غنی و دلچسب است. حتی اگر اهل پای قابلمه نیستید ، می خواهید این دستور غذا را امتحان کنید. همیشه کمی بیشتر از بقیه کار می کرد ، اما من نمی توانم در برابر آن مقاومت کنم.

عنصر قهرمان: کدو تنبل و قارچ ستاره ای این دستور آسمانی هستند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور العمل گیاهی از نخود به جای تخم مرغ استفاده می کند و آن را به عنوان غذای گرم کننده مناسب برای افرادی که دارای محدودیت غذایی هستند ، می سازد. تنها چیزی که نیاز دارید 30 دقیقه ، یک قابلمه و برخی سبزیجات خوشمزه مانند پیاز ، سیر و فلفل دلمه ای است.

عنصر قهرمان: آن را با ادویه های خاکی ، غنی و آرامش بخش مانند زیره ، پودر چیلی ، پاپریکا ، فلفل قرمز ، گشنیز و هل پر کنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این یک وعده غذایی فوق العاده سازگار ، مقرون به صرفه ، سریع و سالم است. می توانید آن را بر اساس سبزیجاتی که در دست دارید تنظیم کنید و در صورت تمایل سینه مرغ را با مرغ یا بوقلمون جایگزین کنید.

عنصر قهرمان: شیر تبخیر شده قوام غنی و خامه ای به آن می بخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این یک غذای غیر سنتی ایتالیایی است که در سریع ترین زمان می پزد. همچنین می توانید هرگونه سبزیجاتی را که در دست دارید تعویض کرده و جایگزین کنید. حتی سبزیجات منجمد نیز به زیبایی کار می کنند. این پخت و پز تابستانی در بهترین حالت خود است – روشن ، خوش طعم و بسیار ساده که تقریباً شوکه کننده است که چقدر خوب است.

عنصر قهرمان: چه چیزی بهتر از ریکوتا است؟

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: در حالی که این وعده غذایی یک قاشق غذاخوری در هر زمان از سال خوشمزه است ، ویرایشگر غذای ما ، سوروچی قسم می خورد که طعم ترش بهتر است وقتی کمی هوا سرد شود و شما در یک پتو با جوراب های فازی پیچیده شده باشید. و ما مخالف نیستیم این آخرین دستور العمل دنج با مکعب های پانیر است که آب گوشت را خیس می کند و به بالش های کوچکی از خواص جویدنی تبدیل می شود ، نخودهای نرم که کمی شیرینی را اضافه می کنند و آبگوشت فوق العاده خوش طعم و گرم کننده. یوم!

عنصر قهرمان: بافت پنل باعث می شود که برای ثانیه و یک سوم به عقب برگردید!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: خامه ای ، غنی و پر جنب و جوش ، این کاری یک رویای مطلق است. سبزیجات ساده مانند فلفل دلمه ای قرمز و کلم بروکلی کدو تنبل دلپذیر و خوشمزه را بدون غلبه بر آن ستایش می کنند.

عنصر قهرمان: زردچوبه به زرد رنگ درخشان می بخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: خیلی ساده تر از این دستور ساده نیست. یک وعده غذای 30 دقیقه ای که به اندازه کافی سریع و آسان است. این یک راه سالم برای استفاده از کالاهای اصلی انبار شما است ، فوق العاده مغذی است و مطمئناً برای مردم لذت بخش خواهد بود.

عنصر قهرمان: استفاده از میگوی یخ زده که در فریزر ماندگار است ، چه راه سرگرم کننده ای است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور العمل دنج و خوشمزه به سرعت و به آسانی بدون هیچ گونه طعم و مزه کنار هم قرار می گیرد. این یک غذای معطر ، لذیذ و غنی است که به لطف کدو سبز دوست داشتنی احساس سنگینی نمی کند.

عنصر قهرمان: ترفند این است که کره را بپزید تا زمانی که شروع به قهوه ای شدن و بوی تند کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: اگر همیشه از فکر ساختن جمبالای ترسیده اید ، پس این غذا برای شماست. این یک دستور العمل آسان است که برای شبهای شلوغ هفته بسیار مناسب است. این نسخه با مرغ خرد شده ، کالباس تند andouille ، میگو ، سبزیجات و البته چاشنی تحت تأثیر کاجون بسته بندی شده است.

عنصر قهرمان: چاشنی تند و دودی را نمی توان شکست داد!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این در اصل یک لازانیا ساختگی و درهم ریختن است. آن را تا لبه پر از سبزیجات کرده و روی آن را یک کرم خامه ای از سه نوع پنیر قرار می دهید. این یک چرخش ساده ، سبزیجات سالم و سالم بر روی غذای سنتی و بسیار دوست داشتنی ایتالیایی است.

عنصر قهرمان: این سوپ طعم لازانیا خود را از مخلوط سه نوع پنیر که در سوپ ذوب می شوند دریافت می کند: ریکوتا ، موتزارلا و پارمسان.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: همه برای خوردن غذاهای لحظه آخری به سوپ عدس خوب احتیاج دارند و این دستور العمل آسان و 30 دقیقه ای در آستانه تبدیل شدن به وعده غذایی مغذی شماست. مقدار زیادی سبزیجات دارد بنابراین مقدار زیادی فیبر و طعم گیاهی دریافت می کنید. آرامش بخش ، مفید ، دلپذیر و خوشمزه است.

عنصر قهرمان: عدس البته.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این ترکیب کاملی از طعم های تایلندی و هندی است. غذای راحت و خوشمزه که به سرعت و با استفاده از مواد سالم مانند مرغ ، ادویه جات ، سیب زمینی شیرین ، اسفناج و شیر نارگیل تهیه می شود. این یک غذای دوست داشتنی است که برای یک شب شلوغ عالی و حتی بیشتر به عنوان غذای باقی مانده در روز بعد بسیار مناسب است. این یکی از دستور العمل های آسان مورد علاقه من در یک قابلمه است.

عنصر قهرمان: شیر نارگیلی خامه ای همیشه یک ستاره است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: ران مرغ آبدار ، زیتون سبز ، هویج بو داده و زردآلو شیرین با مواد هیجان انگیز مانند ras el hanout و لیموترش برای یک غذای خوشمزه و غیرمنتظره ساده جفت می شود. ممکن است پیچیده به نظر برسد ، اما ادویه جات و سس ها کارهای سنگینی را انجام می دهند و بقیه دستور غذا را بسیار ساده نگه می دارند.

عنصر قهرمان: لیموهای محافظت شده ، افزودنی شگفت انگیزی تاثیرگذار ایجاد می کنند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: ترکیبی از صدف ، انوکی و قارچ صدفی به این غذای خوش طعم ترکیبی سرگرم کننده از بافت ها می دهد ، اما در نهایت می توانید از هر چیزی که در دست دارید استفاده کنید. توفو سس را کاملاً جذب می کند و اگر گلدان سفالی ندارید ، می توانید به جای آن از قابلمه یا قابلمه چدنی استفاده کنید.

عنصر قهرمان: سس شیرین ، شور و فلفل کاملاً الهی است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این سوپ ایمنی از موادی تهیه می شود که به راحتی می توانید در یخچال در هر زمان شناور باشید. این سوپ لایه ای و طعم دار است که کمتر از 20 دقیقه آماده می شود. سالم ، خوشمزه و بسیار خوب.

عنصر قهرمان: مرغ روتسری دوست شماست.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: یک کاسه آسان ، رضایت بخش و غنی از غذای راحت که طعم و مزه ای دارد. این فوق العاده خامه ای و پنیری است اما بدون احساس سنگینی بیش از حد. مطمئناً به یکی از دستور العمل های ساده و ساده یک قابلمه مورد علاقه شما تبدیل می شود.

عنصر قهرمان: فلفل را کم ندهید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

دستور العمل های آسان یک قابلمه ای مورد علاقه شما چیست؟ پیوند زیر را با ما به اشتراک بگذارید