17 دستور تهیه سوپ پاییزی برای گرم نگه داشتن این فصل

به عنوان یک دوستدار سوپ با وفاداری ، چیزهای کمی بیشتر از اینکه بدانم من به زودی این غذای خوشمزه را به صورت شبانه می خورم ، برای فصل دنج قریب الوقوع من را بیشتر هیجان زده می کند. من در حال تهیه لیستی از سبزیجات مختلف فصلی هستم که می خواهم در هفته های منتهی به شروع غیر رسمی پاییز (روز پس از کار) تهیه کنم. به طور طبیعی ، من در حال حاضر چند سوپ ویژه در آستین دارم ، اما دوست دارم ایده های خوشمزه تری را به مجموعه دستور العمل های سوپ پاییزی اضافه کنم.

این که آیا به دنبال غذای دلپذیر و دلچسب هستید ، یا تمیز و سالم ، برای هر مناسبت یک سوپ وجود دارد. و اکثر آنها نیز بسیار قابل تنظیم هستند ، بنابراین می توانید از سبزیجاتی که در کمین ترد کرده اید استفاده کنید. من همچنین دستور تهیه چیلی را در ترکیب دنج امروز قرار دادم ، زیرا ، به نظر من ، چیلی کاملاً سوپ محسوب می شود. من با خوردن انواع سوپ های مکزیکی مانند پوزول ، تورتیلا و فیدئو بزرگ شدم و همیشه به بچه هایی که در عصرهای تیز پاییز چیلی می خوردند حسادت می کردم. تعداد کمی از چیزها بیشتر گرم کننده ، دنج و لذت بخش هستند!

بنابراین ، مطمئن شوید که دستور العمل های مورد علاقه خود را در زیر نشانک گذاری می کنید ، زیرا ما برای همه چیزی داریم ، و آنها حتی می توانند خوشمزه ترین افراد را نیز خوشحال کنند.

به جستجوی 17 دستور غذا خوشمزه سوپ پاییزی ادامه دهید!

چرا ما آن را دوست داریم: با وجود طعم و مزه ، این یک سوپ ساده با پایه پیاز و سیب خرد شده است. حتی می توانید مقداری خامه یا شیر نارگیل به آن اضافه کنید تا کرم رنگ تر و دلپذیرتر شود. در هر صورت ، الهی است.

عنصر قهرمان: پودر کاری ترکیبی از ادویه عالی است – از همه نظر خوش طعم و خوش طعم است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: خوب ، آخرین باری که چنین سوپ خوش قیافه ای را دیدید کی بود؟ این غذا به همان اندازه که خوش طعم است ، چه در کاسه ها قرار دهید و چه نه. این همچنین خامه ای ترین ، رویایی ترین و ساده ترین دستور العمل تاریخ است.

عنصر قهرمان: عدس قرمز مقداری پروتئین و فیبر به این سوپ حاوی مواد مغذی اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: همانطور که ارین اشاره می کند ، لیست مواد تشکیل دهنده این سوپ به شدت ساده است. این همچنین یک دستور العمل بسیار متنوع و خوشمزه است که تنها با مشتی مواد خوشمزه و سالم همراه است. این یکی از دستور العمل های سوپ پاییزی مورد علاقه من است.

عنصر قهرمان: تقریباً به اندازه سیر که بدن می تواند تحمل کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: آیا سوپ می تواند همزمان سالم و دلپذیر باشد؟ زیرا این مورد به طور منطبق با صورت حساب است. این یک کاسه آرام بخش از کدو تنبل فصلی ، کلم بروکلی و کمی شیر است. این یک غذای گیاهی است که با خمیر برشته و شیرینی چدار پوشانده می شود.

عنصر قهرمان: همه چیز در مورد این شیرینی پزی ارزش قهرمان شدن دارد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این سوپ وگان اساساً “در یک کاسه می افتد” پر از ادویه جات کاری ، کدو گرم زمستانی و یک اشاره روشن از مرکبات و گیاهان تازه است. یوم!

عنصر قهرمان: افزودن شیر نارگیل به آن یک لایه غنی و خامه ای بدون هیچ گونه لبنیات می دهد و کاملاً با طعم هندی پودر کاری خوش طعم است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این یک دستور العمل آسان است که نیاز به غذاهای اصلی انبار دارد که احتمالاً قبلاً در دست داشته اید و طعم های خوشمزه ایتالیایی را نمی توان شکست داد. حتی می توانید با استفاده از سوسیس گیاهی به جای غذای واقعی آن را گیاهخواری کنید.

عنصر قهرمان: گنوکی همه چیز را بهتر می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: یک دستور سوپ پالئو که خامه ای ، پر کننده ، گرم کننده و با طعم و بافت است. به طور جدی به نقطه برخورد می کند. ترکیب کوریزو ترد و میگو یک غذای تند است که این سوپ را به یک دستور منحصر به فرد و اصلی تبدیل می کند.

عنصر قهرمان: تکه های آهک طعم ها را بیشتر می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: وقتی میل شدید به طعم های ایتالیایی اما می خواهید چیزی سالم داشته باشید ، این شام پاییزی عالی است. این سوپ سبزیجات معمولی شما نیست ، خامه ای ، پنیر دار و فوق العاده خوش طعم است. فقط یک نمک پنیر و نان ترد را فراموش نکنید.

عنصر قهرمان: ترتلینی پنیری آن را خوشمزه ، سیر کننده و دوست داشتنی برای بوت می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: خیلی راحت تر از این سوپ ساده و دوست داشتنی نمی شود. کاری طعم خوشمزه و خاکی به آن می بخشد-این سوپ خوشمزه ای است که شکم و روح را گرم می کند.

عنصر قهرمان: سیب زمینی شیرین در اینجا کار سنگینی انجام می دهد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این سوپ فوق العاده خوش طعم ، سریع ، ساده و قابل تنظیم است. این ترکیبی از طعم های تایلندی و مکزیکی است و همه کاره با گزینه هایی برای گوشتخواران و گیاهخواران است. حتی می توانید آن را با برنج یا دانه دلخواه انتخاب کنید.

عنصر قهرمان: سیب زمینی شیرین بافت و شیرینی طبیعی را اضافه می کند که حرارت فلفل و ادویه ها را کاملاً تکمیل می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: اولین باری که این دستور غذا را تهیه کردم ، نگران بودم که این سوپ پر زحمت باشد ، عمدتا به این دلیل که قبلاً هرگز با تره فرنگی پخته نشده بودم. اما با خوشحالی می توانم گزارش دهم که تمیز کردن به همان سادگی که با طعم ها و بافت های غنی همراه است. سیر نمی شوم.

عنصر قهرمان: چیزی به عنوان “شوید زیاد” وجود ندارد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: شما می خواهید روزانه این سوپ را بخورید. این سوپ خوش طعم ، خامه ای ، رنگارنگ و ساده با بافتی فوق العاده است.

عنصر قهرمان: سیر بو داده را حذف نکنید!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این سوپ سالم و سرشار از کلم بروکلی با یک طعم خوشمزه کدو تنبل شیرین است. همه طعم های پاییزی مورد علاقه شما در یک کاسه خامه ای ، دنج و دلچسب وجود دارد. از این یکی ناامید نخواهید شد.

عنصر قهرمان: آب کدو تنبل یک افزودنی شگفت انگیز است ، اما رنگ های گرم کننده آن چیزهای زیادی اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: اگر همیشه می خواسته اید سوپ پیاز سنتی فرانسوی درست کنید اما برای امتحان کردن خیلی ترسیده اید ، این دستور العمل برای شماست. آبگوشت غنی و فاسد آن مملو از پیاز کارامل شده و روی آن پنیر ذوب شده و نان تست است. من ارزش تلاش را دارم ، و خوشبختانه در این حد زیاد نیست.

عنصر قهرمان: البته پنیر انتخاب خود را از provolone ، gruyere ، fontina ، mozzarella یا Monterey Jack انتخاب کنید. یا حتی بهتر ، دو را ترکیب کنید!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این فلفل قرمز عدس قرمز را برای خود تهیه کنید ، stat! این یک دستور العمل بدون گلوتن و گیاهخواری است که مطمئناً برای مردم لذت بخش خواهد بود. عدس قرمز ، لوبیا قرمز و لوبیا سیاه مملو از مواد مغذی مانند فیبر ، پروتئین و آهن است. به همان اندازه سالم و خوشمزه است.

عنصر قهرمان: ذرت طعم و بافت زیادی به آن می بخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور غذا سوپ گل کلم روزانه شما را به طعم خوشمزه ای می رساند. گیاهان و ریشه های طبیعی طعم دلپذیر و رضایت بخشی به آن می دهند که خامه ای ، غنی و سالم است.

عنصر قهرمان: مریم ترد کل تجربه را بالا می برد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: کره بادام باعث می شود این سوپ بدون کرم بسیار کرمی ، صاف و به طرز شگفت انگیزی فاسد شود. اگر به طعم تایلندی علاقه دارید ، می خواهید این دستور العمل فوق العاده و در عین حال ساده را امتحان کنید.

عنصر قهرمان: بادام تامری بو داده.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.