18 ایده طراحی آشپزخانه برای به روزرسانی شیک به فضای شما

فصل بازگشت به مدرسه و نیاز به سازماندهی مجدد آشپزخانه چیست؟ تعداد کمی از چیزها به خوبی شکل دادن به اتاق مورد استفاده (و مورد علاقه!) خانه ما است. به عنوان اثبات بیشتر اینکه فصل فیس لیفت آشپزخانه است ، ایده های طراحی آشپزخانه نیز در Pinterest رواج دارد. به نظر می رسد این روزها همه در یک طول موج هستند!

البته ، شروع پاییز بهترین زمان برای به روز رسانی خانه است ، خواه فقط به دنبال افزودن کمی رنگ تازه باشید یا نیاز به تعمیر اساسی از بالا به پایین داشته باشید ، به احتمال زیاد شما دچار اشکال تزئین شده اید. هم. اگر به دنبال تجدید فضای خود هستید اما به کمی الهام نیاز دارید ، پس به مکان مناسب آمده اید.

ما آرشیو خود را مرور کردیم تا برخی از رویایی ترین آشپزخانه هایی را که از برخی از شیک ترین زنانی که ما آنها را تحسین می کنیم معرفی کرده ایم ، به اشتراک بگذاریم – این الهام بخش اصلی است! تک تک این اتاق ها به همان اندازه کاربردی و زیبا هستند و مطمئناً چند ایده برای به روز رسانی قلب خانه به شما می دهند.

به جستجوی برخی از بهترین ایده های طراحی آشپزخانه ادامه دهید!

عکس توسط مولی کالور.

تخم مرغ اردک آشپزخانه را آبی رنگ کنید

بیانیه ای ارائه دهید که با این سایه ملایم زیبا از آبی غرق نشود. کیم وست همیشه خواهان یک آشپزخانه با رنگ تخم مرغ اردک بود و این فضای رویایی به عنوان نقطه کانونی که کل خانه او را محکم می کند ، مرکز توجه قرار می گیرد. آرام ، متفکر و لذت بخش است.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس میشل نش.

قفسه بندی باز را اضافه کنید

کامیل به جای خلاص شدن از تمام کابینت هایش ، سه کابینت را در گوشه پاره کرد و قفسه های باز را باز کرد تا نور طبیعی تری وارد شود – و اشیای مورد علاقه خود را به نمایش بگذارد. نتیجه نهایی بسیار سبک تر و روشن تر است.

بیشتر اینجا بخوانید.

شمارنده های خود را خالی کنید

سرآشپز René Redzepi می داند که آنچه در آشپزخانه اش دارد تقریباً به اندازه آنچه که او اهمیت دارد نمی کند دارند. با پاک کردن موارد منتقل شده به پیشخوان خود شروع کنید. سپس هنگام تصمیم گیری برای بازگشت به ماهیت دقیق Redzepi را تجسم کنید.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس توسط مولی کالور.

مقداری رنگ سبز روی کابینت های خود بمالید

در حال حاضر ما می دانیم که رنگ سبز در حال گذر است ، پس چرا به کارولین پینکستون ملحق نشوید و کابینت آشپزخانه خود را با رنگ روشن برای طراوت و طراوت رنگ آمیزی کنید؟ کفپوش های روشن و میزهای رومیزی غنای سبز را متعادل می کند و اطمینان می دهد که رنگ از این فضای کوچک پیشی نمی گیرد.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس از کریستن کیلپاتریک.

رنگ یخچال خود را هماهنگ کنید

یک صفحه از کتاب گیل سیمونز بردارید و یک در یخچال سفارشی تهیه کنید که به طور یکپارچه با بقیه قفسه ها و آشپزخانه شما ترکیب شود. این امر به ویژه هنگامی که تعداد زیادی لوازم استیل ضد زنگ دارید که می توانند به سرعت به زیبایی آشپزخانه صنعتی تبدیل شوند مفید است.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس از کریستن کیلپاتریک.

سنگ مرمر را به اتاق بیاورید

آشپزخانه بروکلین دکر یکی از بزرگترین ترندهای امسال را نشان می دهد. صفحات روکش مرمری ، پشت چلپ چلوپ ، و حتی دور کاپوت مرمری این آشپزخانه را بزرگ ، با هوا و فوق العاده لوکس می کند. بافت کرمی ، ریز و صاف مکمل کاملی برای رنگ آبی تازه است.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس میشل نش.

تخته های سرامیک و چوب خود را به نمایش بگذارید

کارد و چنگال ناهماهنگ ، ظروف خرد شده و هرج و مرج دیگر را می توان کنار گذاشت ، اما اجازه دهید قطعات زیبا شما مانند جن پینکستون بدرخشند. چه لوازم جانبی طراحی فانتزی باشند و چه وسایل ساده روزمره ، اگر از نظر زیبایی خوشایند باشند ، راه هایی برای ترکیب آنها در دکوراسیون کلی پیدا کنید.

بیشتر اینجا بخوانید.

با کفهای تیره مزاحم شوید

در کنار هم کابینت های روشن و روباز با کفهای تیره مانند آنا گرووز قرار دهید. همه چیز را کمی اسرارآمیز نگه می دارد بدون اینکه اتاق را کوچک یا تاریک کند. این راهی آسان برای افزودن کمی ظرافت گوتیک است ، به غیر از لرزش های موضوع داغ.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس از کریستن کیلپاتریک.

یک گوشه داخلی صبحانه اضافه کنید

هدر تیلور می داند که چند چیز به اندازه یک گوشه صبحانه که دارای یک نیمکت داخلی است دنج است. این یک ظاهر ناهار خوری عالی است که به لطف رنگ تازه ، خطوط ساده و پارچه کوسن کم رنگ ، تصفیه می شود.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس از جنیفر رز اسمیت.

روی یک جزیره آشپزخانه سنگی چشمگیر سرمایه گذاری کنید

اما لین ، طراح مزه استرالیایی ، می داند چگونه بیانیه بدهد. جزیره آشپزخانه سنگی واقعاً نقطه اصلی آشپزخانه او است ، اما او عمداً همه چیز را با رنگ های طبیعی زمین ساده نگه داشته است.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس از نیکول رمزی.

برو طلا

آیا تا به حال چیزی خیره کننده تر از این آشپزخانه طلا ، سنگ و صورتی دیده اید؟ به جرات می توان گفت آشپزخانه الکس مک کیب یک رویای مطلق است. طلای درخشان یک نور منعکس کننده به فضا می آورد که به آن جذابیت اثیری و غیر دنیایی می بخشد.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس توسط آنسون اسمارت.

ظروف مسی را نمایش دهید

وقتی آنها اینقدر زیبا هستند ، شما به سادگی نمی توانید قابلمه ها و تابه های خود را پنهان کنید. مانند مارجوری تیلور و کندال اسمیت فرانچینی از آتلیه کوک درست کنید و آنها را در اطراف اجاق گاز خود آویزان کنید یا آنها را روی قفسه های باز بگذارید تا حال و هوای فرانسوی همیشگی داشته باشد. و به همه آن چاقوها نگاه کنید! یک نوار مغناطیسی نصب کنید تا آنها در دسترس بازو قرار گیرند.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس توسط مت هولشتاین.

همه چیز را خامه ای نگه دارید

رنگ کار شما نیست؟ مشکلی نیست. آشپزخانه خود را مانند کیت هولشتاین با رنگهای سفید ، کرم و بلغور جو دوسر خنک ، ملایم و سبک نگه دارید. این سبک ارگانیک دارای یک پالت رنگی خنثی برای ایجاد حس آرامش و آرامش کلی است.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس از Wynn Myers.

کاشی های کف را مخلوط و مطابقت دهید

کاشی کاری ناسازگار کف کاملاً غیر منتظره است اما در آشپزخانه خیره کننده Tarica Navarro بدون مشکل کار می کند. به فضایی سیاه و سفید هوس و هوس را که کودکانه به نظر نمی رسد اضافه می کند.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس توسط Ashleigh Amoroso.

یک فرش قدیمی اضافه کنید

آیا نیاز به دکوراسیون کف بتنی یا لوازم فولادی دارید؟ گرما را مانند مایا نایرن با فرش قدیمی ایرانی یا مراکشی اضافه کنید. این محصول قدیمی است ، بنابراین نیازی نیست که ارزشمند باشید. هرچه پتینه بیشتر باشد بهتر است.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس توسط وینی او.

میزهای تیره روی میز تهیه کنید

دکوراسیون مودبانه و تاریک لحظه ای دارد و می توانید از جزیره آشپزخانه یا میزهای آشپزخانه خود به عنوان راهی برای ایجاد حساسیت در آشپزخانه استفاده کنید. آن را با قفسه های رنگی مانند ادن گرینشپن در آشپزخانه خود ست کنید تا ظاهری پیچیده و شیک داشته باشد.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس توسط هانا هستون.

روشنایی و سینک ظرفشویی را با همتایان برنجی خود به روز کنید

این یک راه ساده ، بی زمان و زیبا برای انتقال زیبایی منسجم در اتاق است. و آیا ذکر کردیم که زیبا به نظر می رسد؟ لورن اسمیت فورد چشم فوق العاده ای دارد و ما نیز از او پیروی می کنیم.

بیشتر اینجا بخوانید.

عکس توسط نیکی سباستین.

لوازم جانبی التقاطی را به قفسه های باز اضافه کنید

از به نمایش گذاشتن مجموعه های عجیب و غریب خود مانند سرنا میتنیک میلر در آشپزخانه خیره کننده مالیبو نترسید. کمال خسته کننده است ، بافت ها ، رنگ ها و اشکال مختلف علاقه را اضافه می کنند و فقط شادی را به فضا می آورند.

بیشتر اینجا بخوانید.