19 بازی فضای باز برای بزرگسالان که می خواهید در تمام طول سال بازی کنید

آب و هوا در تگزاس است سرانجام شروع به احساس تابستان می کنم و من برای آن اینجا هستم. در حالی که هوا ممکن است اعتراض کند، من هستم در حال مرگ برای بیرون رفتن در میان دوستان و انجام برخی از بازی های فضای باز که برای بزرگسالان طراحی شده است. به من اعتماد کنید – در شرف رقابت است.

دیوانه وار است که فکر کنیم از زمان قرنطینه کووید-19 تا کجا پیش رفته ایم. ولی اگر یک چیز از آن زمان گرفته ام (و به من اعتماد کنید، چیزهای زیادی یاد گرفته ام)، این است که همیشه از زمانی که با عزیزانم دارم بهترین استفاده را ببرم. تابستان امسال، این بدان معناست که پروژه‌های هنری بیشتری نسبت به زمانی که از دوران راهنمایی انجام داده‌ام و خواندن کتاب‌های بیشتری نسبت به آنچه که تا به حال به من محول شده است. فقط ای کاش این لیست از کسالت شکن ها را داشتم در مارس 2020.

با این حال، قسمت مورد علاقه من؟ بیرون رفتن برای هوای تازه و بازی کردن مثل اینکه دوباره بچه بودیم. بیرون بودن، ورزش کردن و لذت بردن از همراهی با یکدیگر واقعاً برای خانواده من بسیار خوشحال است.

تصویر برجسته توسط کریستن کیلپاتریک.

منMage اثر کریستن کیلپاتریک

درست به وقت تابستان: 19 بازی در فضای باز برای بزرگسالان

بگذارید به شما بگویم، فعالیت های ما به بهترین شکل ممکن گرم می شود. اکنون که هوا شروع به همکاری کرده است، بی صبرانه منتظر بازآفرینی این “روزهای میدانی” با خانواده و دوستان هستم. اگر به دنبال راه های سرگرم کننده برای گذراندن وقت با عزیزان خود هستید، به خواندن لیست ما از بهترین بازی‌های فضای باز برای بزرگسالان ادامه دهید تا ایده‌هایی برای برنامه‌های آخر هفته شما ایجاد شود.

منMage اثر کریستن کیلپاتریک

Bocce Ball

Bocce Ball یکی از ساده ترین و در عین حال رقابتی ترین بازی هایی است که می توانید انجام دهید. من با داشتن مسابقات بوسه در حیاط خانه پدربزرگ و مادربزرگم بزرگ شدم و آن بازی ها تا به امروز از بهترین خاطرات من هستند. (اگرچه فکر می کنم بیشتر از خود بازی روی توپ رنگی که باید پرتاب کنیم سرمایه گذاری کردیم).

بازی با هشت توپ بزرگ و یک توپ کوچکتر پالینا انجام می شود. هدف این است که توپ شما تا حد امکان نزدیک به پالینا باشد. در حالی که نیاز به مهارت یا تلاش کمی دارد، تماشای توپ شما درست در کنار پالینا فرود آمد و سپس 10 فوت دورتر غلتید، قطعا می تواند خون شما را به جوش بیاورد! این مجموعه حتی در تاریکی نیز می درخشد، بنابراین نیازی نیست که سرگرمی با غروب خورشید متوقف شود.

پدل بال

Paddleball یکی از بازی های مورد علاقه من است و در عین حال بدترین بازی من است. (اما هی، این باعث می‌شود که سرگرم‌کننده‌تر شود!) من خاطرات واضحی از والدینم دارم که در کودکی مسابقات شدید توپ پارویی را در ساحل انجام می‌دادند و آن‌ها این کار را بسیار آسان کردند. من همیشه از این که نتوانستم بیش از پنج بار متوالی به توپ ضربه بزنم ناامید می شدم. به همین دلیل است که من بر این واقعیت می ایستم که در واقع یکی از بهترین بازی های فضای باز برای بزرگسالان است.

در حالی که هنوز مطمئن نیستم که خانواده‌ام طبق قوانین واقعی بازی می‌کنند یا خیر، ما دوست داریم شمارش کنیم که چند بار می‌توانیم توپ را بدون برخورد با زمین به عقب و جلو بزنیم. این مجموعه توسط The Beach People خیره کننده است و به هر بازیکنی احساس یک حرفه ای می دهد.

پیکلبال

آیا این فقط من هستم یا این روزها همه جا در مورد ترشی بال می شنوید و می بینید؟ چه یک قرار ملاقات دو نفره در فضای باز یا یک تورنمنت محله ای، همه در مورد این بازی هیجان زده هستند. این بازی شبیه تنیس است اما در زمینی به اندازه بدمینتون با پاروهای مخصوص و یک توپ ویفل بازی می شود. من متوجه شده ام که پارک های بیشتری در حال ساخت زمین ترشی بال هستند و حتی به خانه چند دوست رفته ام که آنها خانه های خود را در حیاط خلوت خود دارند!

والیبال چهار مربع

هنگام تحقیق در مورد قوانین چهار مربع برای خانواده ام به این چهار مربع برخوردم مجموعه بازی های والیبال و از آن زمان برای به دست آوردن آن جان خود را از دست داده اند. این بچه عشق چهار مربع کلاسیک و والیبال است و به نظر می رسد که “من معتاد هستم” روی آن نوشته شده است.

قوانین همان چهار مربع است، اما به جای اینکه آن را به مربع دیگران پرتاب کنید، آن را اسپک می کنید! این بازی به صورت تضمینی رویداد اصلی باربیکیو بعدی شما خواهد بود. اما تا زمانی که یک تور و ست از خودم نگیرم، همچنان چهار مربع سنتی بازی می کنم. شما هم باید.

سوراخ ذرت

Corn hole یکی از آن بازی های کلاسیک در فضای باز است که هرگز قدیمی نمی شود. همچنین این یک بازی بسیار کم انرژی است، بازی که می توانید با یک نوشیدنی در یک دست بازی کنید و یک مکالمه به طور همزمان انجام شود.

هر بازیکن باید تمام تلاش خود را بکند تا کیسه لوبیا خود را در سوراخ تخته بیاندازد. امتیاز دهی ساده است: یک امتیاز برای کیسه در هر جایی روی تخته، دو امتیاز برای آویزان کردن آن از لبه، و سه امتیاز برای ایجاد آن. در حالی که همیشه می توانید تخته های سوراخ ذرت را با شخصیت بیشتری پیدا کنید، من پیشنهاد می کنم یک مجموعه چوبی ساده تهیه کنید. خلاق شدن من تابلوهای زیبایی را دیده‌ام که نام خانواده روی آن نقاشی شده است و در چند رویداد حضور داشته‌ام که در آن همه می‌توانند با استفاده از خودکارهای رنگارنگ تابلو را امضا کنند و تاریخ بگذارند، چاپ دست خود را اضافه کنند و موارد دیگر.

جنگا غول پیکر

ممکن است تعجب کنید که آیا Jenga واقعاً یک بازی در فضای باز است، اما آن را غول پیکر کنید و دیگر برای میز آشپزخانه ایمن نیست. (فقط از میشل، تهیه کننده اجرایی ما در مورد شکست شیشه آبش بپرسید.) اگر بازی نکرده اید، اساساً همه بلوک ها را مرتب می کنید تا یک برج بسازید و آنها را یکی یکی از بین ببرید بدون اینکه اجازه دهید فرو بریزد. توصیه میشل؟ “فقط از یک منطقه بادخیز اجتناب کنید و مطمئناً همه نوشیدنی ها را از شعاع تصادف دور نگه دارید.” این مجموعه SunnyLife بسیار زیبا است و همچنین یک هدیه عالی خواهد بود.

اسپایک بال

Spikeball یکی از بهترین بازی‌های فضای باز برای بزرگسالان است، زیرا می‌توان آن را در چمن، ساحل و حتی در استخر بازی کرد. این یکی قطعا قلب شما را به تپش می‌اندازد، زیرا باید سریع روی پاهای خود بنشینید تا قبل از اینکه توپ از شما دور شود، توپ را روی ترامپولین در وسط بازیکنان بکوبید. مشارکت کننده مادری ما، برندی جوی اسمیت، و خانواده اش از طرفداران بزرگ این یکی هستند – بزرگسالان و بچه ها به طور یکسان.

تخته نرد

می‌دانم که این بازی معمولی شما در فضای باز نیست، اما وقتی ویرایشگر ما، آن کمپبل، این مجموعه‌های تخته نرد زیبا را برای من فرستاد، نمی‌توانم آنها را به ترکیب اضافه نکنم. او توصیه می کند که بازی را روی یک میز پیک نیک تنظیم کنید و همچنین دکور زیبایی را نیز دوچندان می کند! این قطعاً صحنه‌ای است که می‌توانم پشت سر آن بنشینم – نشستن در حیاط خلوت، Flatland Calvary در حال بازی در پس‌زمینه، یک لیوان گل رز و رقابت دوستانه.

مجموعه ها وارد می شوند سبز، قرمز، و آبی و من زمان زیادی را صرف تصمیم گیری برای اضافه کردن رنگ به مجموعه بازی خود خواهم کرد.

نعل اسب

هیچ لیستی از بازی های فضای باز برای بزرگسالان بدون نعل اسب کامل نمی شود. وقتی من کوچک بودم، پدرم یک گودال نعل اسبی خانگی در حیاط خانه ما درست کرد، و اگرچه از آن به بعد پوشیده از علف‌ها بود و علف‌های هرز آن را فراگرفته است، اما اکنون می‌میرم تا آن را درست کنم.

تنها چیزی که نیاز دارید دو پایه، دو نعل اسب و صبر زیاد برای قلاب کردن نعل اسب به دور چوب است. این بازی سنتی تگزاس مورد علاقه ویراستار ما، لورن زیلینسکی است. او خاطرنشان می‌کند که «اگر هرگز بازی نکرده باشید، در واقع به آسانی به نظر نمی‌رسد، و با نوستالژیک من را به بارهای کوچک هونکی‌تونک با جوک‌باکس‌های رایگان، درهای باز، و مقدار زیادی آبجوی سرد Lonestar در اعماق جنوب تگزاس می‌برد. ”

باکت بال

در حالی که برخی از افراد ممکن است بخواهند در روزهای دانشگاه بیر پنگ را ترک کنند، توصیه می‌کنم بازی را ارتقا دهید و BucketBall را امتحان کنید. اساساً مانند آبجو پنگ سنتی است، اما با سطل های بزرگتر و یک توپ به اندازه تنیس. شما می توانید با الکل یا بدون الکل بازی کنید، اما الکل قطعا آن را سخت تر، خنده دار تر، و خوب… یک بازی در فضای باز برای بزرگسالان می کند. این بازی تمام لذت و رقابت را از بازی اصلی می گیرد، اما آبجو ولرم و توپ های پینگ پنگ پوشیده از میکروب را کنار می گذارد. اگر 20 سطل آشغال در اطرافتان افتاده است، با خیال راحت آن را جامبو کنید و با بسکتبال بازی کنید.

پینگ پونگ

حتی اگر این ممکن است در اکثر مواقع انجام شود، پینگ پنگ مطمئناً می تواند یک بازی در فضای باز در نظر گرفته شود. میزهای زیادی وجود دارند که برای تحمل شرایط آب و هوایی ساخته شده اند، پس چرا نمی خواهد شما بازی را بیرون انجام می دهید؟ رایلی، ویراستار ما، تصدیق می کند که پینگ پنگ به مهارت و هماهنگی نیاز دارد، اما مورد علاقه و قدردانی همه است.

نردبان پرتاب

آن را در ساحل بازی کنید یا از آن در حیاط خلوت لذت ببرید، پرتاب نردبان یک بازی است که همیشه مردم را روی پا می کند. اگر همیشه شرکت در این بازی را به تعویق انداخته اید (مثل من)، اکنون وقت شماست. این یکی از آن بازی هایی است که مهارت بالایی ندارد و همه سنین می توانند از آن لذت ببرند. این بازی به خودی خود در سمت ارزان‌تر قرار دارد و آن را به یک افزودنی مقرون‌به‌صرفه در مجموعه بازی‌های فضای باز شما تبدیل می‌کند.

دارت

تخته های دارت همیشه سرگرم کننده هستند، اما گاهی اوقات می توانند خطرناک شوند. با بچه‌ها و سگ‌هایی که در اطراف می‌دوند، همیشه امکان وجود دارت‌های فلزی در سراسر حیاط وجود ندارد. به همین دلیل این مجموعه تخته دارت مغناطیسی راه حلی عالی است که همه را سرگرم می کند. تخته ها را می توان تقریباً از هر شیئی که به آن اجازه می دهد آویزان کرد و حمل این بازی را به هر گردهمایی آسان می کند.

کروکت

به‌عنوان یک گلف‌باز مشتاق با سه دختر که در بزرگ‌تر شدن به این ورزش علاقه‌مند نبودند، کروکت چیزی بود که پدرم دوست داشت در حیاط خانه راه‌اندازی کند و با من و خواهرانم بازی کند. او دوست داشت به ما بیاموزد چگونه چماق را نگه داریم و هدف بگیریم در حالی که ما سعی می‌کردیم توپ را از حلقه‌های کوچک عبور دهیم. باز هم، ما هرگز به قوانین توجه زیادی نکردیم، اما همیشه دیدن اینکه چه کسی می‌تواند اولین دوره را طی کند بسیار سرگرم کننده بود.

ویراستار، آن کمپبل این بازی را به بهترین شکل توصیف می کند: «برای همه سنین سرگرم کننده است و در چمنزار خوب به نظر می رسد، چه در حال استفاده باشد یا نه. (وقتی با ژله‌ها و سارافون‌های نعنایی ست می‌شود عالی‌تر است…)» ما نمی‌توانستیم بیشتر موافق باشیم.

حلقه پرتاب

بازی های پرتاب حلقه همیشه مورد علاقه شخصی بوده اند. آن را بیرون بیاورید، آن را در پاسیو نگه دارید یا از آن در میز آشپزخانه لذت ببرید. امکانات با این بازی پرتاب حلقه قابل حمل و بسیار سرگرم کننده بی پایان است. این سبک وزن، مقرون به صرفه و بسیار اعتیادآور است.

پیچ و تاب

Twister مظهر یک بازی نوستالژیک دوران کودکی است. همه را به حرکت وا می دارد و می خندند – به خصوص وقتی مجبور می شوید عضلاتی را که از سال های ورزش دبیرستان فعال نشده اند بکشید. این نسخه خاص برای هر مهمانی در استخر یا گردهمایی در فضای باز که خیس شدن تضمینی است عالی است.

چهار در یک ردیف

Four-in-A-Row معمولاً در چنین مقیاس وسیعی بازی نمی‌شود، اما قرار دادن این بازی در پاسیو بیرونی که با پیش‌غذاهای خوشمزه احاطه شده است، قطعاً جمعیت شما را درگیر می‌کند. این مانند تیک تاک است – کاملاً ساده و در عین حال بسیار قابل تامل. وقتی نوبت به این بازی می‌رسد، قطعاً وارد رقابت شدیدی خواهید شد!

بولینگ چمن

این بازی در فضای باز برای زمانی که گروه شما برای رقابت دوستانه انگیزه دارد عالی است. اگر یک امتیازدار یا هیئت مدیره قابل اعتماد دارید، بولینگ حیاط خلوت می تواند حیاط خلوت شما را به سالن های بولینگ پر انرژی تبدیل کند که در کودکی دوست داشتید از آن بازدید کنید.

این پست در ابتدا در 14 فوریه 2021 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.