20 ایده صبحانه آسان و سالم که برای هر روز صبح مناسب است

دو نوع آدم صبحگاهی وجود دارد. برخی از تخت بیرون می آیند و بدون این که ساعت ها به صبحانه فکر کنند یا حتی غذا بخورند به زمین می دوند – ابتدا حرکت می کنند ، بعداً سوخت می دهند. سپس ، کسانی هستند که از یک برنامه صبحگاهی که بسیار حول غذا می چرخد ​​لذت می برند. ایده های صبحانه سالم به طور مداوم در حال چرخش است و هنگام بیرون آمدن از رختخواب برای تهیه یک فنجان کامل قهوه ریخته شده هنرمندانه.

الزاماً الف وجود ندارد درست فرد صبح باید باشد ، اما به طور کلی ، من فرض می کنم هرکسی که به عنوان فرد صبحانه معرفی نمی شود ، به سادگی وعده غذایی AM را که واقعاً دوست دارد پیدا نکرده است. بنابراین ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در زیر ، من مجموعه ای از ایده های آسان و سالم صبحانه را متناسب با هر نوع حال و هوای صبحگاهی گردآوری کرده ام ، از پودینگ های چیا شیرین و غذاهای دلپذیر گرفته تا غذاهای مغذی با استفاده از سس های با الهام از جهانی. و اگر وقت ندارید بنشینید و لذت ببرید ، نگران نباشید. غذاهای آماده زیادی وجود دارد که می توانید به راحتی آنها را میل کرده و میل کنید.

ایده هایی برای صبحانه قبل

چرا ما آن را دوست داریم: بین راحتی که آنها ارائه می دهند و تلاش بسیار کم مورد نیاز آنها ، لذت جو دوسر یک شبه واقعاً حد و مرزی ندارد. برای کسانی که فکر می کنند بلغور جو دوسر کسل کننده است ، این دستور العمل الهام گرفته از مافین بلوبری باید آهنگ شما را تغییر دهد.

عنصر قهرمان: لازم نیست جو را به مدت 10 دقیقه برشته کنید ، اما یک ضربه محکم به آن می افزاید.

چرا ما آن را دوست داریم: شما احساس را می دانید. شما در حال سفارش صبحانه هستید ، اما بین شیرینی آرامش بخش جو دوسر و یک چیز خوشمزه دچار اختلاف شده اید. با این دستور کامل فرنی بر اساس جو دوسر ، که می توان آن را به دو صورت تهیه کرد (میسو و آووکادو یا کدو تنبل و زنجبیل) ، می توانید همه آن را میل کنید.

ترکیب قهرمان: بسته به مسیری که طی می کنید ، آن را به زنجبیل (ضد التهاب) یا آووکادو (به دلیل نرمی مخملی آن) می دهیم.

چرا ما آن را دوست داریم: صرف نظر از فصل یا آب و هوایی که تجربه می کنید ، بیدار شدن در کاسه ای از پودینگ چیا با الهام از مناطق گرمسیری راهی شاد و حاوی آنتی اکسیدان ها برای شروع هر روز است.

عنصر قهرمان: بین فیبر و مواد مغذی ، لیست مزایای چیا (همه در وسیله نقلیه کم کالری ارائه می شود) بسیار گسترده است.

چرا ما آن را دوست داریم: مطابق با موضوع الهام گرفته از تعطیلات ، این جو دوسر یک شبه ، همراه با انبه ، موز و شیر نارگیل ، شروع آفتابی را ایجاد می کند.

عنصر قهرمان: فراتر از جو دوسر ، روی غذای خود با بادام نارگیلی آبی نارگیل ، حس بسیار دور و درازی را اضافه می کند.

شروع بدون گلوتن

چرا ما آن را دوست داریم: این را می توان واقعاً “فریتاتای هر آنچه که ممکن است در یخچال خود داشته باشید” نامید.

عنصر قهرمان: برای کسانی که از رژیم غذایی بدون گلوتن پیروی می کنند ، تخم مرغ قهوه ای یک وسیله درجه یک برای لذت بردن از یک صبحانه خوش طعم است.

چرا ما آن را دوست داریم: اگر ایده پخت بدون گلوتن باعث ایجاد غذاهای پخته و خشک می شود ، این دستور العمل شیرین و شیرین (که البته بدون لبنیات نیز اتفاق می افتد) تغییر دهنده بازی است.

عنصر قهرمان: در مورد میخ کردن محصولات پخته شده بدون گلوتن ، جزئیات مهم هستند (کامیل از کمی آزمایش و خطا چیزهای زیادی آموخت). این یک مورد نادر است که افزودنی ها (مانند دارچین ، وانیل و عصاره بادام) از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

چرا ما آن را دوست داریم: دستور پخت مافین زغال اخته لانی هالیدی بدون سرشار از گلوتن و لبنیات در بروکلین نیز به عنوان یک میان وعده مغذی و انرژی زا عمل می کند.

عنصر قهرمان: از آرد بادام یا فندق برای غذاهایی که به طور طبیعی فاقد گلوتن هستند استفاده کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این فنجان های خوشمزه را می توان به آسانی تهیه کرد و به عنوان یک شروع مفید در تمام طول هفته لذت برد.

عنصر قهرمان: توصیف طعم تازه و شبیه مرکبات از شوید دشوار است ، اما طعم آن غیر قابل انکار است.

دیوانه وار ایده های ساده صبحانه

چرا ما آن را دوست داریم: وقتی تصمیم گرفتم چند دستور العمل ساده و خوش طعم تهیه کنم ، انتظار نداشتم چیزی به این زیبایی بی عارضه و صادقانه بگویم زیبا پیدا کنم.

ترکیب قهرمان: اینجا همه چیز به تخم مرغ مربوط می شود ، در حالی که ماهیتابه نچسب (نوعی مواد تشکیل دهنده) در یک ثانیه نزدیک می شود.

چرا ما آن را دوست داریم: این لقمه های سبز بسته شامل دو ویژگی از دستور العمل های مورد علاقه ما هستند: می توان آنها را روزها زودتر از موعد تهیه کرد و ترکیب آنها با یکدیگر فوق العاده آسان است.

عنصر قهرمان: ممکن است تخم مرغ ها آنهایی باشند که همه آنها را به هم می چسباند ، اما این سبزی های تیره برگ (کلم پیچ ، چارت یا اسفناج) نمایش را می دزدند.

چرا ما آن را دوست داریم: ماتچا آنقدر غالباً به شکل دسر سرو می شود ، به راحتی نمی توان فراموش کرد که این ماده واقعاً چقدر سالم است. گفته می شود ، هنوز یک شیرینی به لطف موز ، وانیل و پایه شیر بادام وجود دارد. اما هنوز سالم است ، قول بده

ماده قهرمان: Matcha انفجار کافئین لازم برای شروع روز خود را بدون تهدید سقوط فراهم می کند.

مورد علاقه های دلچسب

چرا ما آن را دوست داریم: اجازه ندهید نام شما را بترساند. تنها نکته پیشگویی کننده در مورد این دستور غذا ، الهام گرفته از هش صبحانه محبوب خارج از منو در آشپزخانه کوازی دالاس ، اعتیاد آور است.

عنصر قهرمان: غذای مورد تأئید سرخپوشان حاوی پروتئین است. آن را با گوشت گاومیش برای جایگزینی لاغرتر از گوشت چرخ کرده تهیه کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این دقیقاً پیشگامانه نیست ، اما ما همیشه همه نان تست های آووکادو را دوست داریم. تکه های فلفل قرمز خرد شده این تنوع خاص را افزایش می دهد.

عنصر قهرمان: آووکادوی کاملا رسیده ، طبیعتاً سلاح مخفی این غذا است.

چرا ما آن را دوست داریم: آنها گفتند که نمی توان آن را انجام داد ، اما به لطف توسعه دهنده دستور غذا دانیل دیویس ، شما می توانید از یک ساندویچ صبحانه لذت ببرید که به همان اندازه مفید و مفید است.

ماده قهرمان: همه چیز Bagel Seasoning از Trader Joe’s. این می تواند طعم کیسه کاغذی را خوب کند.

چرا ما آن را دوست داریم: کاسه نه چندان شیرین با الهام از یک غذای کافه محبوب در نیویورک ، صبحانه ای دلپذیر و پر از آنتی اکسیدان ارائه می دهد.

عنصر قهرمان: علاوه بر فواید تغذیه ای ، پودر آچای به شما کمک می کند تا ساعت ها سیر بمانید.

چرا ما آن را دوست داریم: یک کاسه صبحانه خوب همیشه یک گزینه مفید و غنی از مواد مغذی است ، اما این دستور العمل پر از غذای فوق العاده نوار کاسه am را بالا می برد.

عنصر قهرمان: اگر به دنبال شروع روز خود با پروتئین سالم هستید ، نمی توانید خیلی بهتر از کینوا عمل کنید.

الهام بین المللی

چرا ما آن را دوست داریم: این غذای سنتی هندی ممکن است خوش طعم ترین صبحانه ای باشد که می توانید درست کنید.

عنصر قهرمان: علاوه بر گیاهان معطر و ادویه جات ترشی جات ، صاف شدن ابریشمی تخم مرغ ها مهم است.

چرا ما آن را دوست داریم: ترکیبی از کلم پیچ ، آووکادو ، فلفل دلمه ای و تخم مرغ یک صبحانه متعادل را ارائه می دهد ، اما ما همیشه طرفدار هر چیزی هستیم که به عنوان یک غذای تمیز و سالم عمل کند.

عنصر قهرمان: با ترکیب مواد بسیار زیاد ، تخم مرغ ها همه را در کنار هم نگه می دارند. اما هرگز قدرت سیر را دست کم نگیرید.

چرا ما آن را دوست داریم: این غذای سالم در اسرائیل محبوب است و هر منوی صبحانه آمریکایی که آنقدر خوش شانس باشید که آن را پیدا کنید. شکشوکا که با سس گوجه فرنگی فوق العاده خوش طعم تهیه شده است ، شما را گرم می کند.

عنصر قهرمان: تخم مرغ کامل تخم مرغ کلیدی است.

چرا ما آن را دوست داریم: ساندویچ کلاسیک ویتنامی به لطف مینیمالیست بیکر یک وگان گیاهی و بدون گلوتن دریافت می کند ، همچنین می توانید در مورد ریشه های اصلی غذا خوردن بیشتر بیاموزید.

ماده قهرمان: گل کلم بار دیگر ثابت می کند که واقعاً می تواند همه کارها را انجام دهد.