20 دستور غذای باشکوه هلو که باید در این تابستان میل کنید

هنگامی که اکثر مردم اوج تابستان را تصور می کنند، ممکن است در اواخر شب در اطراف آتش، سفرهای ساحلی یا گذراندن تمام روز در استخر فکر کنند. وقتی به اوج تابستان فکر می کنم، به … هلو فکر می کنم. و، البته، دستور العمل های هلو مورد علاقه من! بیایید واقعی باشیم – تابستان به دلیل میوه هایش بسیار شیرین تر است.

چیزی در مورد یک هلوی رسیده وجود دارد که همیشه مرا در راهروی محصولات متوقف می‌کند و باعث می‌شود سبد خریدم را با میوه‌های طلایی بیشتر از آنچه که ممکن است نیاز داشته باشم پر کنم. هلوها با رنگ غنی و گلگونی که دارند میان وعده های هوس انگیزی هستند که آماده مصرف هستند. و (وقتی کاملاً رسیده باشند)، به همان اندازه که به نظر می رسند طعم خوبی دارند.

وقت آن است که لحظه ای به این جواهرات فصلی ادای احترام کنیم. در حالی که هلو به خودی خود خوشمزه است، ما دستور العمل های خوشمزه ای داریم که بهترین استفاده را از آنها به صورت پخته، مخلوط و کبابی می کند و این زیبایی ها را به سطح جدیدی می رساند. از پیتزا گرفته تا کوکتل و پینه دوز، ما بهترین راه های شیرین و خوش طعم را برای لذت بردن از هلوهای آبدار و با طراوت در تابستان امسال گردآوری کرده ایم.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

دستور پخت هلو مورد علاقه ما برای شیرین کردن فصل

هلو کبابی با عسل

چرا ما آن را دوست داریم: تا زمانی که این دستور غذا را امتحان نکردم، هیچ‌وقت سر و صدای هلوهای کبابی را درک نکردم. عسل این میوه تازه را کاملاً شیرین می کند بدون اینکه عناصر طعمی خاص خود را از بین ببرد. برای دسر تابستانی که مطمئناً در هوای گرم شما را خنک می کند، بستنی وانیلی را روی آن قرار دهید.

عنصر قهرمان: من عاشق اضافه کردن طعم تازه و گیاهی به یک دسر شیرین هستم. شاخه های نعناع و ریحان جفت مناسبی هستند.

پیتزا هلو، پستو و بالزامیک

چرا ما آن را دوست داریم: به نظر من هر پیتزایی که دارای بالزامیک باشد با پستو جفت می شود. اضافه کردن هلو به معادله باعث می‌شود پایی با طعم ملایم و شیرین‌تر بدون دسر باشد. بعلاوه، این غذای عالی برای سرو در هر مجالس تابستانی است.

عنصر قهرمان: بالزامیک و هلو با هم یک جفت ساده، اما بیانگر هستند.

اسلوشی هلو، زنجبیل و نعناع

چرا ما آن را دوست داریم: چه کسی در یک روز گرم تابستان عاشق یک لجن زار نیست؟ هم بچه ها و هم بزرگسالان از این کوکتل که ما با ودکا درست می کنیم لذت خواهند برد، اما به راحتی می توان آن را به یک خوراکی غیر الکلی تبدیل کرد.

عنصر قهرمان: من عاشق گرمای شیرینی هستم که زنجبیل به هر دستور غذایی معرفی می کند.

ترد میوه تابستانی با دارچین

چرا ما آن را دوست داریم: چیپس میوه دسر دیگری است که به نظر می رسد همه وقتی شروع به افزایش دما می کنند از آن می پرند. اگر به دسرهای شیرین علاقه دارید اما می خواهید دست خود را در ترکیب میوه های تازه امتحان کنید، این غذا بهترین گزینه است.

عنصر قهرمان: دارچین به این دسر تابستانی گرمای تند می بخشد.

گردش مالی هلو ادویه دار

چرا ما آن را دوست داریم: من مشتاقانه منتظر لذت بردن از طعم هایی مانند دارچین و هل در دسرها هستم و این دستور غذا نیز از این قاعده مستثنی نیست. این دسر مخصوصاً آسان است و از خمیر پف دار برای ایجاد لایه های سبک و پوسته پوسته خمیر استفاده می کند که مکمل هلوهای تازه است.

عنصر قهرمان: دارچین یا هل… نمی توانم تصمیم بگیرم.

سالاد هلو و مارچوبه کبابی با پیپتاس تند

چرا ما آن را دوست داریم: به همان اندازه که سالم و خوشمزه است، این غذای اصلی ناهار بسته به چیزی که در انبار و یخچال خود با آن کار می کنید، فوق العاده قابل تنظیم است. این یک گزینه گیاهی خوشمزه است که اگر به کمی پانچ اضافی نیاز داشتید، می توانید آن را با کمی موزارلا و بیکن خرد شده تحسین کنید.

عنصر قهرمان: پپتاس تند به این سالاد کمی ترد خوشمزه می دهد که باعث می شود بیشتر میل کنید.

کیک آویشن هلو شیرین از Half-Baked Harvest

چرا ما آن را دوست داریم: گاهی اوقات، همه ما نیاز داریم که زیاده روی کنیم، و این شیرینی ها فقط بلیط هستند. این بیسکویت‌های کره‌ای را با پاشیدن شکر درشت و بادام پرک به پایان برسانید تا ترکیبی عالی با این هلوهای عسلی دم کرده آویشن داشته باشید.

قهرمان جزء: همه چیز را با خامه ماسکارپونه فرم گرفته و منحط تکمیل کنید و شما آماده هستید.

هلو ترد آسان از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: شما فقط به 10 ماده برای این ترد هلو لذیذ نیاز دارید. این دستور غذای بدون کره شکر افزوده بسیار کمی دارد و آن را به یکی از دستور العمل های هلو وگان مورد علاقه ما تبدیل می کند. چیزهای کمی وجود دارد که به اندازه میوه کاراملی حباب دار که روی آن یک ترد خوشمزه و ترد وجود دارد باورنکردنی باشد!

عنصر قهرمان: رویه ترد خود را با چند پیکان خوشمزه درست کنید – پشیمان نخواهید شد.

سالاد اسفناج هلو تابستانی با آووکادو، بادام سوخاری + پنیر بز از آشپزخانه جاه طلب

چرا ما آن را دوست داریم: این یک سالاد عالی و همه کاره دیگر است که می توانید بسته به فصل و آنچه در خانه خود دارید آن را سفارشی کنید. این یک غذای تابستانی خوشمزه است که به همان اندازه که برای شما مفید است، خوشمزه است. در صورت تمایل می توانید مقداری پروتئین نیز اضافه کنید!

عنصر قهرمان: پنیر بز خرد می شود – باید بیشتر بگویم؟

پیتزای نان مسطح هلو پروشوتو کبابی از Joyful Healthy Eats

چرا ما آن را دوست داریم: این نان نمکی، شیرین، خامه‌ای و تازه بهترین راه برای ترکیب برخی از بهترین طعم‌های سیاره زمین است. هلو همراه با پروشوتو ترد، شور و پنیر بز تند این محصول را در سطح بعدی خوشمزه می کند. شما نمی توانید آن را از دست بدهید.

عنصر قهرمان: پروشوتوی ترد شده سطح دیگری از بهشتی است.

سنگریای هلو از عشق و لیمو

چرا ما آن را دوست داریم: با این سنگریای هلو شیرین از نوک هلو لذت ببرید. دارای یک لگد گیاهی خوشمزه است که از تبدیل شدن به آن جلوگیری می کند و کمی خوشبختی معطر می بخشد.

عنصر قهرمان: افزودن زنجبیل لذتی غیرمنتظره است!

سالاد هلو پانزانلا با بوراتا و بیکن از Foodie Crush

چرا ما آن را دوست داریم: هلو، بیکن و بوراتا؟ این سالاد چه کاری نمی تواند انجام دهد؟ و درست زمانی که فکر کردید بهتر از این نمی شود، Foodie Crush مقداری کروتون خمیر ترش اضافه کرد. خیلی خوبه که باورش نمیشه!

عنصر قهرمان: بوراتا رویای خامه ای است که ما به آن نیاز داریم.

کرامبل هلو زنجبیلی از Gimme Some Oven

چرا ما آن را دوست داریم: ترکیب زنجبیل و هلو را نمی توان رویه کرد. این ساده است، اما در کام طعم فوق العاده پیچیده ای دارد. این کرامبل به راحتی درست می‌شود و می‌توان آن را با مقداری بستنی یا حتی مقداری سس کارامل میل کرد. یام

عنصر قهرمان: زنجبیل همه چیز را با هم جمع می کند.

کراستینی پنیر آویشن، عسل، هلو و بز از برداشت نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: این کراستینی های منحط با نان سیاباتای کبابی و پنیر بز خامه ای، هلو شیرین، آویشن، عسل، گردو و ریحان تازه درست می شوند. آن را به عنوان یک ناهار سبک یا پیش غذا برای یک مهمانی شام میل کنید. در هر صورت، مطمئناً درگیر خواهید شد.

عنصر قهرمان: یک قطره عسل را نمی توان از دست داد.

کره قهوه ای هلو پینه دوز از Bon Appetit

چرا ما آن را دوست داریم: هلوهای زرق و برق دار آغشته شده در دارچین، شکر قهوه ای و ماس، سکوی مناسبی برای فرود کمی کره قهوه ای چسبنده است. این یک لذت کاراملی است!

عنصر قهرمان: کره قهوه ای رنگ متفاوتی دارد.

اسموتی سبز انبه جینجر کاله هلو از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: گاهی اوقات می خواهیم میوه ها و سبزیجات خود را بنوشیم. و این اسموتی خوشمزه ظرفی عالی برای رسیدن به همه چیز با حداقل تلاش است. اوه، و اشاره کردم که کاملا خوشمزه است؟

عنصر قهرمان: دوباره آن جفت زنجبیل و هلو وجود دارد!

هلو آلو Galette از Bon Appétit

چرا ما آن را دوست داریم: گالت ها به راحتی کنار هم قرار می گیرند، اما ظرافت روستایی شیکی دارند. من عاشق این هستم که این دستور غذا از دو میوه هسته دار مورد علاقه من برای یک دسر خوشمزه، شیرین، ترش و کاملاً الهی استفاده می کند.

عنصر قهرمان: کمی خامه فرم گرفته تازه روی آن بریزید – پشیمان نخواهید شد.

بلغور جو دوسر هلو پخته شده آسان از پر گیاه

چرا ما آن را دوست داریم: هیچ راه بهتری برای استفاده سریع و آسان از هلو تابستانی شما به جز دستور پخت بلغور جو دوسر پخته سالم و خوشمزه وجود ندارد. شیرین است، با هلوهای آبدار بسته بندی شده است و می تواند برای جمعیت سرو شود. سعی کنید هلوهای نیمه رسیده تهیه کنید تا در طول فرآیند پخت خراب نشوند.

عنصر قهرمان: سس سیب خامه ای شیرین را بدون یک تن شکر اضافه می کند.

کاسه اسموتی پای هلو از Food with Feeling

چرا ما آن را دوست داریم: این کاسه اسموتی یک غذای مطلق است. درست کردن آن بسیار آسان است، که همیشه در هنگام شلوغی صبح مفید است. این بهترین راه برای ارتقاء سطح بازی اسموتی و لذت بردن از یک صبحانه مغذی و رضایت بخش است.

عنصر قهرمان: یک حبه ماست آن را به طرز غیر قابل مقاومتی خامه ای می کند.

کیک هلو بلوبری از Pinch of Yum

چرا ما آن را دوست داریم: چیزی بسیار روستایی و جذاب در مورد کیک هلو وجود دارد. تقریباً مثل این است که در باغ قلعه فرانسوی خود نشسته اید و از آن لذت می برید. (هی، ما می توانیم خواب ببینیم!) برای دسر به همان اندازه که برای صبحانه صبح روز بعد بسیار عالی است.

عنصر قهرمان: زغال اخته و هلو یک جفت عالی را تشکیل می دهند.

این پست در ابتدا در 29 ژوئن 2020 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.