25 کاری که باید در ماه ژوئن برای یک ماه الهام بخش در پیش رو انجام دهید

ژوئن اینجاست و من نمی‌توانستم خوشحال باشم. با پشت سر گذاشتن آخر هفته یادبود و شروع غیررسمی فصل هوای گرم به طور کامل، من تغییر را به حالت ذهنی تابستانی تغییر دادم. این بدان معناست که تمام سالادهای تابستانی را میان وعده بخورم، روزهای طولانی را با دوستان و خانواده بگذرانم، و شلوار جین خود را به پشت کمد بفرستم تا تا پاییز از زیر خاک بیرون نیامد. ژوئن یک فرار بسیار مورد نیاز از فصول شلوغ تر را ارائه می دهد، و من در حال حاضر سرعتم را کاهش می دهم و آماده می شوم تا از خوبی های تابستانی لذت ببرم. آیا به ایده هایی برای کارهایی که باید در ماه ژوئن انجام دهید نیاز دارید؟ نگران نباش من تمام سال برای این ماه برنامه ریزی کرده ام.

در حالی که تعطیلات تابستانی ممکن است زمانی یکی از وسایل دوران جوانی ما بوده باشد، واقعیت بزرگسالی این است که هفته های کار محور ما ادامه دارد. اما این بدان معنا نیست که ما هنوز نمی توانیم تمام خوبی های تابستان را در خود جذب کنیم. به نظر من این فصل خنده‌داری است، فصلی که به طور متناقضی می‌خواهم تمام روز بیرون از خانه باشم و در عین حال وقت خود را به تأمل بگذرانم. زیبایی طبیعی این فصل راهی برای من ایجاد می کند و مرا فرا می خواند تا چند ساعت از آن را به بودن با خودم اختصاص دهم. به هر حال، رشد فرآیندی است که در درون و بیرون ما را تحت تأثیر قرار می دهد.

تصویر برجسته از مصاحبه ما با سندی هو توسط تیل تامسن.

تصویر از میشل نش

25 کاری که باید در ماه ژوئن برای الهام و انرژی انجام دهید، در تمام طول ماه

اگر شما هم همین احساس را دارید، برای انجام همه کارهای الهام بخش در ماه ژوئن آماده شوید. ما فهرست سطل این ماه را با ایده هایی برای تماشا کردن، خواندن، تمرکز روی و انجام دادن پر کرده ایم. به پایین پیمایش کنید تا ایده‌های برتر ما را برای کارهایی که باید در ماه ژوئن انجام دهید کشف کنید – و اگر به دنبال یک فهرست کامل تابستانی هستید، این را نیز نشانه‌گذاری کنید. سلام بر تابستان!

1. کیک توت فرنگی خود را کامل کنید. اگر از یک روز گرم تابستانی خسته نشده اید و هوس چیزی شیرین می کنید، هیچ چیز بیشتر از کلاسیک تابستان را فریاد نمی زند. این دستور غذای مورد علاقه ما برای کیک توت فرنگی است.

2. کتاب جدید امیلی هنری را بخوانید. آیا نویسنده کامل تری برای غواصی در اعماق تابستان امسال وجود دارد؟ صدای امیلی هنری یک پیچ و تاب کاملاً مدرن به داستان‌ها و داستان‌هایی می‌دهد که ما نمی‌توانیم از آنها خودداری کنیم. آخرین او، مکان شاد تاکنون توسط بسیاری از افراد سرسخت به عنوان مورد علاقه آنها تبلیغ شده است.

3. سشوار را خالی کنید. من در خفا از اینکه تمایل من به تکیه بر جنبه تنبلی چیزها در مورد نکات زیبایی که در وقت من صرفه جویی می کند و موهایم را سالم نگه می دارد، سپاسگزارم. با چند نکته و ترفند مورد تایید استایلیست ها، می توانید قفل های بدون زحمت و خشک شده در هوا را کامل کنید.

4. فضای خود را تغییر دهید. همانطور که کمد لباس هایمان را با فصول به روز می کنیم، می تواند نفس تازه ای برای تجربه خانه شما به شیوه ای جدید باشد. ملحفه‌های فلانل خود را با کتانی تغییر دهید و رنگ‌های روشن‌تر را برای مطابقت با خلق و خوی آفتابی خود در آن بگنجانید.

5. تنیس را انتخاب کنید. با تجهیزات کمی مورد نیاز (یک راکت، کفش و یک لوله توپ کافی است) و زمین های عمومی در اکثر شهرها و شهرها، سرگرم کننده ترین و در دسترس ترین شکل ورزش در اطراف است. دوستان خود را جمع آوری کنید و برای تابستانی پر از رقابت سالم کامل آماده شوید.

تصویر از میشل نش

6. رابطه خود با رسانه های اجتماعی را مجدداً تنظیم کنید. درباره شما نمی‌دانم، اما توصیه‌هایی که اغلب به اشتراک گذاشته می‌شود برای حذف فیدهای رسانه‌های اجتماعی برای من کارساز نیست. بنابراین اغلب، من به برنامه‌ها در خلبان خودکار ضربه می‌زنم و معمولاً اینستاگرام، TikTok و موارد مشابه را باز می‌کنم. حالا، قبل از اینکه ادامه دهم، هدفم را مشخص می کنم. آیا من به دنبال الهام هستم؟ آیا نیاز به خنده دارم؟ آیا دوستان من در مورد چیزی که من می خواهم آن را جشن بگیرم پست می گذارند؟ هر چه قصد و نیت بیشتری در عادات رسانه های اجتماعی خود داشته باشیم، زیبایی و ارتباط بیشتری را می توانیم به صورت آنلاین کشف کنیم.

7. یک روز ساحلی داشته باشید. یک پیک نیک ببندید، کت و شلوار خود را بپوشید، و تمام SPF را روی آن بکشید. این سرگرمی با دوستان، شریک زندگی، یا همه به تنهایی است.

8. یک منوی تابستانی آسان و شیک برنامه ریزی کنید. همه آنچه را که برای یک ناهار ساده در حیاط خلوت نیاز دارید (کامل با کیک مرنگ ریواس)، یک شام آرام و با الهام از ایتالیایی، و یک گردهمایی شاداب و غروب آفتاب که توسط یکی از زیباترین زوج هایی که می شناسیم، تهیه کنید.

9. روی روند یک شانه پرش کنید. آیا فقط من هستم یا لباس‌های تک شانه و تاپ همه جا هستند؟ من کاملاً برای روند آسان و دلپذیری اینجا هستم که به شما امکان می‌دهد بدون هیچ تلاشی اظهارنظر کنید. موارد دلخواه ما را مرور کنید و آماده شوید تا کمد خود را با این ظاهر جذاب جهانی پر کنید.

10. کمد لباس تابستانی خود را صرفه جویی کنید. آن را به یک قانون تبدیل کنید: در این فصل، از خرید لباس جدید خودداری کنید. با در نظر گرفتن این محدودیت، می‌توانید به خلاقیت خود اجازه دهید بی‌حرکت شود. از مغازه های دست دوم و فروشگاه های قدیمی در محله خود دیدن کنید. آماده باشید تا با گنجینه های فراوان دور شوید.

تصویر از میشل نش

11. کوکتل کامبوچا درست کنید. چه کسی دوست ندارد به نوشیدنی تابستانی خود طعمی گازدار اضافه کند؟ و خبر خوب: به همین راحتی می توان آن ها را به صورت موکتل درآورد. ما نوشیدنی های مورد علاقه خود را اینجا با هم مخلوط کردیم.

12. جواهرات خود را بسازید. اگر به دنبال یک مکان خوب برای شروع هستید، این گردنبندهای مهره دار فوق العاده هستند، من هستم غرق با این گوشواره های استیشن، و چه چیزی تابستانی تر از جواهرات تزئین شده صدفی است؟

13. با الهام بگیرید راه هنرمند. این کتاب تفسیری از هنر و هنر ارائه می‌دهد که فراگیر است و بدون توجه به اینکه چگونه خود را خلاق می‌بینید، طنین‌انداز است. جولیا کامرون، نویسنده، تمرین‌های عملی و راهنمایی‌های بصیرتی ارائه می‌دهد تا به همه کمک کند تا در مهارت‌های خلاقانه خود اعتماد به نفس داشته باشند و به استعدادهای ذاتی خود اعتماد کنند. امروز آغاز کن.

14. دسته گل های وحشی درست کنید. زمان آن رسیده است که درباره علف های هرز تجدید نظر کنیم. من عاشق دسته‌های توری ملکه آن، شبدر سفید، گل پامچال و بنفشه‌های وحشی هستم. ببینید چه چیزی در حیاط خلوت شما رشد می کند و زیبایی را به داخل خانه بیاورید.

15. یک باربیکیو میزبانی کنید! هیچ زمان بهتری از سال برای آن وجود ندارد. مهمانی را با پیش غذای کباب مورد علاقه ما شروع کنید.

تصویر از میشل نش

16. یک شب پیتزا داشته باشید. پیتزا و بستنی بهترین غذاهای تابستانی هستند. منوی آرام، حال و هوای تابستانی عالی را برای همه ایجاد می کند تا اوقات خوبی داشته باشند. (از جمله کودکان!)

17. یک یکشنبه پایانی داشته باشید. بازی های حیاط خانه را شروع کنید، کباب را روشن کنید و مطمئن شوید که دسرهای تابستانی فراوانی در دسترس دارید.

18. روتین گوا شا خود را ارتقا دهید. تابستانی است که روتین پوست صاف و درخشان خود را جدی می گیرید. در مورد هر چیزی که روغن های صورت و گوا شا را ترکیب می کند، نکات متخصص را دریافت کنید.

19. یک روال جدید بعد از کار پیدا کنید. نتفلیکس و آرامش؟ مطمئناً، این همان چیزی است که هر چند وقت یکبار به آن نیاز داریم. اما اگر می‌خواهید تابستان امسال ماجراجویی پیدا کنید و چیز جدیدی را امتحان کنید، با فهرست ایده‌های بعد از کار ما مشورت کنید.

20. دوستان خود را تبلیغ کنید. آیا بهترین دوست شما فقط یک برنده کاری بزرگ داشته است؟ آیا آنها برای راه اندازی یک سرمایه گذاری تجاری جدید هیجان زده هستند؟ آیا آنها بر مهارت جدیدی مسلط شدند و چیزی جالب را ساختند که می خواهید برجسته کنید؟ آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید – و همیشه مطمئن شوید که آنها می دانند که شما چقدر شگفت انگیز هستند.

تصویر از میشل نش

21. بستنی خانگی درست کنید. از اسکوپ‌های سالم‌تر گرفته تا لذت‌بخش‌ترین طعم‌ها، به دلایلی یک غذای اصلی تابستانی است. از بهانه عالی برای لذت بردن از این غذای دوران کودکی استفاده کنید (نه اینکه به آن نیاز دارید).

22. به یک قرار تابستانی بروید. چه پیک نیک، پیاده روی در پارک، عصر در ساحل، یا نوشیدن نوشیدنی در پاسیو غرق آفتاب، برنامه ریزی عمدی و عالی برای فصل – فقط برای شما دو نفر.

23. از آن PTO لذت ببرید! این برای گرفتن مال شماست. حتی اگر در این فصل سفر بزرگی را برنامه ریزی نکرده باشید، به شما اجازه داده می شود تا کمی دور از همه چیز لذت ببرید.

24. برای یک آخر هفته وای فای را کنار بگذارید. گوشی خود را خاموش کنید و لپ تاپ خود را خاموش کنید. کتاب بخوانید، بازی کنید، با دوستانتان ارتباط برقرار کنید و بیرون بروید. زمان حضور در حال حاضر است.

25. دیدگاه خود را در مورد پیری تغییر دهید. چه در تابستان امسال تولدی را جشن بگیرید یا نه، به یاد داشته باشید که زیبایی بازی را در تمام این روزهای طولانی تر به چشم بیاورید. و البته، زیبایی هر روزی که دارید را در آغوش بگیرید.

این پست در ابتدا در 3 ژوئن 2019 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.