34 هدیه روز پدر برای هر نوع پدری در سال 2023

من دوست ندارم تعمیم بدهم، اما یافتن هدایای روز پدر مناسب برای شخصیت های پدری در زندگی ما بسیار سخت است. من سالها سفرهای مضطرب خرید دارم تا از این نظریه حمایت کنم. وقتم را صرف گشت و گذار در راهروهای یک فروشگاه حرفه ای گلف کرده ام یا با عصبانیت در آن گوشه بوتیک کوچکی که مردان را هدف گرفته بود مرور کرده ام. (نقطه را می دانید: تقریباً همیشه یک کتاب در مورد ویسکی و یک پتوی پندلتون در آنجا وجود دارد.) برای اینکه به شما کمک کنم از درد و رنج تاب دادن هدیه دوری کنید، من از تیم متفکر خود برای هدایای روز پدر نظرسنجی کرده ام که برندگان تضمینی هستند.

پیشاپیش، ایده‌های منحصربه‌فرد هدیه (و برخی از بهترین هدیه‌های ما) را برای هر نوع پدری بیابید – از کفش‌های کتانی گرفته تا سرآشپزهای شیک خانه گرفته تا بچه‌هایی که برای REI سخت سوار می‌شوند.

تصویر برجسته توسط میشل نش.

هر محصول با دقت توسط ویراستاران ما تنظیم می شود و ما همیشه نظر صادقانه ای را ارائه می دهیم، چه هدیه ای یا خریداری شده خودمان. اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون کوچکی را بدون هیچ هزینه ای برای شما دریافت کنیم.

منMage اثر کریستن کیلپاتریک

ایده های هدیه روز پدر برای ماجراجو

او برای هر چیزی آماده است و می تواند هر زمان که بخواهد از شبکه خارج شود. خوشبختانه، او مجبور نیست – اما هنوز هم می تواند در فضای باز عالی به نظر برسد.

تصویر از میشل نش

ایده های هدیه برای فعال بابا

برای او، “پدر بابا” معنایی کاملاً متفاوت دارد. هدایای روز پدر زیر او را بیش از 10000 قدم در فیت بیت خوشحال می کند.

تصویر توسط جولی پوینتر آدامز

ایده های هدیه روز پدر برای عاشقان موسیقی

آیا او در مورد کنسرت های قدیم شعر گفته است؟ آیا او با ماشین مانند یک دستگاه کارائوکه رفتار می کند؟ آیا او در مورد مجموعه وینیل خود قبل از اینکه باحال باشد به خود می بالید؟ اگر به یکی یا همه موارد بالا پاسخ مثبت داده اید، به شما تبریک می گویم، شما یک پدر عاشق موسیقی دارید. در زیر، هدایای روز پدر را بیابید که او دوست دارد و به آنها گوش می دهد.

تصویر از میشل نش

ایده های هدیه روز پدر برای استت

هیچ کس مانند او فرم و عملکرد را با هم ترکیب نمی کند. با شخصیت پدرتان به اندازه او متفکر رفتار کنید.

تصویر از میشل نش

ایده های هدیه روز پدر برای سرآشپز خانه

او ممکن است پیشبند «آشپز را ببوس» نداشته باشد، اما مجبور نیست. مهارت های کباب کردن او افسانه ای است و کوکتل های او در سراسر جهان (یا حداقل در سراسر جهان) تحسین برانگیز را به دست آورده است. امسال به او چیزی بدهید تا دامنه مورد علاقه اش را زنده کند.

منMage اثر کریستن کیلپاتریک

ایده های هدیه برای سر کتانی بابا

آیا او در صف محصولات استادیوم منتظر مانده است؟ آیا او به هر چیزی که در کیث فروخته می شود خرید می کند؟ آن را از همسر ساکن ما به یک کفش کتانی، بریتنی ببرید، او در این هدایای روز پدر خواهد بود.