4 نکته کوچک برای ایجاد ارتباطات واقعی (و گرفتاری هایی که باید از آنها اجتناب کنید!)

همانطور که به آرامی به حالت عادی باز می گردیم ، از بازگشت مجالس صمیمی ، رویدادهای کوچک کاری و ملاقات های قهوه استقبال کردیم. اما در کنار خوبی ها ، برخی از جنبه های زندگی روزمره نیز وجود دارد که ممکن است از دست ندهیم. یعنی صحبت های کوچک با بازگشت تعداد زیادی از افراد به دفتر ، زیبایی اجتماعی به طرز چشمگیری بازگشت. صحبت های کوچک همیشه مهارتی برای تسلط بوده است ، اما ممکن است در سال 2021 بسیار سخت تر به نظر برسد. خوشبختانه ، شما تنها نیستید. جان بوو ، مربی سخنرانی و نویسنده من چیزی برای گفتن دارم: تسلط بر فن بیان عمومی در عصر قطع ارتباط، الهام گرفته شد تا نکاتی را با CNBC به اشتراک بگذارد تا بتواند مکالمه را بدون زحمت بار دیگر ادامه دهد. با این حال ، روزنامه نگار برنده جایزه بیشتر به ارتباط معنادار علاقه دارد تا مهارتهای گفتاری را تقویت کند ، بنابراین بوو به جای نکاتی که باید با آنها برخورد کرد ، مشکلات گفتگو را برای جلوگیری از آن فراهم می کند.

البته نکته خنده دار در مورد مکالمات کوچک اداری این است که چالش ها چگونه جهانی هستند. تعدادی از بینش های مورد علاقه ما بو را که مخصوصاً برای مجالس روزمره مناسب هستند ، بروید.

ورود خود را در نظر بگیرید

هنگامی که در یک مهمانی یا حتی در یک منطقه مشترک شرکت می کنید ، دانستن اینکه چگونه می توانید به طور یکپارچه وارد یک مکالمه در حال انجام شوید می تواند ترسناک باشد ، اما زمانبندی همه چیز است.

“ابتدا منتظر آرامش باشید. سپس هنگامی که توجه کسی را جلب کردید و در حالت ایده آل ، از یک برنامه غیر کلامی برخوردار شدید ، این شانس شما است. ” “فاصله را نیز در نظر داشته باشید. نه خیلی نزدیک و نه خیلی دور بایستید شما می خواهید شنیده شوید شما نمی خواهید فریاد بزنید یا به عنوان وحشتناکی برخورد کنید. “

با موضوعات بحث برانگیز غرق نشوید

این که بتوانید مکالمات چالش برانگیزی داشته باشید مهم است ، اما وقتی صحبت از یک بحث سبک با کسی می شود که هنوز با او آشنا هستید ، به چیزی پایبند باشید که می دانید هر دوی شما با آن اشتراک دارید.

“اگر به سمت آن گرایش پیدا کنید [controversial] موضوعات بعد ، عالی است اما برای شروع ، به دنبال چیزی ساده و نزدیک باشید که شما و طرف مقابل می توانید با هم مشاهده کنید ، ”بوو می نویسد.

خودتان آن را بسازید ، اما آن را بسازید همه درباره آنها

هیچ چیز بدتر از این نیست که در گفتگو احساس نگرانی کنید که تصور اشتباهی از خود بر جای گذاشته اید. آیا من به اندازه کافی از آنها سوال کردم؟ آیا من فقط آن کل مبادله را در مورد خودم انجام دادم؟ به طور طبیعی ، اگر از کنترل چت عصبی هستید ، ممکن است در نهایت فشار زیادی را به طرف مقابل وارد کنید. بهترین مکالمات ، مکالمات متعادل هستند.

“هیچ کس دوست ندارد که مورد بازجویی قرار بگیرد ، بنابراین اگر احساس می کنید که از سوالات استقبال نمی شود ، عقب نشینی کنید. در عوض ، داستانی بگویید ، نظر بدهید یا در غیر این صورت آنها را از بار اجرایی خلاص کنید. “

مکالمات کوچک را به طور کلی نوشتن نکنید

به راحتی می توان گفتمان غیررسمی را بیش از حد پیش پا افتاده یا غیر صادقانه تلقی کرد. بی اعتنایی به صحبت های کوچک عملاً می تواند به یک ویژگی شخصیتی تبدیل شود. اما گفتگوهای مودبانه در مورد چیزهای به ظاهر بی اهمیت می تواند منجر به چیزی بسیار بزرگتر شود.

بوو خاطرنشان می کند: “هر رابطه ای که برای آن ارزش قائل هستید از جایی شروع شد – با یک گفتگوی اولیه.” “عمیق بود؟ آیا سرطان را درمان کردید؟ نه ، اما شما یک ارتباط واقعی ایجاد کردید. “

داستان کامل را ، با تمام بینش بو ، در CNBC.com بخوانید.