به گفته یک متخصص ، 13 بهترین مرطوب کننده ضد پیری با SPF

حتی آن دسته از ما که معتادان معتاد به مراقبت از پوست هستیم ، روزهایی داریم که به سادگی نمی توانیم از یک روال چند مرحله ای مراقبت از پوست عبور کنیم. هنگامی که شما نیاز دارید تا صبح شلوغی را تحریک کنید ، محصولات چند وظیفه ای که در وقت ، انرژی و صادقانه می گویند ، عاقلانه ، نام بازی است. اما این بدان معنا نیست که ما باید از مواد مهم فعال یا حتی بدتر از آن ، محافظت در برابر آفتاب صرف نظر کنیم! شما می توانید از مهمترین اجزای روتین مراقبت از پوست خود (مرطوب کننده ، ضد آفتاب و غیره) فقط با یکی از بهترین مرطوب کننده های ضد پیری با SPF استفاده کنید.

ما از پرستار متخصص پوست و متخصص زیبایی ، ناتالی آگیلار استفاده کردیم تا نظرات خود را در مورد بهترین مرطوب کننده های ضد پیری با SPF به اشتراک بگذاریم و بینش های او فوق العاده ارزشمند است. اما او تاکید کرد که حتی اگر مرطوب کننده صبح ما دارای کرم ضد آفتاب باشد ، SPF باید در طول روز مجدداً اعمال شود. یک برنامه حفاظت کافی برای یک روز کامل در خارج نیست! همچنین لازم به ذکر است که یک مرطوب کننده ترکیبی/SPF از نظر قدرت رقیق می شود ، بنابراین به اندازه کرم ضد آفتاب مستقیم که روی مرطوب کننده استفاده می شود قوی نخواهد بود.

با این وجود ، این مرطوب کننده ها برای کسانی که نمی توانند روال چند مرحله ای را انجام دهند یا به سادگی از SPF استفاده نمی کنند ، گزینه بسیار خوبی است. آنها سرشار از مواد مغذی و ضد پیری هستند که پوست را شاداب ، جوان و سالم نگه می دارند و در عین حال آبرسانی و محافظت در برابر آفتاب را نیز ایجاد می کنند. علاوه بر این ، ما همه در مورد محصولاتی هستیم که وظیفه دوگانه را انجام می دهند. دیگه چی میتونی بخوای؟

مطالب دیدنی  راهنمای مختصر Blazor برای برنامه های HTTP و C#

چگونه می توان مرطوب کننده های ضد پیری مناسب با SPF مناسب پوست خود را پیدا کرد

همانطور که آگیلار به ما اطمینان می دهد ، برای یافتن گزینه هایی که واقعاً کار می کنند ، لازم نیست مقدار زیادی از تغییرات را کنار بگذارید. ترفند این است که به دنبال مواد فعال اثبات شده ای باشید که در کرم معمولی خود استفاده می کنید ، علاوه بر SPF بالای 30+. او همیشه توصیه می کند در صورت نیاز به نیازهای خاص پوست ، از متخصص زیبایی یا متخصص پوست مشورت بگیرید.

به دنبال مواد زیر باشید:

  • پپتیدها
  • کلاژن
  • رتینول
  • مشتقات رتینول
  • عوامل رشد اپیدرمی
  • اسید هیالورونیک

همه اینها به تشکیل بلوک های سازنده پوست قوی ، سالم ، جوان و جوان کمک می کند.

از چه چیزی باید اجتناب کرد

Aguilar پیشنهاد می کند که از عطر جلوگیری کنید زیرا می تواند خشک شود و ممکن است باعث تحریک شود. او همچنین از روغن معدنی برای انواع پوست اجتناب می کند. مولکولهای با اندازه بزرگتر روی سطح قرار گرفته و می توانند پوست را خفه کرده و باعث ایجاد جوش و سوزش شوند. او همچنین توصیه می کند در صورت امکان از فتالات و پارابن ها خودداری کنید.

برای خرید مرطوب کننده های ضد پیری محبوب ما با SPF به پیمایش ادامه دهید!