10 ایده برای قاتلان تبلیغات YouTube

10 ایده برای قاتلان تبلیغات YouTube

خلاقیت تبلیغاتی تبلیغاتی است که در رسانه های اجتماعی یا رسانه های دیجیتال به کاربران ارائه می شود. در YouTube ، اینها اغلب تبلیغات ویدیویی هستند و ممکن است شامل تصاویر ، ویدئو ، صدا و متن باشند. وقتی این عناصر خلاق ترکیب شوند ، یک تبلیغات ویدیویی کامل را تشکیل می دهند.

تبلیغات YouTube فقط راه دیگری برای گسترش دسترسی شما است. برای اطمینان از اینکه کمپین های شما م effectiveثرتر هستند ، باید مطمئن شوید که در حال ایجاد خلاقیت های تبلیغاتی قاتل YouTube هستید.

این مقاله به ده ایده برتر برای ایجاد خلاقیت های تبلیغاتی یوتیوب قاتل می پردازد. در انتهای پست ، خواهید فهمید که چگونه مطمئن شوید که خلاقیت تبلیغاتی شما بهترین است.

10 ایده برای تبلیغات خلاق YouTube

در اینجا چند ایده برای ایجاد خلاقیت های تبلیغاتی برتر YouTube برای کمپین های تبلیغاتی ویدیویی شما آورده شده است.

1. از عنصر شگفتی استفاده کنید

که در نظرسنجی از کاربران توییتر، 43 درصد از پاسخ دهندگان می گویند اگر تبلیغات ویدیویی دارای محتوای جالب باشد ، کل آن را مشاهده خواهند کرد. آنجاست که عنصر شگفتی وارد می شود.

تعداد انگشت شماری از مارک ها هستند که به دلیل محتوای تبلیغاتی عجیب و غریب خود شناخته شده اند. اینها شامل Skittles ، Cheetos ، Doritos و Old Spice هستند. محتوای آنها اغلب با یک یادداشت نسبتاً معمولی شروع می شود ، اما سپس چرخشی غافلگیر کننده دارد.

به این تبلیغ قدیمی YouTube Spice که قبل از Super Bowl LV اجرا شده نگاهی بیندازید:

آگهی با یک فعالیت قابل مقایسه شروع می شود که در عرض چند ثانیه تبدیل به خارق العاده می شود. عنصر غافلگیری در اینجا خنده دار است و مطابق عادت های تجاری معمول مارک عمل می کند.

2. قابل نسبتی باشید

بخش مهمی از هر تبلیغ موفق YouTube این است که با مخاطبان هدف شما مرتبط باشد. ظاهر آن متفاوت خواهد بود ، اما در اینجا نکاتی برای کمک به شما آمده است.

برای ارتباط پذیری ، ابتدا باید بدانید با چه کسی رابطه دارید. این مخاطبان هدف شما خواهند بود. آنها توسط نقاط مختلف داده تعریف می شوند ، از جمله:

 • سن
 • جنسیت
 • سوابق تحصیلی
 • قدرت خرید
 • طبقه اجتماعی
 • محل
 • عادات مصرف

با داشتن این اطلاعات در دست ، می توانید داستانی را شکل دهید که یا علاقه آنها را برانگیخته یا به نقطه دردناکی فشار می آورد. خلاقیت های تبلیغاتی شما با استفاده از صدا و تصاویر مربوط به آن مخاطب طراحی می شود.

نکته اصلی این است که برای برقراری ارتباط زیاد تلاش نکنید. باید به صورت ارگانیک در فرایند خلاقیت وارد شود. هرچه مخاطب خود را بهتر بشناسید ، طبیعی تر به نظر می رسد.

3. بهبود خلاقیت تبلیغاتی YouTube رقبا

لازم نیست برای هر خلاقیت تبلیغاتی YouTube چرخ را دوباره اختراع کنید. اگر رقیبی آگهی ای با ایده مناسب اما اجرای کمتر از حد عالی ایجاد کرد ، این به شما امکان می دهد وارد عمل شده و پیشرفت کنید.

برای روشن تر شدن ، این به معنای سرقت ادبی از آثار مسابقه نیست. واقعیت این است که هیچ ایده واقعی وجود ندارد ، اما هر ایده را می توان گسترش داد و بهبود بخشید.

برای شروع ، نگاهی به تبلیغات رقبا بیندازید. این سوالات را از خود بپرسید:

 • چگونه می توان قصه گویی را بهبود بخشید؟
 • چگونه می توان مخاطبان را بهتر هدف قرار داد؟
 • چگونه می توان صدا/تصویر را بهبود بخشید؟
 • چه خلاقیتی می تواند برای افزایش تجربه اضافه شود؟

با چند ایده در مورد نحوه بهبود تبلیغات ویدئویی رقیب خود ، اکنون می توانید برای ایجاد یک کمپین با خلاقیت های تبلیغاتی ویدیویی بهبود یافته تلاش کنید. بهترین مکان برای شروع استفاده از زاویه منحصر به فرد برای یک مفهوم تبلیغاتی مشابه است.

4. شامل فراخوانی برای اقدام باشید

آیا می خواهید تبلیغ شما آموزش ، الهام بخش یا تبدیل شود؟ شما به احتمال زیاد به دنبال دستیابی به حداقل دو مورد از این سه مورد هستید. به جای این که مخاطبان خود را در فکر این قرار دهید که باید چه کار کنند ، به آنها بگویید.

فراخوان به عمل پیامی است که به وضوح بیان می کند که می خواهید مخاطبان شما چه اقدامی انجام دهند. اغلب این موارد را بصورت آنلاین “بیشتر بیاموزید” یا “اکنون بخرید” خواهید دید. اغلب تردید وجود دارد که از طریق آن مستقیماً اقدام به عمل كنیم ، زیرا ممكن است فشار آور به نظر برسد. واقعیت این است که بینندگان می دانند که آگهی را مشاهده می کنند و انتظار دارند که به آنها گفته شود چه کاری انجام دهند.

اگر از فراخوان مستقیم برای عمل محتاط هستید ، یک روش ظریف تر در نظر بگیرید. اجازه دهید نگاهی دیگر به آن تبلیغات Old Spice از بالا بیندازیم:

در انتهای آگهی ، ستاره را می بینید که در سمت راست بالای پخش ویدیو حرکت می کند. او به فراخوانی برای اقدام اشاره می کند ، که با نحوه اشاره کاربران YouTube به اطلاعات بیشتر یا فیلم های دیگر برای مشاهده مطابقت دارد. این یک لمس ظریف است ، اما از ویژگی های داخلی YouTube استفاده می کند تا نقطه خود را بیشتر به خانه برساند.

5. به طور مداوم آزمایش کنید

با خلاقیت های تبلیغاتی ، آزمایش و پیگیری مداوم مشارکت مخاطبان بسیار مهم است. با یادگیری آنچه مخاطبان به آن پاسخ می دهند ، این امر نتایج بهتری را تضمین می کند.

چه چیزی را باید آزمایش کنید؟ وقتی نوبت به آزمایش می رسد ، عناصر خلاق که شامل متن ، رنگ فونت و اندازه می شوند می توانند برای آزمایش مشارکت بیننده دستکاری شوند. این امر به ویژه در مورد دعوت به عمل اهمیت دارد.

عناصر دیگر برای آزمایش بر روی خلاقیت تبلیغات ویدیویی شما عبارتند از:

 • گفتگو
 • موسیقی پس زمینه در مقابل بدون موسیقی پس زمینه
 • انواع مختلف موسیقی پس زمینه
 • زمینه های بصری
 • انتقال های بصری

برای دستیابی به بهترین نتایج ، فقط به طور همزمان یک عنصر خلاق را آزمایش کنید. هنگامی که اطلاعاتی از این آزمایشات اولیه A/B دارید ، می توانید آزمایش های چند عنصری را اجرا کنید.

6. داستان یا روایت بگویید

یکی از عناصر یک تبلیغ خوب این است که بتوانید مخاطبان خود را جذب کنید. یک راه آسان برای این کار استفاده از قصه گویی است. یک داستان می تواند آموزنده ، دل انگیز ، خنده دار یا ترکیبی از این سه باشد. مهمترین چیز این است که مخاطب را با خلاقیت های تبلیغاتی زنده به داستان بکشید.

به عنوان مثال ، تبلیغات “تصور والدین” سوبارو فارستر را در نظر بگیرید. این ترس ترس همه والدین را هنگام نوجوانان در راه نشان می دهد:

ترکیب موسیقی غم انگیز و تصاویری رفت و برگشت بین تخیل و واقعیت داستان را به خانه می برد. این داستانی است که به آسانی بدون دیالوگ قابل درک است و داستانی است که قلب را به خود جلب می کند.

7. تبلیغ را بومی جلوه دهید

این که آیا قصد اطلاع رسانی ، آموزش یا تبدیل دارید ، تبلیغات شما نیازی به صراحت در قصد آنها ندارد. در واقع ، تبلیغات مزاحم و آشکار می تواند برای کمپین بازاریابی کلی شما مضر باشد.

به گفته HubSpot ، 77 درصد از مرورگرهای آنلاین می گویند ترجیح می دهند فیلتر آگهی را بجای مسدود کردن کامل تبلیغات ترجیح دهند. بینندگان از تبلیغات مزاحم و مزاحم بیشتر خوششان نمی آید ، به این معنی که صنعت باید با آن سازگار شود. یکی از راه های انجام این کار تبلیغات بومی یا تبلیغاتی است که به نظر می رسد به جای جدا شدن از آن بخشی از چشم انداز هستند.

این امر به طور فزاینده ای در بین اینفلوئنسرهایی که حامیان مالی را در محتوای ویدئویی خود گنجانده اند متداول شده است. شما می توانید همین کار را با تبلیغاتی که بیشتر به عنوان یک مینی اپیزود یا vlog پخش می شوند انجام دهید تا تبلیغات.

8. گنجاندن محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر یا UGC محتوایی است که توسط کاربران واقعی سرویس یا محصول ارائه می شود. اینها اغلب به صورت نقد ، عکس یا ویدئوهایی هستند که در مارکت های رسانه های اجتماعی یا از طریق فرم های بازخورد به نام تجاری ارسال می شوند.

با توجه به اینکه 54 درصد از کاربران اینترنت به محتوای بازبینی آنلاین اعتماد دارند و تنها 20 درصد از اطلاعاتی که از خود مارک ها دریافت می کنند ، نمی توانید UGC را از تلاش های بازاریابی خود حذف کنید.

یکی از راههای درج محتوای تولید شده توسط کاربر در خلاقیت های تبلیغاتی YouTube ، بررسی مشتریان است. این تبلیغ ویدیویی Grammarly با نویسنده ، فیلمساز و کاربر Grammarly نمونه کاملی از گنجاندن UGC در خلاقیت های تبلیغاتی YouTube است:

9. مزایا را برجسته کنید

برندها معمولاً بر ویژگی های تبلیغات تمرکز می کنند. با این حال ، مشتریان بالقوه واقعاً مایل به دیدن مزایای مستقیم هستند.

تفاوت بین ویژگی ها و مزایا چیست؟ Forbes توضیح مختصر ارائه می دهد: ویژگی ها ویژگی های یک محصول یا خدمات هستند ، در حالی که مزایای آن مزایایی است که مشتری از محصول یا خدمات به دست می آورد.

برای برجسته کردن مزایا می توانید از بسیاری از ایده های فوق استفاده کنید. این موارد شامل بیان داستان یا ترکیب UGC است.

بسیاری از مارک ها این کار را به خوبی انجام می دهند ، اما شاید هیچ کدام مانند اپل:

این آگهی ویژگی های فنی را فهرست می کند ، در حالی که نشان می دهد که چگونه برای مصرف کننده مفید است. لازم نیست ویژگی ها را فدای مزایا کنید. بلکه نشان دادن هر دو هدف است

10. Device را در نظر بگیرید

YouTube ، مانند بسیاری از سیستم عامل های رسانه های دیجیتال ، برای استفاده در دستگاه های مختلف بهینه شده است. محتوای ویدئویی آن و بنابراین ، تبلیغات آن نیز تقریباً به همان شیوه بهینه شده است. این امر تجربه بهتری را برای کاربران اعم از رومیزی یا تلفن همراه تضمین می کند.

با این حساب ، بهینه سازی خلاقیت های تبلیغاتی برای کار در دستگاه های مختلف را در نظر بگیرید. YouTube با قابلیت بارگذاری چندین نسخه از یک تبلیغ ویدیویی در نسبت های مختلف ، این امر را تشویق می کند.

ویدیوهای YouTube را می توان در نسبت مربع ، عمودی و افقی بارگذاری کرد تا به بهترین نحو به همه کاربران YouTube خدمت کند. این ممکن است به کمی کار اضافی نیاز داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که تجربه کامل در همه ابعاد قابل مشاهده است ، اما ارزش تلاش را دارد. با بارگذاری ویدیوی خود در نسبت های متعدد ، مطمئن می شوید که مخاطبان بیشتری را جذب می کنید.

3 نمونه از تبلیغات موفق YouTube

حالا بیایید چند مورد را بررسی کنیم:

1. HelloFresh

ویدئوهای دستور العمل و GIF ها در چند سال گذشته خبرهای رسانه های اجتماعی را درگیر کرده اند. HelloFresh با تبلیغات ویدیویی دستور العمل خود از این مزیت استفاده می کند.

این مارک معمولاً از اینفلوئنسرها و شخصیت های تلویزیونی (در این مورد ، آنتونی پوروفسکی) به عنوان سرآشپز با الهام از خانه استفاده می کند. این یک راه عالی برای استفاده از روابط تأثیرگذار با بینندگان وفادار آنها است ، بنابراین به احتمال زیاد آنها کل تبلیغات را تماشا می کنند.

2. همیشه

افزایش چشمگیری در استفاده از مارک های تجاری برای جلب توجه به مسائل جدی وجود دارد. با این حال ، همیشه پیشگام این فرم برای تبلیغات ویدئویی بود.

سبک مستند تبلیغات ویدیویی Always #LikeAGirl داستانی را به شیوه ای مناسب بیان می کند. تبلیغات بیننده را به خود جلب می کند و احساس امید و الهام را برمی انگیزد.

3. اسکیتل ها

اگر به خنده امیدوار هستید ، Skittles ناامید نخواهد شد.

Skittles ، مشابه Old Spice و Doritos ، به طور مرتب از عنصر غافلگیری در تبلیغات ویدیویی خود استفاده می کند. در حالی که استفاده منظم از شگفتی ممکن است متناقض به نظر برسد ، مارک همیشه از خود پیشی می گیرد ، که بینندگان را درگیر خود می کند.

سوالات متداول در مورد آگهی های تبلیغاتی YouTube

اصول خلاقیت تبلیغات YouTube چیست؟

به گفته گوگل ، اصول اساسی بهتر است به شرح زیر باشد:

 • جذب کنید: توجه مصرف کنندگان را جلب کنید.
 • نام تجاری: به مصرف کنندگان کمک کنید نام تجاری شما را بشنوند یا تجسم کنند.
 • وصل کنید: کاری کنید که مصرف کنندگان در مورد نام تجاری شما احساس کنند.
 • مستقیم: مصرف کنندگان را تشویق به اقدام کنید.

چه چیزی یک تبلیغ خوب YouTube را خلاقانه می کند؟

فراتر از اصول اولیه ، یک تبلیغ خلاق خوب از یک قوس داستانی سنتی پیروی می کند. این شامل پنج عنصر است که عبارتند از: پیشرو ، ساخت ، نقطه اوج ، پیشنهاد و نام تجاری.

مشخصات ایده آل تبلیغات YouTube چیست؟

کدام نوع خلاقیت تبلیغاتی موفق تر است؟

زیبایی بسیاری از بسترهای رسانه های اجتماعی و دیجیتال این است که می توانید انواع مختلفی از خلاقیت های تبلیغاتی را برای گروه های مختلف مخاطبان خود ایجاد کنید. بنابراین ، نوع خلاقیت تبلیغاتی که بیشترین موفقیت را دارد ، بسته به پلتفرم متفاوت است.

در YouTube ، موفق ترین انواع خلاقیت های تبلیغاتی ویدئو هستند. این امر ممکن است در مورد اینستاگرام یا فیس بوک صادق نباشد.

نتیجه گیری از تبلیغات YouTube

هنگامی که سر خود را در مورد ایجاد تبلیغات YouTube پیچیده اید ، قسمت سخت به پایان رسیده است. می توانید بقیه وقت خود را صرف جنبه های سرگرم کننده کنید که شامل ایجاد خلاقیت های تبلیغاتی سرگرم کننده و م effectiveثر است.

راهنمای فوق به شما کمک می کند ایده های جدیدی را در فرایند خلاقیت خود پیاده کنید و به شما انگیزه می دهد تا بهترین محتوای تبلیغاتی ممکن را ایجاد کنید. این بدان معنا نیست که شما همیشه تبلیغات “کامل” را ایجاد می کنید ، اما می توانید از طریق آزمایش و آزمایش بدانید که کدام خلاقیت تبلیغاتی برای مخاطبان شما بهتر عمل می کند.

تبلیغات ویدیویی مورد علاقه شما در YouTube شامل کدام عناصر فوق است؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید چگونه نمایندگی من می تواند رانندگی کند عظیم میزان ترافیک وب سایت شما

 • سئو – باز کردن حجم زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را ببینید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوندها را جذب می کند و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه های پولی – استراتژی های م paidثر پولی با ROI روشن.

رزرو تماس