10 بهترین درخت کریسمس که اینترنت ارائه می کند

من باید این پست را با گفتن آن مقدمه کنم (اگر قبلا نمی دانستید): من یهودی هستم. اما با وجود اینکه در هر فصل تعطیلات با درخت کریسمس که در اتاق نشیمنم می‌درخشید بزرگ نشدم، سهم خود را اصلاح و تزئین کرده‌ام و از زمانی که به یاد دارم ناظر تحسین‌کننده صنوبرها بوده‌ام. برای من جالب است که تصور کنم در یک جهان جایگزین چه نوع درختی خواهم داشت: واقعی یا تقلبی، بزرگ یا کوچک، طبیعی یا بی رنگ، مدرن یا موروثی؟ اینها تصمیمات بزرگی هستند، مردم! و من همه شما را برای ساختن آنها سال به سال تحسین می کنم. اگر قبلاً درختی در خانه خود دارید (یا کوتاه ایستادن روی میز)، من دوست دارم بشنوم که چگونه آن را تزئین کرده اید. اما اگر هنوز در جستجوی درختی عالی و کمی راهنمایی در مورد نحوه تزئین آن هستید، به جای درستی آمده اید. در اینجا 10 بهترین درخت کریسمس در اینترنت برای لذت بردن از مرور شما آورده شده است.

بر کسی پوشیده نیست که دنیا به تیم استودیو مک گی برای تخصص طراحی آنها نگاه می کند. استودیو مک‌گی با محصولات و پروژه‌های الهام‌بخشی که مظهر تمام حس‌های راحت است، سبکی مدرن اما دنج دارد. این درخت احساس بلندی می‌کند در حالی که سطح دسترسی را حفظ می‌کند – هیچ چیز در مورد برداشت آن از Tannenbaum سنتی زیاد نیست.

در چند سال گذشته فضای باز راه خود را به داخل inspo دکوراسیون خانه ما پیدا کرده است. درخت کامیل با الهام از جنگل‌ها نمونه‌ای عالی از این است که چگونه این روند می‌تواند به اتاق‌های نشیمن با تم تعطیلات ما تغییر کند. ترکیب حاصل غیرقابل انکار منحصر به فرد است و جشن مورد انتظار را ارائه می دهد و در عین حال حال و هوای چوبی شگفت انگیزی را ارائه می دهد.

این درخت گواه این است که می توانید شادی تعطیلات را به زیبایی با زیبایی مینیمال ترکیب کنید. کلید ایجاد این ظاهر پویا، استفاده از زیور آلات و عناصر طراحی متنوع اما هماهنگ است. حفظ یک پالت رنگ شفاف در سرتاسر آن را از احساس طاقت فرسا جلوگیری می کند و در عوض می توانید با درخشش آرامش بخش درختتان آرام شوید.

درخت طبیعی و ساده از جنی کاین

چیزی شگفت انگیز زمستانی در سنت رفتن به خارج از منزل، قطع کردن یک درخت، و به معنای واقعی کلمه آوردن فضای باز به خانه شما وجود دارد. این درخت می گیرد طبیعی با بافتن مخروط های کاج (یک کار ساده برای کریسمس) و زیور آلات موجودات جنگلی شایان ستایش برای یک نمایش ساده اما با این وجود چشمگیر، یک قدم جلوتر بروید. و نگران نباشید – اگر درخت مصنوعی تنها گزینه شما باشد، همچنان می توانید این ظاهر را ایجاد کنید.

مهم نیست که آنها چه می گویند، این درخت گواه این است که شور طراحی اواسط قرن قوی است. هیچ چیز مانند قرار گرفتن در روحیه تعطیلات نمی تواند نوستالژی را بیان کند، و اگرچه این برداشت به وضوح یادآور دوران خاصی است، اما همچنین لذت بخش، جذاب و به طرز مضحکی زیباست. این درختی است که هر بار که برای نگاه کردن به اتاق نشیمن می روید، مطمئناً لبخندی بر لبان شما می آورد.

آیا چیزی زیباتر از یک درخت کریسمس کاملا سفید وجود دارد؟ این فصل تعطیلات، شاید نه. با مجموعه ای ساده از کاغذ سفید و بژ، گل رس و زیور آلات خانگی در اشکال هندسی ساده و ساده، ظاهر را برای خود بازسازی کنید. این نه تنها یک راه حل عالی برای افراد کم تعمیر و نگهداری در بین ما است، بلکه محصول نهایی منظره ای آرام و تسکین دهنده خواهد بود.

این گزینه برای تمام حداکثر گرایان در قلب است. اگر نمی ترسید کمی رنگ به شادی کریسمس خود بیاورید، این درختی است که به شما الهام می بخشد. ترفند این است که رنگ های پررنگ را با حداقل پراکندگی زیور آلات در اشکال و اندازه های یکسان متعادل کنید. چیزهایی را که در مورد کمتر بودن بیشتر شنیده اید فراموش کنید و آماده شوید تا سالن ها را تا حدی که دلتان بخواهد تزئین کنید.

اگر فکر می کردید تنها حیواناتی که می توانند روی درخت کریسمس شما کار کنند گوزن شمالی و کبوتر هستند، دوباره فکر کنید. رنگین کمانی از پروانه ها که با زیور آلات و عناصر گل آمیخته شده است واقعا این درخت را زنده می کند. این طرح جایگزین که توسط طراح خلاق مورد علاقه همه، جوی چو، طراحی شده است، در مرکز هر خانه تعطیلات شما را با لذت لبخند می زند. در حالی که یک پالت رنگی خاص از گیاهان و جانوران مطمئناً می تواند روی یک درخت طبیعی و همیشه سبز کار کند، تلفیق دکور تقریباً نئونی با یک بوم سفید روشن باعث می شود زیور آلات و در نتیجه نبوغ خلاق شما واقعاً بدرخشد.

شماره گیری شده، اما با این وجود نمادین، این درخت سادگی ظریفی را به نمایش می گذارد. در حالی که مطمئناً زمان و مکانی برای لذت بردن از یک درخت کریسمس با روکش زیبا وجود دارد (می‌دانید، نوعی که باعث افتخار آقا و خانم کلاوس می‌شود)، من یک حامی قوی برای درخشیدن زیبایی طبیعی شاخه‌ها هستم. یک درخت به سبک چارلی براون را می توان با چیدمان عمدی زیور آلات و چراغ های پری جذاب و حتی پر زرق و برق کرد. با طیف وسیعی از اشکال، سبک‌ها و بافت‌های مختلف آزمایش کنید، اما مطمئن شوید که در هنگام تزئین از یک طرح رنگ ثابت استفاده کنید.

این درختی است که من می توانم تصور کنم که در گوشه ای از دنج ترین کلبه اسکی نشسته یا شاید در زمان کریسمس در یک بوتیک هتل قرار گرفته باشد. تقارن رضایت بخش درخت را با آویزان کردن آویزان های طویل گلدسته درخشان در سرتاسر آن انجام دهید. به آن چند زیورآلات شیشه ای با موقعیت استراتژیک اضافه کنید، زیباترین درخت را خواهید داشت.

این پست در ابتدا در 6 دسامبر 2018 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.