10 دستور پاستا کدو تنبل که سریع ، آسان و سالم هستند

IMHO ، ماکارونی سریعترین راه برای تغذیه روح شما است در حالی که مقدار زیادی از مواد تازه و فصلی را می بلعید. شما نمی توانید با یک کاسه گرم از کربوهیدراتهای رضایت بخش همراه با سبزیجات رنگارنگ اشتباه کنید – همه گیرنده های لذت را در مغز فعال می کند. از آنجا که ماه اکتبر نزدیک است ، بیایید با این دستور العمل های ماکارونی کدو تنبل کاملاً دلپذیر به پاییز برویم.

اگرچه من عاشق پاستا در هر فصلی هستم ، اما تهیه یک غذای دلپذیر ماکارونی چیز خاصی دارد زیرا هوا ترد و دنج می شود. و کدام ماده می گوید سقوط بیشتر از کدو تنبل؟

قوام خامه ای و طعم های خوشمزه و شیرین کدو تنبل ، ضیافتی برای حواس است. عملا پاییز روی بشقاب است.

شما می خواهید این غذاهای ماکارونی کدو تنبل را علامت گذاری کنید ، خواه برای یک مهمانی شام برنامه ریزی کرده اید یا قصد دارید با یک شام واقعاً خوشمزه یک هفته برای یک نفر از خود پذیرایی کنید. این “لیست سطل های پاییزی می خورد” خود را در نظر بگیرید و قبل از پایان فصل از آنها لذت ببرید. ما گزینه های گیاهخواری و گیاهخواری را نیز قرار داده ایم ، تا همه بتوانند از این ترکیب طعم کاملاً خوشمزه لذت ببرند.

10 دستور پخت ماکارونی کدو تنبل مورد علاقه ما را بخوانید…

چرا ما آن را دوست داریم: تهیه این پاستای گرم کننده و خیلی خوب و واقعی نمی تواند آسانتر باشد. با پوست کندن ، تفت دادن تکه های عسل و انداختن آن در ماکارونی ، طعم جدیدی به طعم کلاسیک کدو تنبل بدهید. تهیه سس کره ای قهوه ای مایل به قرمز کمتر از پنج دقیقه طول می کشد و یک مشت خوش طعم دارد.

عنصر قهرمان: مریم گلی تازه را کنار نگذارید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: آیا عملاً نمی توانید بوی این پاستا را که از طریق صفحه پخته می شود بویید؟ خیلی راحت تر از غذاش نیست. پوسته های جامبو با کدو تنبل ، پنیر و مریم گلی تازه پر می شوند و سپس در یک سس تند به سبک بولونیا پخته می شوند. یوم!

عنصر قهرمان: سس تند ، خامه ای و بسیار خوشمزه است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این یک غذای خوشمزه ، خوشمزه ، خوش طعم و ترش است که با مریم گلی ترد روی آن پاشیده شده است. چه رویایی! این غذا را می توان به راحتی تقسیم کرد و با طعم های خوشمزه ای مانند ریکوتا ، پارمزان و مریم گلی که در سس بشامل با لمس جوز هندی پوشانده شده است.

عنصر قهرمان: برگهای ترد و لطیف مریم گلی کمی طعم دلپذیر به آن می بخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور پخت ماکارونی کدو تنبل فوق العاده یک جشن روستایی است. قارچ های لعاب دار سویا و فندق های کارامل شده با فوزیل کدو تنبل مخلوط می شوند تا یک غذای عالی پاییزی شود.

عنصر قهرمان: فندق کارامل شده قهوه ای طلایی و ترد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: آیا آرامش بیشتری از ماکارونی و پنیر وجود دارد؟ این سبک بزرگسالانه فقط به 10 ماده نیاز دارد و نمی توان آن را آسان تر تهیه کرد. شما می توانید کدو تنبل را خودتان به راحتی تفت دهید یا یک کنسرو کدو بخرید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.

عنصر قهرمان: مقدار کمی ادویه پای کدو تنبل ، گرما و عمق طعم را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این بهترین شام است که در یک عصر سرد پاییزی به خانه می آیید. این دنج است ، پر از طعم های پاییزی و مواد مغذی است ، و به راحتی می توانید در یک شب هفته شلوغ با هم مخلوط کنید! از خودت پذیرایی کن.

عنصر قهرمان: مریم گلی از نظر فنی یک چاشنی است اما نمی توان از آن گذشت.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: به ما اعتماد می کنید ، تهیه این ناوچی بسیار ساده تر از آنچه به نظر می رسد است. این یک دستور العمل دنج و خوشمزه است که از گل کلم پوره شده ، پوره کدو تنبل ، آرد ، پارمزان و تخم مرغ استفاده می کند. به اندازه کافی ساده! گنوکی سبک و بالش بهترین چیز برای خوردن در یک شب دنج است.

عنصر قهرمان: سس خوشمزه ، مغزدار فندقی و مریم گلی قهوه ای.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: روح خود را با این غذای مجلل ماکارونی کدو تنبل گرم کنید. کدو تنبل سرخ شده ، نخود ترد و فتوچین در سس میسو سفید خامه ای ، یک شام جدی را به وجد می آورد.

عنصر قهرمان: نخودهای ترد گرد و غبار شده در ادویه جات معطر.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: اگر فکر می کردید که نمی توان یک کاکائو سنتی پپه را بهبود بخشید ، دوباره فکر کنید! این یک پیچ ساده ، خوش طعم و غیر منتظره در غذای کلاسیک رومی است که بارها و بارها به آن برمی گردید.

عنصر قهرمان: چند حبه جوز هندی به طعم ملایم کدو کمک می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: دفعه بعد که در یک شب طوفانی به داخل خانه گیر کردید ، از این دستور پاستای خوش طعم و خوشمزه استفاده کنید. طعم پانچتا ، کدو تنبل ، سیر ، مریم گلی و گردوی برشته شده برای داشتن طعم خوشمزه تقریباً فوق العاده ترکیب می شوند.

عنصر قهرمان: پانکتا شور نمیتونه کتک بخوره.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.