10 نکته سرگرم کننده در فضای کوچک ، به گفته یک برنامه ریز رویداد

به برخی از سرگرم کننده ترین مهمانی هایی که تا به حال در آنها شرکت کرده اید ، فکر کنید. آیا افراد زیادی در اطراف جزیره آشپزخانه شلوغ بودند؟ مهمان هایی که دور میز قهوه نشسته اند؟ آیا همه غذا را از روی میز عبور می دهند و شانه هایشان را نزدیک بسته اند ، لمس می کنند؟ فضاهای کوچک و دنج صمیمیت ایجاد می کنند ، و در پایان روز ، شما نمی توانید چیزی بهتر از آن به عنوان میزبان بخواهید. به عنوان یک برنامه ریز رویداد ، من از دیدگاه پرندگان از آنچه باعث می شد برخی از مهمانی ها سرگرم کننده و برخی دیگر به هم ریختن نگاه کنم ، و به من اعتماد کنید وقتی می گویم که اغلب اوقات ، تجمعاتی که در خانه های بزرگ و با استایل عالی اتفاق می افتد نه مواردی که مردم ماه ها بعد از آن صحبت کردند. من در طول سالها از بسیاری از شما شنیده ام که دوست دارید بیشتر اوقات سرگرم شوید ، اما خانه فعلی شما برای مهمانان “تنظیم نشده” است ، یا اتاق کافی برای میز ناهار خوری ندارید و غیره. بنابراین ، از آنجا که فصل گردهمایی پاییز و فصل مهمانی تعطیلات نزدیک است ، به نظر می رسید که زمان مناسبی برای ارائه بهترین نکات سرگرم کننده در فضای کوچک من است ، تا ببینم آیا در نهایت می توانم شما را متقاعد کنم که بدون توجه به شرایط ، برخی از دوستان خود را به پاتوق دعوت کنید. اندازه فضای شما

به یاد داشته باشید: ایجاد احساسات گرم و دوست داشتنی بسیار مهمتر از متر مربع است. به آنچه دارید اطمینان داشته باشید – میزبانی که از وسعت خانه خود عذرخواهی می کند ، باعث می شود دیگران احساس ناراحتی کنند ، بنابراین آن را داشته باشید و از آنچه دارید حداکثر استفاده را ببرید.

در اینجا 10 نکته کوچک سرگرم کننده برای کمک به شما در پذیرش آرامش در گردهمایی بعدی خود بدون احساس تنگی وجود دارد.

سطوح و رومیزی را از بین ببرید

وقتی با دوستانم سر و کار دارم و وقت ندارم خانه را از بالا به پایین تمیز کنم ، یک سبد بزرگ می گیرم و 10 دقیقه وقت می گذارم تا دور بروم و همه سطوحم را از بی نظمی پاک کنم. کاغذ بازی ، اسباب بازی بچه ها ، وسایل نقلیه کوچک ، چیزهای تصادفی که باید برگردانده شوند … همه چیز در سبد قرار می گیرد تا بعدا مرتب شود. شما شگفت زده خواهید شد که چقدر بزرگ است – و به جرات می توانم بگویم بزرگتر؟ – خانه شما ناگهان احساس می شود.

اگر زمان کافی برای غواصی عمیق تر را دارید ، راهنمای ما را در مورد جدا کردن هفت منطقه از خانه که بیشتر به آن نیاز دارند بررسی کنید – پشیمان نخواهید شد.

دنج را در آغوش بگیرید

صندلی های اضافی را از اطراف خانه بکشید ، آن نیمکت را از ورودی خود بگیرید و مردم را تشویق کنید تا دور میز (یا در طبقه اتاق نشیمن خود یا هرجایی که جایی برای تجمع افراد دارید) احساس آرامش کنند. من معتقد هستم که چند نفر بیشتر از میز سنتی دور هم جمع می شوند-این باعث ایجاد روحیه ای دنج و صمیمی می شود و همه شانه به شانه دور میز پر از غذا می نشینند. اگر صندلی های شما با هم مطابقت ندارند نگران نباشید. اگر می خواهید انسجام بیشتری ایجاد کنید ، من دوست دارم چند فرش ارزان قیمت از گوسفند مصنوعی را در ابعاد 2 ′ 3 order سفارش دهم و آنها را روی پشتی صندلی یا روی زمین بیندازم. لرزش های فوری سالن.

در مبلمان خود تجدید نظر کنید

بنابراین میز آشپزخانه چهار نفره شما متناسب با همه دوستان و خانواده ای نیست که می خواهید برای یک مهمانی شام یا وعده شکرگزاری بنشینید؟ شاید زمان آن رسیده باشد که مبلمان خود را به گونه ای تنظیم کنید که باعث ایجاد صندلی بیشتر و/یا تشویق جریان بهتر مهمانی شود. استرس نداشته باشید: فقط برای یک شب است! میز ناهار خوری را به اتاق نشیمن منتقل کنید و آن را با میزهای تاشو که می توانید از انتها تا انتها ردیف کرده و با سفره های کتان زیبا بپوشانید تا آنها را به هم بچسبانید ، گسترش دهید. سپس چند گلدان کم گل یا چند شمع نذری به طول کل موقعیت اضافه کنید. این باعث می شود میز ناهار خوری به نقطه کانونی غیر منتظره اتاق تبدیل شود ، علاوه بر این همه فضاهایی را که نمی دانستید داشته اید باز کند.

یا کلا میز را کنار بگذارید.

صرف اینکه شما میزبان یک مهمانی شام هستید به این معنا نیست که شما باید از چیدمان های سنتی نشستن استقبال کنید. اگر تعداد میهمانان شما از تعداد میزهای نشسته در فضای شما بیشتر است ، یک بوفه با تمام غذا روی پیشخوان ، یک بار خود پذیرایی در اتاق نشیمن در نظر بگیرید و به مردم اجازه دهید بشقاب های خود را پر کرده و سالن خود را در آن قرار دهند. نیمکت ، کوسن های کف ، جزیره آشپزخانه – هر جا که دوست دارند در آن قرار بگیرند! این نوع مهمانی واقعاً آرامش را ایجاد می کند که در آن مهمانان واقعاً دعوت می شوند کفش های خود را بردارند و مدتی در آنجا بمانند.

از تمام سطوح خود استفاده کنید

به فضای مهمانی خود نگاه کنید: کدام سطوح می توانند برای عملکرد مهمانی خاص مورد استفاده قرار گیرند؟ قفسه کتاب اتاق نشیمن خود را به یک کافه بداهه ، میز قهوه خود را به یک اتاق غذاخوری دنج و نشسته و میز آشپزخانه به یک بوفه تبدیل کنید. نیمکت در ورودی خود دارید؟ یک سبد برای افرادی که چمدان خود را کنار بگذارند و امتیازهای اضافی برای آویزان کردن چند قلاب دیواری شیک برای کاپشن و کلاه اضافه کنید.

تنظیم خلق و خوی

اگر تا به حال به یک مهمانی با نور بسیار زیاد رفته اید ، ممکن است متوجه شده باشید که چقدر می تواند تکان دهنده باشد. بگذارید آن را با صدای بلند و واضح بگویم: آن نورها را کم کنید. اینجا مطب پزشک نیست ، مهمانی شام است! ایجاد فضای مناسب بسیار مهمتر از اندازه فضای مهمانی شما است و معمولاً با نورپردازی شروع می شود. برای نرم کردن همه چیز ، من همیشه با کم کردن نور و اضافه کردن شمع های سوسو شروع می کنم. آنها به تنظیم صحنه کمک می کنند و نور ملایم تر نیز به معنای عکس های دلپذیرتر است. بعد ، چند پتو از پوست گوسفند را روی نیمکت یا صندلی می اندازم و پرتابی را روی بازوی کاناپه می اندازم. به طور ناگهانی ، دنج بسیار خنک تر از یک فضای بزرگ است.

خلاق باش

از بداهه پردازی با چیزهایی که دارید نترسید. گاهی اوقات ، راه حل های خارج از جعبه چیزی است که مهمان ها مدت ها پس از پایان مهمانی به یاد می آورند. آیا تا به حال وان حمامی پر از یخ و بطری های شامپاین دیده اید؟ دقیقا. در مقیاس کوچکتر ، از سینک آشپزخانه خود به عنوان مکانی موقتی برای بطری های جشن استفاده کنید. تن کوزه های سنگی ارزان قیمت تهیه کنید و از آنها به عنوان لیوان های کوکتل زیبا استفاده کنید. چند متری پارچه کتان زیبا بخرید و آن را روی میز تاشو برای بوفه بکشید. اگر به درختانی با برگهای رنگارنگ پاییزی یا گلهای بهاری شکوفه دسترسی دارید ، به هر حال ، قیچی های هرس را بردارید و چند شاخه را کوتاه کنید تا چشمگیرترین قطعه مرکزی را ایجاد کنید.

ایجاد مناطق

ایجاد مناطق مهمانی (یعنی دادن هدف به هر منطقه) باعث می شود فضای شما کاربردی تر شود و احساس شلوغی کمتری کنید. به طور کلی ، مکانهایی که می خواهید از نظر ذهنی شناسایی کنید عبارتند از:

  • میز برای سرو غذا
  • منطقه ای برای نشستن (شما نیازی به صندلی برای همه در یک زمان ندارید ، اما می خواهید در صورت نیاز محلی را برای نشستن به افراد بدهید)
  • سطحی برای نوشیدنی های سلف سرویس
  • مکانی برای ایستادن و آمیختن
  • مکانی برای پرتاب کاپشن و کیف

پاکسازی را پیش بینی کنید

در روزهای غذاخوری من ، ما به وان های پلاستیکی بزرگ اتوبوس متکی بودیم تا بتوانیم ظروف کثیف را در معرض دید سریع قرار دهیم. اگر من یک مهمانی بزرگ برگزار می کنم ، من هنوز چند نفر از این بچه ها را در دست دارم و آنها را بالای خشک کن خود نگه می دارم. سپس در طول مهمانی ، من می توانم یک اتاق را بدون اینکه “من تمیز می کنم پس وقت رفتن به خانه است!” پیام ها. اگر من فقط چند نفر را برای شام صرف می کنم ، همیشه ماشین ظرفشویی خود را زودتر از موعد خالی می کنم تا فضایی برای پخت سریع ظروف داشته باشم. دور از چشم ، دور از ذهن … و پاکسازی من بسیار سریعتر است وقتی همه رفته باشند.

برای کمال تلاش نکنید

برگزاری یک مهمانی نیازی به کمال شبیه مارتا ندارد. مهمانی ها در مورد سرگرمی و ارتباط هستند ، بنابراین فشار ، استرس و انتظارات غیرواقعی را کنار بگذارید و در عوض نگرشی را در پیش بگیرید که تمرکز خود را بر ایجاد خاطرات عالی با افرادی که به آنها اهمیت می دهید ، باز می گرداند.

به یاد داشته باشید ، مهمانان شما نمی خواهند تحت تأثیر قرار بگیرند ، آنها می خواهند در فضایی دعوت كننده پذیرایی شوند تا طعم غذای عالی و غذای خوشمزه را بچشند. شما این را دارید!