12 مرطوب کننده رنگی تمیز برای پوست درخشان و درخشان

خنده دار است که فکر کنم من پوشیدم مسیر در 16 سالگی آرایش بیشتری نسبت به الان دارم. معمول آرایش روزانه من در طول سالها به طور فزاینده ای ساده شده است ، و من عشق آی تی. راز زیبایی پوست من؟ مرطوب کننده های رنگی تمیزم و این فقط در مورد کاهش زمان وقفه در صبح ها نیست (اگرچه این یک مزیت قطعی است)-من فقط علاقه ای به لایه های پایه و استخوان گونه ای برای ظاهر روزمره ندارم.

لطفاً در تمام طول سال به من تازه و شبنم دار بدهید. چه در فصل زمستان باشد و چه گرمای چسبناک تابستان در نیروی کامل باشد ، من همیشه خواهان چیزی سبک و هوای روی پوستم هستم.

مزایای مرطوب کننده های رنگی:

  • شما می توانید درخشش پوست واقعی را در حالی که هنوز نواقص ، قرمزی و منافذ را تار می کند ، مشاهده کنید.
  • آنها بر روی پوست احساس سبکی و آبرسانی می کنند.
  • با سایر محصولات پوستی لایه لایه شده و به خوبی بازی می کند.
  • بیشتر آنها مقداری محافظت در برابر آفتاب ارائه می دهند (اما شما باید سعی کنید یک ضد آفتاب با طیف کامل زیر آن نیز لایه برداری کنید!)
  • پاداش: پوست شما را تغذیه می کند و به مرور زمان چهره شما را تقویت می کند.

مرطوب‌کننده‌های رنگی به پوست من درخشندگی زیادی می‌دهند، و نکته مهم این است که اگر پوستم در حال ترکیدن است یا می‌خواهم تیرگی زیر چشم‌ها را بپوشانم، همیشه می‌توانم با افزودن یک کرم پودر معمولی یا یک کانسیلر پوشش را افزایش دهم. به

اخیراً 12 مارک غیر سمی را امتحان و آزمایش کردم تا مرطوب کننده رنگی تمیز مورد علاقه خود را پیدا کنم و به شما بگویم که محصول جدید آرایش طبیعی خوب است. بسته بندی شده با مواد تقویت کننده پوست ، SPF های محافظ و درخشش صورت تازه ای که همه ما در جستجوی آن هستیم ، این ستاره های آرایش هستند. همه آنها از نظر فنی در دسته پوشش “نور” قرار می گیرید ، اما من آنها را به عنوان پوشش محض یا روشن ذکر کرده ام تا بیشتر بدانید چه نوع پوشش می توانید انتظار داشته باشید.

آنچه را که در مورد هر کدام دوست داشتم بخوانید و به من اطلاع دهید که آیا مرطوب کننده های رنگی زیبایی تمیز دیگری وجود دارد که باید امتحان کنید.

این پست در ابتدا در 20 جولای 2020 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.