13 ایده دکور قفسه کتاب از یک طراح داخلی

حتی اگر اهل کتاب خوانی نیستید ، قفسه های کتاب تمایل دارند املاک و مستغلات عمده ای را در بیشتر خانه های ما تصاحب کنند. آنها معمولاً قطعه کانونی یک اتاق هستند و توجه شما را به خود جلب می کند ، چه بخواهید چنین باشد یا نه. این امر باعث می شود قفسه های کتاب به همان اندازه که از نظر زیبایی کاربردی هستند از نظر زیبایی نیز خوشایند باشند. و در حالی که انگیزه می تواند بارگیری آن با هر کتابی باشد که تا کنون از راه شما عبور کرده است و تعداد زیادی از ضربات عجیب و غریب ، خویشتن داری مهم است. زیرا وقتی صحبت از ایده های دکوراسیون قفسه کتاب می شود ، همیشه کمتر بیشتر است.

دکوراسیون و طراحی قفسه کتاب باید مانند سایر قسمتهای داخلی ما عمدی باشد. با انتخاب متفکرانه ترکیبی از اشیاء معنی دار ، فضای سبز و البته کتاب ها ، قفسه های کتاب ما نه تنها به راه حل های مناسب برای ذخیره سازی ، بلکه به آثار هنری زیبا تبدیل می شوند. ما از طراح داخلی به نام جوانه پیروز استفاده کردیم تا همه نکات و ترفندهای خود را در مورد طراحی یک قفسه کتاب به ما ارائه دهد. او دارای طعم بی عیب و نقص است ، و او را به منبع عالی برای این مأموریت یک ظاهر طراحی خاص تبدیل می کند.

او توضیح می دهد که قفسه کتاب باید قسمت صحبت کننده اتاق باشد ، نه فقط یک فکر بعد. روشهای زیادی برای طراحی موفق قفسه کتاب وجود دارد ، این فقط به سلیقه خاص کاربر نهایی بستگی دارد. وقتی نوبت به طراحی یک قفسه کتاب می رسد و بیش از حد آن را انجام می دهند ، مردم می ترسند ، اما ترجیح شخصی او این است که با قطعات قهرمان قوی ، آن را به حداقل برساند.

به دنبال ایده های دکوراسیون قفسه کتاب پیروز باشید!

کد رنگ کتاب ها

اگر پیروز مشتری دارد که می خواهد از آن به عنوان قفسه کتاب سنتی استفاده کند ، قفسه ها را رنگ بندی می کند و در برخی از کتاب های نامناسب به قصد شکستن قالب قالب می پاشد.

گیاهان را اضافه کنید

نقطه ای از سبزی تازه می شود و کمی به قفسه های کتاب زندگی می بخشد. ما بخشی از ساکولنت های کوچک هستیم که نگهداری کمی دارند و به فضای زیادی احتیاج ندارند ، اما اگر می توانید یک لمس درام را با پیچک یا رشته ای از قلب که رشته های بلند و بلند آن می تواند به زیبایی از کنار آن آویزان شود ، تزریق کنید.

قدرت سه را به خاطر بسپارید

اگر مشتری به دنبال استفاده از قفسه های خود برای زیبایی شناسی بیش از نگهداری کتابها باشد ، پیروز از آنچه او “قدرت سه” می نامد استفاده می کند. وی با استفاده از ترکیبی از:

  1. کتاب ها
  2. مجسمه یا گلدان سفالی
  3. یک گیاه

فضای منفی

اجتناب از بی نظمی یک امر ضروری است. فضای منفی بسیار حیاتی است تا به هر قطعه اجازه داده شود لحظه خود را داشته باشد. پیروز به تازگی طراحی یک قفسه کتاب را به پایان رسانده است که در آن یک گلدان سفالی منحصر به فرد روی هر قفسه قرار داده و فضای منفی را در هر دو طرف باقی می گذارد. سادگی این رویکرد باعث شد تا هر قابلمه نمایشی در هر قفسه جداگانه باشد.

شامل روشنایی

یک لامپ کوچک و شیک اضافه کنید تا قفسه کتاب را فراتر از درخشش شمع روشن کند.

اشیاء شخصی معنی دار را نمایش دهید

برای شخصی سازی سبک قفسه کتاب ، پیروز از مشتریان خود می پرسد که آیا آنها در سفرهای خود چیز خاصی جمع آوری کرده اند یا میراث خانوادگی دارند که مایل به نمایش هستند. او سپس راهی پیدا می کند تا آن را در استایل قرار دهد.

یک یا دو شمع اضافه کنید

اگر با یک قفسه کتاب بزرگ کار می کنید ، یک یا دو مخروط در شمعدان های شیک قدیمی برای قد قد اضافه کنید. برعکس ، سرمایه گذاری روی شمع بیانیه مورد علاقه شما جلوه ای زیبا به اشیاء و کتابهای گرانبها شما می بخشد و در عین حال رایحه ای زیبا به اتاق می بخشد.

چیزها را نامتقارن نگه دارید

در برابر تمایل به متعادل کردن همه چیز مقاومت کنید. به عنوان مثال ، سعی کنید یک تکه کتاب ، شمع و یک کاسه سرامیکی را در یک قفسه و سپس فقط یک گیاه و یک شی کوچک را در قفسه بعدی اضافه کنید. گوناگونی نمک زندگی است.

لوازم جانبی قدیمی اضافه کنید

به دنبال قطعات تزئینی بی انتها و کلاسیک مانند گلدان های سفالی ، جا شمعی ، اقلام دست ساز و موارد دیگر باشید – اما از رفتن کامل به کیچ خودداری کنید.

ارتفاع و عمق اقلام موجود در هر قفسه را تغییر دهید

پیروز بر اهمیت اطمینان از عدم وجود خطوط خطی تأکید می کند. به نظر او ، تنها چیزی که باید در نظر گرفته شود قفسه است. با استفاده از اشیاء در اندازه های مختلف ، بصورت تصویری خطوط را از هم جدا کنید ، یا کتابهایی را در کنار آنها قرار دهید.

سبد را در قفسه های پایین اضافه کنید

این یک راه حل ذخیره سازی بسیار زیبا و راهی عالی برای پنهان کردن بی نظمی است.

از کتابهای میز قهوه استفاده کنید

میز قهوه یا کتابهای هنری را به صورت افقی قرار داده و روی قفسه کتاب چیده و یا جلد زیبایی را رو به بیرون قرار دهید.

روی اشیاء تزئینی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید

کاسه سنگ مرمر ، گلدان سرامیکی یا شی فلزی ، شامل اقلام لوکس در قفسه های شما ، همه چیز را بالا می برد. این یک روش زیبا و فوق العاده ساده برای افزودن یک جلوه تزئینی شخصی است.

برای خرید 13 قطعه دکوراسیون قفسه کتاب مورد علاقه ما بروید