13 دستور العمل اسکواش ساده Butternut برای گذراندن فصل

تعداد کمی از ترکیبات می گویند که شبیه کدو تنبل دلپذیر است. این سبزی نه تنها یک ماده فصلی دلچسب و خوشمزه است ، بلکه راهی مقرون به صرفه برای وارد کردن مواد مغذی مهم به بدن است. اما نکته مورد علاقه من در مورد کدو حلوایی این است که اغلب به عنوان ظرفی برای سایر مواد خوش طعم عمل می کند. چند چیز وجود دارد که با آنها خوب پیش نمی رود! بنابراین من دستورالعمل های ساده کدو حلوایی را جمع آوری کرده ام تا فصل سرد را پشت سر بگذاریم.

خواه سرخ شده ، پوره ، کبابی یا پر شده – یک دستور العمل کدو حلوایی برای همه وجود دارد. این راهی آسان برای خوردن یک وعده غذایی فوق العاده رضایت بخش و آرامش بخش است که بیش از حد احساس لذت نمی کند. کدو حلوایی همچنین کاملاً با طعم های دیگر فصل مانند سیب ، جوز هندی و موارد دیگر ترکیب می شود. در اصل ، همه رایحه ها و طعم های گرم کننده ، نوستالژیک که می شناسید و دوست دارید.

وقت آن رسیده است که این سبزی فروتن را جشن بگیرید و به آن توجه کنید که آنقدر شایسته آن است. خواندن خوشمزه ترین خلاقیت های کدو حلوایی که پیدا کردیم را ادامه دهید. و حتماً این لیست را علامت گذاری کنید تا وقتی هوس بعدی به سراغتان می آید آماده رفتن باشید!

به سراغ 13 دستور تهیه اسکواش با طعم آسان بروید

عکاسی هانا هستون

کدو حلوایی بو داده با پنیر بز ، انجیر و پستو پر شده است

چرا ما آن را دوست داریم: این نیمه کدو تنبل به عنوان یک غذای ساده خوشمزه است و با کمی روغن زیتون و نمک از گیاهان تازه و چاشنی های دلخواه سرو می شود. یا می توانید آنها را با ترکیبات خوشمزه پر کنید: یا مانند گیاه کاملی گیاه خوار باشید ، یا می توانید با چاشنی الهام گرفته از آنچیلادا بسیار دلچسب شوید.

عنصر قهرمان: خیلی بهتر از انجیر نمی شود ، درست است؟

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سوپ کدو حلوایی وگان

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور تهیه سوپ پوره آرامش بخش فوق العاده ساده است اما هرگز خسته کننده نیست. طعم معطر معطر به آن طعم زیادی می بخشد. شما نمی خواهید این سوپ خوش طعم و رضایت بخش را از دست بدهید.

عنصر قهرمان: شیر نارگیل برای آن غنی کننده و تنوع ادویه جات گرم کننده است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

پاستا کربنارا کدو حلوایی با بیکن رزماری از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: وقتی می خواهید از طعم های دنج پاییزی لذت ببرید ، این بهترین راه برای برآوردن هوس ایتالیایی است. یک غذای پر جنب و جوش و خوشمزه که برای هر شب هفته بسیار مناسب است. این یک دستور کاملاً دهان آور است.

عنصر قهرمان: بیکن رزماری ترد و تند بهترین غذای مناسب برای این وعده غذایی پاییزی است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

خورش گوشت گاو با کدو حلوایی از Foodie Crush

چرا ما آن را دوست داریم: این خورش گوشت گاو آسان به راحتی در قابلمه فوری ، قابلمه یا روی اجاق گاز جمع می شود. دارای تعدادی سبزیجات مغذی مانند هویج ، سیب زمینی و البته کدو حلوایی است. این یک غذای دلچسب ، آرامش بخش و نوستالژیک است.

عنصر قهرمان: کدو گوشت گاو و بادام زمینی با هم جادو می کنند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو حلوایی ، اسفناج و ماکارونی پنیر بز

چرا ما آن را دوست داریم: این یک شگفت انگیز با پاستا ، سبزیجات و سبزیجات سرخ شده سالم است. این غذا به خودی خود یک غذای زیبا و دلچسب می سازد. این بدان معناست که زمان کمتری برای شستن قابلمه ها و ماهیتابه ها صرف می شود ، زمان بیشتری صرف دور میز با دوستان است.

عنصر قهرمان: سس کره قهوه ای رنگارنگ را از دست ندهید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کیک برنج مرغ ، کدو تنبل و برنج گوآکاموله از Foodie Crush

چرا ما آن را دوست داریم: ما همیشه عاشق یک کاسه هستیم! این بسیار سالم ، فوق العاده ساده و برای برنامه ریزی وعده غذایی مناسب است. آن را برای یک شام آسان کنار هم بریزید ، یا می توانید آن را برای ناهار در محل کار یا مدرسه به جاده ببرید. در هر صورت ، کاملاً دلپذیر ، دلچسب و رضایت بخش است.

عنصر قهرمان: گوآکاموله همه چیز را بهتر می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو حلوایی سرخ شده از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: تنها چیزی که شما نیاز دارید 10 ماده است و شما آماده هستید. خوش طعم ، دلپذیر ، آسان برای تهیه ، قابل تنظیم است و به زیبایی به عنوان غذای اصلی یا جانبی عمل می کند. حتی بهتر ، برای باقی مانده به طرز فوق العاده ای گرم می شود.

عنصر قهرمان: از کاهش بالزامیک صرفنظر نکنید و موسیر ترد را با طعم خوش طعم ، به آن اضافه کنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

پیتا توستاداس با کدو تنبل ، لوبیا سیاه و آووکادو

چرا ما آن را دوست داریم: این بسیار سالم است و دارای طعم های زرق و برق دار Tex-Mex است. پیتا یک ظرف غیر منتظره لذت بخش برای برخی از مواد مورد علاقه ما است. خیلی بهتر از این نمیشه

عنصر قهرمان: پوسته قهوه ای طلایی پیتا یک بوم مناسب برای انواع روکش ها است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

نان کدو حلوایی بدون گلوتن از موز از نانوا مینیمالیست

چرا ما آن را دوست داریم: آیا نمی توانید بوی این نان را از طریق صفحه حس کنید؟ این نان بسیار مرطوب ، ملایم و دلچسب است و پر از طعم موز شیرین با کمی کدو زمستانی کره ای است. یوم!

عنصر قهرمان: بادام و جو دوسر به آن روحیه مفید و مفیدی می دهند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد کدو حلوایی بو داده و سالاد انار از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: از محصولات فصلی خود در این سالاد زیبا و سالم استفاده کنید ، زیرا قرار است به وعده غذایی پاییزی شما تبدیل شود. این یک غذای ساده ، آسان و مغذی است که برای آن روزها و عصرهای ترد پاییزی مناسب است. برای موارد بیشتر باز می گردی

عنصر قهرمان: دانه های کدو تنبل سرخ شده.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

پیتزای کدو حلوایی با آروگولا و بادام ریکوتا

چرا ما آن را دوست داریم: چیزی در مورد یک پیتزای خوب وجود دارد که مردم را به هم پیوند می دهد. این غذای عالی مهمانی است چه در حال غذا دادن به جمعیت هستید و چه در مهمانی یک نفر. و آیا اشاره کردیم که این دستور دارای قسمت های بیکن است؟ چه سعادتی. این یک ترکیب طعم خوشمزه است که شما را برای بازگشت بیشتر نگه می دارد.

عنصر قهرمان: این ریکوتا بادام خانگی به عنوان پایه خامه ای و تند این پیتزا عمل می کند و تهیه آن فوق العاده آسان بود.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو تنبل بو داده و چیلی بوقلمون از Foodie Crush

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور شامل کدو تنبل خوشمزه ، کره ای و فلفل پاسیلا بوداده است. این فریبنده ساده است و به طرز شگفت انگیزی غنی و خوش طعم است. برای یک وعده غذای یک هفته ای مناسب است.

عنصر قهرمان: از فلفل های پاسیلا بو داده نترسید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو تنبل سرخ شده و لازانیا اسفناج از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: آیا تا به حال چیزی خوشمزه تر دیده اید؟ این غذا یک آشپزخانه مطلق است و ماکارونی پخته شده ای مناسب برای شب های گرم و سرد است. فقط مطمئن شوید که از کدو سبز زیاد استفاده می کنید تا به آن رنگ رویایی و طعم غنی برسید.

عنصر قهرمان: قبل از پخت ، لازانیا را با پروشوی شور پر کنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.