13 دستور تهیه سالاد پاییزی برای آوردن فصل به آشپزخانه

کلمات نمی توانند توصیف کنند که چقدر برای پاییز و همه محصولات خوشمزه آن در فصل هیجان زده شده ام. درست مثل ساعت ، وقتی ماه اکتبر می چرخد ​​، با کلاه های آفتابی و توت فرنگی ، و با بوته و کدو تنبل بیرون می آید. بهتر است باور کنید که من به محض ورود محصولات پاییزی به قفسه ها در Trader Joe حضور داشتم و همه چیز کدو تنبل کردم. من ، از لذت بردن از کدو تنبل درب من در حالی که یک تکه نان کدو تنبل را بلعیدم ، خوشحال می شوم – مگر نه؟ به جرات می توان گفت که من تابستان امسال کمی تمایل داشتم ، بنابراین من در جستجوی دستور العمل هایی هستم که طعم و بوی پاییزی دارد ، اما سالم و مغذی نیز هستند. وارد کنید: این خلاصه ای از بهترین دستور العمل های سالاد پاییزی در اینترنت است.

بهترین چیز در مورد سالادهای پاییزی این است که آنها دارای پایه سالاد خوشمزه مانند کلم بروکسل و کینوا هستند ، به همراه مواد مورد علاقه من مانند سیب زمینی شیرین و سیب. من مطمئن هستم که اگر هر غذای پاییزی از این لیست را در یک کاسه بریزید ، طعم آن بسیار خوب خواهد بود. شما نمی توانید اشتباه کنید. 13 دستور العمل سالاد پاییزی را بخوانید که فصل را به آشپزخانه شما می آورد.

دستور العمل سالاد پاییز گیاهی

کدو تنبل سوخاری و سالاد کیل

چرا ما آن را دوست داریم: Sheela Prakash سال گذشته این دستور غذا را با ما به اشتراک گذاشت و از آن زمان تا کنون این غذای مورد علاقه پاییز بوده است. این بسیار مفید ، رنگارنگ و فوق العاده طعم دار است. این دستور پانسمان عالی دارد ، فاقد گلوتن و گیاهخواری است و برخی از اجزای خوشمزه آن نیز وجود دارد. به علاوه ، فقط به نظر می رسد بسیار.

ترکیب قهرمان: کدو حلوایی در تمام طول سال منتظر بوده تا در این سالاد بدرخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد انگور ، آووکادو و آروگولا از Gimme Some Oven

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور غذا همه چیزهایی را که من در سالاد میل دارم دارد: یک چیز شیرین ، یک چیز ترد ، یک چیز نرم و یک رنگ تند. این سالاد به معنی انگور ، گردو ، آووکادو و پنیر بز است. این بسیار خوشمزه است و از آروگولا در فصل اول و انگور خود استفاده می کند ، زیرا ما به پایان فصل آنها نزدیک می شویم.

ترکیب قهرمان: آروکولای تازه ، در این فصل خودنمایی می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد گریپ فروت با پنیر گشنیز و بز از پخت بالا

چرا ما آن را دوست داریم: من تمام سال را در انتظار خوردن یک گریپ فروت کاملا رسیده می گذرانم ، و این دستور سالاد یکی از روش های مورد علاقه من برای انجام آن است. مرکبات زمستانی با گشنیز بسیار خوب جفت می شود و پنیر بز فقط به همه بافت خامه ای و خوشمزه می دهد. من عاشق پنیر بز هستم ، اما نویسنده همچنین توصیه می کند که از آووکادو برای تهیه دستور العمل بدون لبنیات استفاده کنید. در هر صورت ، این سالاد مورد علاقه جدید خواهد بود.

ترکیب قهرمان: گریپ فروت ، برای آن طعم تند که نمی توان آن را شکست داد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد گردو کرن بری سیب از Creme de la Crumb

چرا ما آن را دوست داریم: به جای اینکه در مورد سالاد در مورد سالاد صحبت کنم ، من از شما صرفه جویی می کنم و درباره انفجار طعم صحبت می کنم که وقتی همه مواد تشکیل دهنده این سالاد را در یک لقمه می خورید اتفاق می افتد. سیب ، گردو ، فتا و قره قاط به گونه ای کنار هم قرار می گیرند که تازه ، خوشمزه و مملو از سوپراستارهای پاییزی است. این دستور غذا یک غذای جانبی کامل است ، اما با مرغ ، می تواند به راحتی غذای اصلی باشد.

ترکیب قهرمان: قره قاط قرمز و رسیده.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد سبزیجات سرخ شده زمستانی با کینوا ترد


چرا ما آن را دوست داریم:
گابی دالکین از چه چیزی گابی پخت و پز این سالاد سبزیجات زیبا را با ما به اشتراک گذاشت که پر از بهترین پاییز و زمستان است. دانه های فلفل قرمز مقدار کاملی از ادویه را اضافه می کنند ، کینوا مقدار مناسبی از ترد شدن را به ارمغان می آورد و لوبیا چیتی مقداری پروتئین به سالاد می دهد. این بسیار آسان است و مطمئناً مورد علاقه پاییز خواهد بود.

ترکیب قهرمان: نمی توان کینوا را شکست داد

سالاد چغندر رنگارنگ با هویج ، کینوا و اسفناج از کوکی + کیت

چرا ما آن را دوست داریم: بسته بندی شده با غذاهای فوق العاده و محصول پاییزی ، این سالاد به همان خوبی که به نظر می رسد (و به نظر می رسد بسیار خوب است). چغندر و کینوا نیز از سالاد معمولی شما بیشتر سیر کننده می کنند. هم لبنی است و هم فاقد گلوتن است ، بنابراین می توانید آن را در همه مهمانی های شام پاییزی خود سرو کنید.

ترکیب قهرمان: هویج بسیار بیشتر از غذای خرگوش است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد اسکواش Butternut و کرین بری کینوا از Little Broken

چرا ما آن را دوست داریم: این ممکن است دستور تهیه سالاد پاییزی برای پایان دادن به همه دستور العمل های سالاد پاییزی باشد. همچنین یکی از منحصر به فرد ترین دستور العمل های موجود در این لیست است ، زیرا هیچ نوع سبز برگ را شامل نمی شود. با این وجود ، این یک سالاد است و باید فوراً آن را امتحان کنید. کمبود سبزیجات آن را برای آماده سازی غذا نیز مناسب می کند. پاداش: این پست دستور شامل نکاتی عالی در مورد نحوه برش کدو حلوایی است!

ترکیب قهرمان: کینوا پانسمان را جذب می کند و این دستور غذا را 10/10 می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد کدو تنبل ، رازیانه و هلو از داستانهای آشپزخانه سبز

چرا ما آن را دوست داریم: اگر بدنبال راهی سالم برای خوردن کدو هستید ، این همان است. من هرگز سعی نکردم کدو تنبل کنم و بخورم ، اما فقط دیدن این دستور باعث می شود که امروز به فروشگاه بروم و آن را امتحان کنم. علاوه بر این ، رازیانه و هلو یکی از ترکیبات طعم مورد علاقه من هستند ، بنابراین این سالاد فقط همه جعبه ها را بررسی می کند.

ترکیب قهرمان: کدو تنبل ، برای امسال بیش از یک Jack-O’-Lantern بود.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد سیب زمینی شیرین سرخ شده و انجیر با سس شربت افرا و دارچین از ریشه بو داده

چرا ما آن را دوست داریم: سیب زمینی شیرین ، انجیر ، افرا دارچین ، اوه من! این عنوان دستور العمل ممکن است پر حرف باشد ، اما هیچ کلمه ای نمی تواند این دستور العمل را به درستی اجرا کند. این یک سالاد فوق العاده است که بیایید محصول خود را انجام دهیم. سیب زمینی شیرین و انجیر به سالاد دلپذیری می بخشد ، در حالی که دارچین موجود در سس حاوی آنتی اکسیدان است.

ترکیب قهرمان: سیب زمینی شیرین و شیرین.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

دستور تهیه سالاد پاییز با گوشت

عسل برداشت پاییز سالاد سیب و فتا از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: قرار دادن سیب در سالاد یکی از ساده ترین راه ها برای رسیدن به قلب من است. مقداری آجیل آب نبات و پروشوی ترد در آن بریزید و بازی تمام می شود. این دستور تهیه سالاد در واقع من را غرغرو می کند و من گیج می شوم و فکر می کنم طعم آن چقدر خوب است در حالی که همه مواد در فصل هستند. بدوید ، راه نروید ، این یکی را امتحان کنید.

ترکیب قهرمان: سیب های آبدار ، ترد ، شیرین و شیرین.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد مرغ خرد شده پاییز از آشپزخانه ناتاشا

چرا ما آن را دوست داریم: همه عاشق یک سالاد مرغ خرد شده خوب هستند و این نسخه پاییزی به همان اندازه خوشمزه است. از گلابی و قره قاط استفاده می کند تا به دستور سنتی شعله ور شود و برای آن بمیرد. درست مانند هر سالاد خرد شده ، این دستور غذا نیز به راحتی از قبل آماده می شود و درست قبل از سرو با هم مخلوط می شود. امتیازهای اضافی برای فاقد گلوتن.

ترکیب قهرمان: گلابی ها نهایت تردی و لمس میوه ای کامل را به آن می افزایند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد کلم پیچ با انجیر و انجیر از Giadzy

چرا ما آن را دوست داریم: اگر این سالاد بر اساس زمان آماده سازی و تاثیرگذاری رتبه بندی شود ، از نمودار خارج می شود. مهمانان شما فکر می کنند شما ساعت ها وقت صرف تهیه آن کرده اید و ظرف های خود را در کمترین زمان تمیز می کنید. این دستور واقعا انجیر تازه را برجسته می کند و طعم آن را با پنیر ماسکارپونه ، گردو و پروشوتو تکمیل می کند.

ترکیب قهرمان: انجیر برای برد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کاسه ماهی قزل آلا و اسکواش پاییز از روزی روزگاری کدو تنبل

چرا ما آن را دوست داریم: همه چیز در مورد این دستور غذا ، از تصویر گرفته تا لیست مواد تشکیل دهنده ، فقط فریاد می زند “سقوط”. نه تنها دارای ماهی قزل آلا خردل خوشمزه است ، بلکه دارای محصولات پاییزی زیادی است: کدو تنبل ، کینوا ، سیب ، دانه های انار ، تخمه کدو و موارد دیگر. این یکی از دستور العمل های سالاد پاییزی است که هفته ای یک بار در خانه من انجام می شود.

ترکیب قهرمان: تخمه کدو ، روشی خلاقانه برای استفاده از “روده” کدو تنبل پس از حکاکی.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سالاد بیکن جوانه بروکسل خرد شده با وانیگرت سیب گرم از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: شاد باشید ، زیرا جوانه بروکسل در فصل است. جوانه بروکسل چه در سرخ کن هوا ترد باشد و چه در سالاد خرد شود ، باید یکی از سبزیجات مورد علاقه من باشد. این دستور العمل به دلیل یک جنبه منحصر به فرد ، جایگاه ویژه ای در قلب من دارد: دارای یک گرم تزئین. در نگاه اول ، من از این موضوع خیلی عجیب بودم ، اما بعد از اینکه آن را امتحان کردم ، کاملاً متوجه شدم. گرما جوانه بروکسل را کمی می پزد ، کمی تلخی آنها را از بین می برد و این دستور غذا را به لبه منتقل می کند.

ترکیب قهرمان: جوانه بروکسل ، دست کم سبزیجات.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.