13 دستور کوکتل پاییزی خوشمزه برای لذت بردن از این فصل

بعد از یک تابستان طولانی ، گرم و مرطوب در شهر ، به داخل تکیه می دهم سخت به همه چیز پاییز سبد خرید من پر از جدیدترین مدلهای پاییزی است ، کت ها به جلوی کمد منتقل شده اند و لیست مواد غذایی من مملو از سبزیجات فصلی است. و از آنجا که پخت غذاهای الهام گرفته از پاییز کافی نیست ، من دستور العمل های کوکتل پاییزی را به مجموعه فصلی خود اضافه می کنم. چه راهی برای لذت بردن از طعم ها و رایحه های فصل بهتر از برخی از نوشیدنی های خوشمزه است؟

این نوشیدنی های دلپذیر بسیار دلپذیر هستند ، از همه ادویه جات غنی و گرم کننده فصل استفاده می کنند و به سادگی به نقطه می رسند. شما به احتمال زیاد یک پیچ پاییزی در کوکتل مورد علاقه خود و چند دستور العمل غیر منتظره لذت بخش خواهید دید. این که آیا طرفدار سیب هستید ، انار هستید ، شیطان هستید یا به سادگی به دنبال اضافه کردن چند نوشیدنی جدید به مجموعه خود هستید ، پس این لیست برای شما است. هیچ راهی بهتر از استفاده از یک نوشیدنی خوش طعم بزرگسال در زندگی شما وجود ندارد.

این دستور العمل های کوکتل پاییزی نیز بسیار الهام بخش و قابل تنظیم هستند. بنابراین اگر احساس می کنید به طعم خاصی علاقه دارید اما مشروب مورد استفاده در نوشیدنی دیگر را دوست دارید ، با مواد تشکیل دهنده و نسبت ها بازی کنید تا مشروبی را پیدا کنید که باعث ضربان قلب شما می شود.

به خواندن 13 دستور العمل کوکتل پاییزی خوشمزه ادامه دهید!

چرا ما آن را دوست داریم: سیب و بوربون یکی از ترکیبات آب و هوای خنک است که همیشه می توانید روی آن حساب کنید. تهیه آن بسیار آسان است و بهترین چاشنی جشن پاییزی است. در نظر بگیرید که در لیوان می افتد!

عنصر قهرمان: تزریق شربت ساده عسل و آویشن یک رویا است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این فقط می تواند مارگاریتا پاییزی مناسب باشد. دودی ، مرکباتی ، دارچینی ، و روی نارنج سنگین است. ایده آل برای دوستداران mezcal margarita در همه جا.

عنصر قهرمان: چوب دارچین و برش های سیب یک تزیین دلپذیر می سازند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این ترکیب دلپذیر از شیرین و تند با ترکیدن حباب از شربت سفت است. گرم ، دنج ، و نمی تواند آسان تر باشد.

عنصر قهرمان: زنجبیل به کاهش شیرینی کمک می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این نوشیدنی زرق و برق دار مملو از طعم های برداشت محصول است و دارای حال و هوای مزرعه به میز است که نشان دهنده فصل به طور کلی است. این یک راه عالی برای لذت بردن از یک نوشیدنی کلاسیک فصلی است اما با یک چرخش منحصر به فرد.

عنصر قهرمان: افزودن مقداری شربت افرا همه را با هم جمع می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: با یک نوشیدنی خالی از سکنه از آب انار شیرین ، تکیلا ، تلخ ، دارچین ، و شربت ساده عسل پرتقال رزماری خوشمزه ، به تعطیلات بروید. یک عنصر در فضای باز را با یک شاخه رزماری دودی اضافه کنید.

عنصر قهرمان: نمی توان به شربت ساده عسل پرتقال آغشته به رزماری باور کرد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: یک جواهر چشمک زن کوکتل ، به همان اندازه خوشمزه و زیبا است. چه کسی می تواند به این زیبایی با رنگ جواهر نه بگوید؟ این یک کوکتل پاییزی طراوت ، آسان و کاملاً دلپذیر است.

عنصر قهرمان: انار بدون شک ستاره اینجاست.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: با این دستور العمل گرم کننده نوشابه مینیمالیست بیکر از سرماخوردگی خداحافظی کنید. بسیار شیرین ، کمی تند و پر از طعم های دلپذیر و خوشمزه است.

عنصر قهرمان: چای رویبوس گرما و عمق طعم را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: با این دستور کامبوچا خوشمزه از یک کوکتل سالم لذت ببرید. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری رم ادویه دار ، آهک و کامبوچا زنجبیل روی یخ خرد شده است. راحت تر نمی شد.

عنصر قهرمان: زنجبیل کامبوچا یک پایه خوشمزه و دوستدار روده ایجاد می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: برای لذت بردن از این خرما سیب وجوش فصلی لذت ببرید. این یک حس شیرین و مرکباتی است که با سیب ، پرتقال ، انجیر شیرین و یک بوربون بسیار سخاوتمندانه تهیه می شود. سلام پاییز!

عنصر قهرمان: انجیر طعم دلپذیر ، خاکی و شیرین را بالا می برد و به آن می افزاید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: آیا به دنبال کوکتلی هستید که حاوی یک دود جدی باشد؟ سپس این کوکتل خوشمزه دودی ، طعم دار و سرگرم کننده را ببینید. اگر از طرفداران mezcal هستید ، این را دوست خواهید داشت.

عنصر قهرمان: پوست لیمو و پرتقال دودی.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: شکلات داغ را برای برد پرورش دهید! این تنوع تا حدی با پوره کدو تنبل ، ادویه کدو تنبل و مقدار زیادی مشروب خوشمزه پر شده است.

عنصر قهرمان: خامه فرم گرفته و سس کارامل را فراموش نکنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: یک پیچ و تاب خوشمزه پاییزی را بر قاطر کلاسیک مسکو قرار دهید. این شیرینی تازه و حباب کمی در حالی که هنوز تند و گرم است. یوم!

عنصر قهرمان: آب سیب و کره سیب؟ یک رویا!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور شاداب طراوت ، زیباترین رنگ تاریخ است. ترش و مرکباتی است ، با طعم شیرینی نیز. چه کسی نمی خواهد آبجو فوششیا را امتحان کند؟

عنصر قهرمان: انار برای پیروزی!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.