13 نکته برای آرایش در 40 سالگی ، به گفته یک هنرمند گریم

صرف نظر از سن ، آرایش یک فرم فوق العاده برای ابراز وجود و توانمندسازی است. اما به همان شیوه که ما با افزایش سن ، روال مراقبت از پوست خود را تنظیم می کنیم ، انتخاب های آرایش نیز به همین ترتیب است. بسیاری از ما بافت ها ، رنگ آمیزی ها و فرمولاسیون هایی را که در 20 یا 30 سالگی به سمت آنها گرانش کرده ایم ، در 40 سالگی به همراه اهداف آرایش خود کاملاً تغییر می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، من از آرایشگر جین منگ استفاده کردم تا بهترین محصولات را به همراه نکات و ترفندهای مفید برای آرایش در 40 سالگی به اشتراک بگذارد.

همه ما آنجا بودیم-در اواسط شام وارد اتاق پودر می شویم تا متوجه شویم که کانسیلر ما چین خورده است ، چین و چروک زیر چشم بیشتر می شود یا پودری که قبلاً مورد اعتماد شما بوده است در خطوط پیشانی ما قرار گرفته و شروع به پوسته شدن می کند. و اجازه دهید به شما یادآوری کنم ، این می تواند در هر سنی اتفاق بیفتد! وقتی این اتفاق می افتد ، وقت آن است که با روال آرایش خود هماهنگ شوید.

نکات منگ برای آرایش در 40 سالگی را بخوانید…

ایجاد یک بیانیه.

منگ توضیح می دهد که آرایش در 40 سالگی شما باید بر ایجاد یک جمله تمرکز کند. این ممکن است به معنی لب پررنگ با چشم خنثی یا چشم دراماتیک با لب نرم تر باشد. سعی کنید چیزهای تازه و ساده را با یک لحظه برجسته که با تأکید بر یک ویژگی تأثیر می گذارد ، حفظ کنید.

از پوست خود بسیار مراقبت کنید.

به گفته منگ ، اولین کاری که می توانید برای جلوگیری از پخت ، پوسته پوسته شدن یا خشک شدن آرایش انجام دهید این است که از پوست خود به خوبی مراقبت کنید. سرمایه گذاری روی یک روال ساده روزانه مراقبت از پوست با یک مرطوب کننده عالی ، کرم ضد آفتاب با کیفیت ، سرم آبرسان و اسیدها ، پایه مطلوبی را برای آرایش ایجاد می کند. هنگام استفاده از فونداسیون نباید خشک و کیک به نظر برسد. اگر چنین باشد ، سوزان یارا ، خالق آرایش مختلط و بنیانگذار Naturium ، می گوید که معمولاً به دلیل کمبود آب و رطوبت و شاید کمی لایه برداری نیز اتفاق می افتد. ویدیوی بسیار آموزنده او را در اینستاگرام با نکات مراقبت از پوست که می تواند کمک کننده باشد تماشا کنید.

آرایش همیشه بافت را به پوست می افزاید ، بنابراین به یاد داشته باشید: کمتر بیشتر است! این بدان معناست که محصولات کمتری و کاربرد نازک تری وجود دارد تا ترکیب آرایش با پوست راحت تر شود و در مقابل خطوط ظریف ایجاد نشود.

2 ضد آفتاب منگ عاشق…

ترکیب رنگها

نکته اصلی این است که آزمایش کنید و رنگهایی را پیدا کنید که مناسب رنگ پوست و شخصیت شما باشد. فقط ممکن است خودتان را غافلگیر کنید به عنوان مثال ، منگ عاشق یک بوش ارغوانی لکه دار است. این دستگاه پیچیده است و توجه چشم ها را به شیوه ای جالب تر و نرم تر از خط چشم سیاه جلب می کند. فقط مراقب باشید که بیش از حد از ناحیه دور چشم استفاده نکنید ، زیرا ممکن است باعث خستگی یا خونریزی شما شود.

روی محصولات انباشته نکنید

تلاش برای پنهان کردن عیوب صورت ، فقط ظاهری شبیه ماسک ایجاد می کند که در نهایت برطرف می شود ، پوسته پوسته می شود یا چین می خورد. همه چیز را ساده و حداقل نگه دارید.

از پرایمر استفاده کنید

با استفاده از یک پرایمر عالی از پوشاندن آرایش خود در منافذ روز جلوگیری کنید. این به ایجاد پایه ای برای چسبیدن آرایش و ماندگاری آن کمک می کند.

پرایمرهای مورد علاقه منگ…

از اصلاح کننده رنگ زیر چشم استفاده کنید

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد اصلاح کننده های رنگ زیر چشم این است که به پوست پایه می دهد که از چین خوردگی کانسیلر شما جلوگیری می کند. گاهی اوقات ، یک اصلاح کننده تنها چیزی است که شما نیاز دارید ، و حداقل به شما این امکان را می دهد که از کانسیلر کمتر از حد معمول استفاده کنید. او دوست دارد یک لایه نازک از اصلاح کننده (فقط در قسمت هایی که رنگ آنها تغییر کرده است) را با یک برس کرکی برای مخلوط کردن آن بمالد. سپس یک لایه نازک از کانسیلر را با یک برس کرکی دیگر برای برش لبه ها استفاده می کند.

2 اصلاح کننده رنگ که همیشه در کیت منگ هستند…

از قرار دادن زیر پاهای خود با پودر خودداری کنید

منگ می بیند که پودر اغلب یک ظاهر سنگین در ناحیه ای ایجاد می کند که معمولاً باید روشن شود و همچنین می تواند در طول روز در چین و چروک قرار گیرد. کمی اصلاح کننده رنگ و کمی کانسیلر باید این کار را انجام دهند!

Meng 2 کانسیلر همیشه به دنبال…

از انگشتان دست خود استفاده کنید

منگ دوست دارد با انگشتان خود هایلایترهای کرم ، رژگونه و حتی برخی کرم ها را بمالد ، زیرا گرمای بدن محصول را گرم می کند و ذوب شدن آن بر روی پوست راحت تر می شود. شما همیشه می توانید داخل بروید و بعد با یک برس مخلوط کنید.

3 پایه اصلی محبوب منگ…

از پودرهای شل بسیار ریز استفاده کنید

اگر هنوز به پودر احتیاج دارید اما نگران خوشمزه بودن آن هستید ، منگ برای دستیابی به احساس مخملی و پایان آن ، پودر بسیار خوبی را توصیه می کند. آنها را می توان به پوست فشار داد یا غلتاند و خطوط و منافذ ریز را پر کرد. همچنین می توانید به صورت استراتژیک و فقط پودر را در جایی که به آن نیاز دارید قرار دهید و از ایجاد بافت در جاهایی که نیاز ندارید اجتناب کنید.

پودر فوق العاده منگ این است…

به برجسته کننده ها و برنزهای کرم بچسبید

منگ تا جایی که ممکن است از هایلایت های پودری و برنزرها اجتناب می کند ، بنابراین پوست بدون کیک مرطوب می ماند. یکی از ترفندهای مورد علاقه او برای آرایش در 40 سالگی این است که هایلایتر را مستقیماً روی پوست زیر کرم پایه قرار دهید. به شما درخشندگی از درون می بخشد ، اما مهمتر از همه ، مانند بافت روی پودر به بافت توجه نمی کند.

2 برجسته کننده/برنز کننده برتر منگ…

رژگونه کرم و پودر را مخلوط کنید

رژگونه کرم را مخلوط کرده و سپس کمی رژگونه پودری اضافی برای وضوح بیشتر و قدرت بیشتر اضافه کنید.

رژهای مورد علاقه منگ…

از رژ لب های آبرسان استفاده کنید

هیچ کس نمی خواهد با لب های ترد و خشک شده مقابله کند و هرچه سن ما بیشتر می شود ، به پوست مرطوب و فوق العاده نیاز داریم. یک رژ لب مرطوب کننده به شما یک رنگ رژ لب با حس بالم لب می دهد. رویایی!

محصول لب مرطوب کننده مورد علاقه منگ…

با اسپری تنظیم کننده شاداب شوید

منگ دوست دارد از اسپری تنظیم کننده به عنوان یک لایه اضافی محافظت از دنیای خارج استفاده کند. او به ویژه توصیه می کند اگر در 40 سالگی آرایش می کنید ، زیرا این امر باعث می شود تا ظاهر کلی هیدراته و درخشان با هم ترکیب شود. همچنین برای داشتن طراوت در ظاهر آرایش وقتی که شروع به ته نشین شدن یا خشک شدن می کند ، در دست داشته باشید.

اسپری تنظیم کننده شماره 1 منگ…