14 برند مراقبت از پوست وگان که دوست داریم و چگونه بفهمیم یک محصول گیاهی است یا خیر

با همه‌ی سروصداهایی که در چند سال گذشته پیرامون زیبایی تمیز وجود داشت، پیشرفت زیادی در مراقبت از پوست با فرمول‌بندی خوب، واقعاً تمیز و مفید حاصل شده است. ما زیبایی پاک را در گذشته تجزیه کرده‌ایم، اما هنوز هم ممکن است برچسب‌ها و ادعاهای گمراه‌کننده زیادی وجود داشته باشد. ما فکر کردیم مفید است که کارهای سنگین را برای شما انجام دهیم و دقیقاً توضیح دهیم که مراقبت از پوست وگان چیست (و برخی از مارک های گیاهی مورد علاقه خود را به اشتراک بگذاریم!). اگرچه محصولات وگان اغلب با جنبش زیبایی پاک مرتبط هستند، اما همیشه کاملاً زیر یک چتر قرار نمی گیرند.

بسیاری از برندهایی که برچسب‌هایی مانند ارگانیک، تمیز یا بدون ظلم دارند، همچنان می‌توانند از مواد مشتق شده از حیوانات مانند لانولین یا موم زنبور عسل استفاده کنند. برای اینکه یک خط مراقبت از پوست کاملا گیاهی باشد، این مواد اغلب با جایگزین های موثری مانند موم های میوه یا روغن های گیاهی جایگزین می شوند. در حالی که درک آن ممکن است دشوار به نظر برسد، با چند نکته کلیدی در واقع می توان آن را بسیار آسان تشخیص داد – بسیاری از مارک های مورد علاقه ما وگان هستند. در واقع، شما احتمالاً در حال حاضر یک یا دو محصول وگان را در خط تولید فعلی خود دارید بدون اینکه متوجه شوید!

برای اینکه همه چیز را از بین ببریم، با تارا پلتیه، فرمول‌دهنده و یکی از بنیان‌گذاران برند مراقبت از پوست گیاهی Meow Meow Tweet گفتگو کردیم تا به شکستن همه چیزهای مراقبت از پوست وگان کمک کنیم و به افراد کمک کنیم تا محصولات مناسب را تا حد ممکن آسان کنیم. همه چیزهایی را که باید در مورد مراقبت از پوست گیاهی بدانید، به علاوه 14 مورد از مارک های 100٪ وگان مراقبت از پوست مورد علاقه ما و محصولات اصلی مورد تایید سردبیر از هر مارک را بخوانید.

چه چیزی یک محصول مراقبت از پوست را وگان می کند؟

مانند محدودیت های غذایی، مراقبت از پوست وگان نیز از استفاده از هر گونه موادی که از حیوانات یا مشتق شده از آن ها باشد خودداری می کند. این ممکن است شامل ترکیبات محبوب مراقبت از پوست مانند موم زنبور عسل، کلاژن یا کراتین باشد، حتی اگر این مواد از نظر اخلاقی منبع باشند. Pelletier به اشتراک می‌گذارد که برای برندشان، مراقبت از پوست وگان به نظر می‌رسد: «از هیچ گونه مواد مشتق شده حیوانی در محصولات طبیعی خود استفاده نمی‌کنیم و تصمیم‌هایی اتخاذ نمی‌کنیم که آسیب را تا حد امکان برای مردم، حیوانات و کره زمین کاهش می‌دهد. این یک انتخاب سبک زندگی است که ریشه در نوع ستیزی و احترام به همه موجودات دارد.»

این نوع رویکرد مراقبت فراتر از خود مواد تشکیل دهنده را به نحوه تهیه آنها گسترش می دهد. برندهایی مانند Meow Meow Tweet نیز موادی را که ممکن است به زیستگاه ها یا منابع غذایی حیوانات آسیب برساند، انتخاب نمی کنند.

چگونه می توان تشخیص داد که یک محصول گیاهی است؟

ساده ترین راه برای تشخیص یک محصول گیاهی، لوگوی Certified Vegan است که بسیاری از محصولات مراقبت از پوست وگان دارند. اما پلتیه شما را تشویق می کند که فراتر از آن بروید. پلتیر می‌گوید: «چگونگی خواندن برچسب‌های مواد تشکیل دهنده را بیاموزید. “ابتدا برچسب و بسته بندی محصول را اسکن کنید، لیست کامل مواد تشکیل دهنده را بخوانید و ببینید آیا هر یک از مواد تشکیل دهنده از حیوانات گرفته شده است.”

در اینجا یک برگه تقلب از مواد اولیه مشتق شده از حیوانات وجود دارد که به شما کمک می کند تا زمانی که یاد می گیرید به چه چیزهایی توجه کنید:

 • موم زنبور عسل
 • عسل
 • ژلاتین
 • کلاژن
 • لانولین
 • کراتینه
 • ابریشم
 • کارمین (رنگی که از سوسک ها به دست می آید)
 • الاستین
 • شیر
 • اسکوالن (به جای آن به دنبال اسکوالن 100% مشتق از نیشکر باشید!)

آیا محصولات وگان و بدون ظلم یکسان هستند؟

در حالی که وگان به معنای عدم وجود مواد حیوانی و حیوانی است، بدون ظلم به این معنی است که این محصول در هیچ مرحله ای از توسعه محصول روی حیوانی آزمایش نشده است. Pelletier هشدار می دهد که “فقط به این دلیل که یک محصول وگان است به این معنی نیست که روی حیوانات آزمایش نشده است، بنابراین خود را با برند سازنده محصول آشنا کنید. “

مزایای محصولات مراقبت از پوست وگان چیست؟

پلتیر توضیح می‌دهد: «جایی که زیبایی معمولی حاوی موادی است که برای انجام یک کار خاص مهندسی شده‌اند، زیبایی مبتنی بر گیاه با کنار هم قرار دادن موادی که عملکرد طبیعی پوست شما را بهبود می‌بخشد، عمل می‌کند. مراقبت از پوست وگان نه تنها مزایایی مانند ترویج مهربانی و مراقبت نسبت به حیوانات و کاهش آسیب های زیست محیطی را ارائه می دهد، بلکه می تواند بر روی مواد گیاهی تمرکز کند که قرن ها به دلیل خواص درمانی آنها استفاده شده است. بسیاری از محصولات گیاهی سرشار از ویتامین‌های سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها و خواص ضد التهابی هستند، و Pelletier توضیح می‌دهد: «لیپیدهای گیاهی و آب سلول‌های پوست شما را لغزنده، هیدراته، مرطوب، و عاری از آسیب می‌کنند و از آن‌ها در انجام کاری که قبلاً می‌دانند حمایت می‌کنند. انجام دادن.”

اگر به تازگی در زمینه مراقبت از پوست وگان و زیبایی پاک هستید، نکته قابل توجه این است که بسیاری از محصولات به دلیل فقدان تثبیت کننده های مصنوعی و ترکیبات ارگانیک به سختی تصفیه شده، ماندگاری کوتاه تری دارند. Pelletier می گوید که بیشتر محصولات زیبایی طبیعی باید طی سه تا شش ماه پس از خرید استفاده شوند تا از حداکثر طراوت اطمینان حاصل شود.

14 برند مورد علاقه ما برای مراقبت از پوست وگان:

Vintners Daughter

دختر Vintner’s Daughter که از دیرباز مورد علاقه علاقه مندان به زیبایی بوده است، راه خود را به بسیاری از کابینت های زیبایی باز کرده است. Vintner’s Daughter که مظهر مراقبت از پوست لوکس و مبتنی بر گیاه است، توسط آوریل گارگیولو تأسیس شد و تنها از دو محصول تشکیل شده است: سرم گیاهی فعال و اسانس اکتیو درمان. در حالی که برای کار پشت سر هم طراحی شده‌اند، هر کدام به لطف فرمول‌های بسته‌بندی فوق‌العاده‌شان که شامل ۲۲ ماده گیاه‌شناسی و بیش از ۶۰ ماده مغذی زیست‌دردسترس است، به خوبی می‌مانند. در حالی که فرمولاسیون ممکن است پیچیده باشد، این برند تماماً در مورد مراقبت از پوست ساده و حداقل است و معتقد است که شما واقعاً فقط به این دو محصول نیاز دارید (البته شاید یک پاک کننده).

میو میو توییت

تارا پلتیه و جف کوروساکی، یکی از بنیانگذاران، با نام شرکتی جذاب که از عشق بنیانگذار به گربه‌ها و پرندگانشان می‌آید، پس از عاشق شدن به مراقبت از پوست طبیعی، داروخانه گیاهی کاملاً طبیعی خود را تأسیس کردند. از دئودورانت گرفته تا دافع حشرات غیر سمی و رژیم کامل صورت، Meow Meow Tweet متعهد به ایجاد فرمول های خالص، کاملا طبیعی، گیاهی و معدنی است. همه محصولات با روغن‌ها و کره‌های ارگانیک گیاهی، روغن‌های ضروری تقطیر شده با بخار و پرس سرد و گیاهان ارگانیک یا وحشی ساخته می‌شوند.

دکتر لورتا

این خط مراقبت از پوست که توسط متخصص پوست با بیش از 40 سال تجربه (خود دکتر لورتا!) فرموله شده است، بدون ظلم، گیاهخواری و تمیز است و بدون سولفات، پارابن، رنگ های مصنوعی یا عطرها ساخته شده است. دکتر لورتا با تمرکز بر محافظت از پوست در برابر عوامل محیطی که باعث پیری می شوند، ترکیبات فعال درجه پزشکی را با مواد گیاهی برای پوست سالم تر و جوان تر ترکیب می کند.

کیمیاگر رشد یافته

Grown Alchemist محصولات نوآورانه ای را با ترکیب مواد فعال با کیفیت بالا که توسط تحقیقات علمی و نتایج بالینی پشتیبانی می شود، فرموله می کند. این محصولات با نام تجاری زیبا و حداقلی، نه تنها در حمام شما زیبا به نظر می رسند، بلکه نتایج واقعی را ارائه می دهند زیرا با قابلیت های طبیعی بدن شما برای بهبود و بازسازی کار می کنند.

به این معنا که

جنفر پالمر با الهام از عشق مادام‌العمر مادربزرگش به دریا (و قادر به یافتن فرمول‌هایی که استانداردهای او را برآورده می‌کند)، تصمیم گرفت تا یک خط مراقبت از پوست با پایه گیاهی ایجاد کند که حاوی عناصر اقیانوس است. با فرمول‌های غیر سمی و مغذی، آن‌ها برای همه چیز از ماسک‌های شبانه گرفته تا مومیایی‌کننده‌های بدن مورد علاقه هستند.

متبحر

نهایی در مراقبت از پوست وگان تمیز و مقرون به صرفه، Versed توسط کاترین پاور، مرکز زیبایی (و بنیانگذار خط آرایش تمیز، Merit) ایجاد شد. Versed با ذهنی پایدار و مینیمال طراحی شده برای ارائه نتایج در سطح لوکس با کسری از هزینه شناخته شده است (و در حین انجام آن زیبا به نظر می رسد).

مارا

Mara که در سال 2018 راه اندازی شد، با هدف ایجاد محصولات تمیز و پایدار ساخته شد که حول انرژی گیاهان و دریا متمرکز می شوند. محصولات مارا با استفاده از ترکیب اختصاصی جلبک، مواد فعال تمیز، مواد غذایی فوق‌العاده و فرمول‌های نوآورانه، نتایج بسیار خوبی را برای پوستی سالم و درخشان بدون هیچ گونه محصول جانبی حیوانی ارائه می‌دهند.

جمعه های تابستان

این برند وگان ماسک جت لگ خود را در سال 2018 راه اندازی کرد و به سرعت از یک استارتاپ تک محصولی به یکی از محبوب ترین برندهای زیبایی تبدیل شد. از آن زمان به بعد به پاک کننده ها، مرطوب کننده ها و محصولات مراقبت از بدن گسترش پیدا کرد که همگی با نام تجاری شیک و پاستلی رنگ این برند طراحی شده اند.

آب ماه

مون جویس به عنوان یک آبمیوه با پرس سرد شروع به کار کرد و سپس به سراغ مکمل ها و آداپتوژن های بسته بندی زیبا و در نهایت مراقبت از پوست رفت. فرمول‌های کل‌نگر آن به‌طور مسئولانه، زیست‌فعال و از درون به بیرون کار می‌کنند و بالعکس، حسی جامع از تعادل و تندرستی را القا می‌کنند.

دره شگفت انگیز

روغن زیتون که توسط یک تیم زن و شوهر شروع شده است سنگ بنای دره شگفت انگیز است. روغن زیتون آنها با دست برداشت و از نخلستان های ما در شمال کالیفرنیا آسیاب شده است. با در نظر گرفتن بی زمانی روغن زیتون عالی به عنوان پایه محصولات خود، آن را به محصولاتی عمیقا مغذی برای پوست شما تبدیل کرده اند.

گیاه شناسی واقعی

True Botanical که مورد علاقه افراد مشهور است، یک خط مراقبت از پوست لوکس کاملاً طبیعی است که بر روی مواد و محصولات واقعاً تمیز و دارای تاییدیه ایمن تمرکز دارد. از سرم ها گرفته تا روغن های صورت گرفته تا ماسک های یک شبه، True Botanicals نوید مراقبت از پوست را می دهد که محصولات کلاژن را تحریک می کند، رنگدانه ها را تنظیم می کند و هیدراتاسیون را حفظ می کند.

گاز گرفتن

Bite Beauty با محصولات لب وگان شروع به کار کرد که نرم و ماندگار هستند و از آن زمان به بعد شامل آرایش و مراقبت از پوست نیز شده است. ماسک لب فشرده Agave + Intensive Lip Mask که به جای لانولین شهد آگاو درست می‌شود، در درمان لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سوپرگوپ!

اگر به دنبال مجموعه ای عالی از ضد آفتاب های گیاهی و مراقبت از آفتاب هستید، Supergoop! آیا آن است. از کرم های ضد آفتاب اسپری گرفته تا مرطوب کننده های رنگی براق، Supergoop! ترکیب کامل را دارد

تخم مرغ

Superegg برند جدید و پرطرفدار مراقبت از پوست وگان است. نام تجاری فوق العاده شیک این خط دارای ظروف براق، گرد و سفید پوسته تخم مرغ است که با خواص مراقبت از پوست گیاهی قوی بسته بندی شده است. اریکا چوی با الهام از تربیت کره ای خود و نقشی که تخم مرغ در این مراسم زیبایی ایفا می کرد، Superegg را با مواد گیاهی و تمیز ساخت تا فواید مراقبت از پوست تخم مرغ را بازسازی کند.