15 ایده بهترین شام بدون آشپزی برای زمانی که زندگی شلوغ می شود

در حالی که از سرعت آهسته تابستان لذت می برم ، من عاشق تغییر انرژی در شروع فصل جدید هستم. و با سقوط در نزدیکی گوشه ، سرعت به سرعت افزایش یافته است – به نظر می رسد که کار و زندگی واقعاً در حال شروع شدن است! آیا شخص دیگری ناگهان احساس شلوغی می کند؟ در حالی که از افزایش چیزها عصبانی نیستم ، به دنبال راههای بیشتری برای صرفه جویی در وقت در طول هفته هستم. اغلب اوقات متوجه می شوم که آشپزی وقتی در حال حرکت هستم ، در برنامه روزمره من عقب می افتد ، و هنگامی که غذای خود را انتخاب نمی کنم ، وعده های غذایی من شامل هر چیزی است که می توانم در انبار غذا بخورم. اما گذراندن زمان کمتر در آشپزخانه نباید به معنای وعده های غذایی لنگ باشد و اینجاست که ایده های شام بدون آشپزی مطرح می شود.

من لیستی از غذاهای آسان بدون آشپزی را ذخیره کرده ام تا بتوانم هنگام نوشیدن شام روی میز بخورم ، stat. این دستور العمل ها فقط چند ماده دارند و به راحتی آماده می شوند و در عرض چند دقیقه با هم ترکیب می شوند. و بهترین قسمت؟ نیازی به اجاق گاز یا اجاق گاز نیست. چرا که شام ​​نباید چیزی باشد که می توانیم به جای بار ، منتظر آن باشیم ، مخصوصاً وقتی مشغول کار هستیم؟ برای بهترین شام های بدون آشپزی که سالم ، خوشمزه و سیر کننده هستند حرکت کنید.

کامیل به بهترین وجه می گوید: “طعم دهنده ، شیرین ، سرد و ترد ، این سالاد هندوانه کاپرس واقعاً همان چیزی است که رویاهای تابستانی از آن ساخته شده است.” صرف نظر از زمان سال ، گاهی اوقات جمع آوری محصولات فصلی مورد علاقه خود و پاشیدن آن با EVOO تنها چیزی است که شما نیاز دارید.

وقتی صحبت از ایده های دستور پخت بدون آشپزی می شود ، نان تست اصلی و مرکزی است. فقط نان مورد علاقه خود را در توستر بریزید ، مواد مورد علاقه خود را جمع کنید و بوم را شروع کنید- در کمتر از 5 دقیقه شام ​​را روی میز قرار دهید. برای این نان تست ماهی ، می توانید گوجه فرنگی ها را زودتر سرخ کنید ، یا زیر گوجه فرنگی های پخته نشده قرار دهید تا به یک دستور واقعی “بدون آشپزی” تبدیل شود.

من عاشق اضافه کردن یک مرغ روتشی به چرخ های هفتگی خواربارم هستم ، بنابراین می توانم به راحتی ناهارها و شام ها را با هم بریزم. این سالاد معمولی در خانه من است زیرا همه جعبه ها را بررسی می کند: سریع ، خوشمزه ، سالم و سیر کننده. به خصوص وقتی سبزیجات را زودتر خرد کنید ، این سبزی به طور جدی در دو دقیقه جمع می شود.

ترد ، طراوت و رضایت بخش ، این قایق های تاکو دارای سبزیجات تازه و مواد سالم هستند. بسته به آنچه در یخچال دارید ، می توانید این دستور العمل را دقیقاً دنبال کنید ، یا از آن به عنوان یک فرمول برای تهیه محصولات و سس مورد علاقه خود استفاده کنید. من معمولاً یک پانسمان یا حمص خریداری شده از فروشگاه را انتخاب می کنم تا سریع و آسان آنها را کنار هم قرار دهم.

گول نخورید ، ساندویچ های گیاهی می توانند به همان اندازه دلچسب و رضایت بخش باشند. این سالاد نخودچی در طول هفته برای سالاد ، ساندویچ یا شیرینی مناسب است. کافیست یک وعده غذایی بزرگ را زودتر آماده کنید ، و در راه رسیدن به یک غذای خوشمزه هستید و نیازی به پخت و پز ندارید.

یکی دیگر از غذاهای مرغ روتشکری عالی ، این یکی از دستور العمل هایی است که زندگی را ساده تر می کند. علاوه بر این ، این تاکوهای کلم فاقد گلوتن هستند ، می توان آنها را به راحتی وگان تهیه کرد و یک غذای مناسب برای تمام اعضای خانواده است.

سس این سالاد سطح بعدی است و شما می خواهید آن را در تمام طول سال بریزید. این غذا با طاهینی خامه ای ، دانه های ترد و کرن بری ترش ، ترکیبی ایده آل از طعم و بافت همه در یک کاسه است.

این سالاد به همان اندازه خوشمزه و زیبا است. طعم دهنده تر از سبزیجات تازه خرد شده و سس بادام زمینی خوشمزه و الهام گرفته از آسیا نیست.

یکی از غذاهای مورد علاقه من برای تهیه وعده غذایی ، این یکی از تنها سالادهایی است که من آن را غذای راحت می دانم. آماده کردن وینایگرت ، کلم بروکلی و آجیل زودتر آسان است ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که وقتی آماده غذا هستید همه آن را در یک کاسه بریزید.

این سالاد سلاح مخفی کامیل تمیزخوار و سم زدایی است. هر زمان که او نیاز به سم زدایی کمی داشته باشد ، یک کاسه بزرگ از آن تهیه کرده و آن را در یخچال قرار می دهد تا هر زمان که گرسنگی شروع شد آماده رفتن باشد.

این سالاد مرغ با پروتئین دلپذیر و رضایت بخش ، در 15 دقیقه یا کمتر جمع می شود.

یکی از بهترین کشفیات من برای تهیه سالاد زمانی بود که شروع به استفاده از دستگاه برش ماندولین روی سبزیجات کردم. به جای صرف زمان برای خرد کردن و خرد کردن ، می توانید سبزیجات تراشیده زیبا را در کمتر از یک دقیقه میل کنید. بعلاوه ، وقتی روی آنها یک پانسمان مانند این قرار می گیرد ، طعم سبک ، هوا و خوشمزه ای دارند!

این اساساً همه تنقلات مورد علاقه شما با تخته پنیر است که در یک ساندویچ خوشمزه ترکیب شده است. این غذا با بری خامه ای ، پروشوی شور و یک وینایگرت انجیر بالزامیک خوشمزه ، یک غذای کامل بدون نیاز به پخت و پز است!

من طرفدار زیادی از صبحانه برای شام هستم و اغلب وقتی در حال حرکت هستم اسموتی درست می کنم. علاوه بر این ، اسموتی ها می توانند مانند هر وعده غذایی سرد خوشمزه و سیر کننده باشند ، و برخی از آنها طعم شام و دسر را یکجا می دهند! این کوکی ها و اسموتی خامه ای را امتحان کنید متوجه منظور من خواهید شد.

این سالاد نخود فرنگی سیب به تنهایی خوشمزه است ، اما حتی بهتر است در نان تورتیلا مورد علاقه خود بپیچید. این یک وعده غذایی عالی است که باید در دست داشته باشید و تمام هفته در یخچال نگهداری می شود.