15 بهترین برندهای لوکس مراقبت از پوست در سال 2023، به گفته کارشناسان

برندهای لوکس مراقبت از پوست مانند لباس‌های طراحان یا ماشین‌های گران‌قیمت، قیمت خود را با مواد با کیفیت و توجه دقیق به جزئیات به دست می‌آورند. اما وقتی نوبت به سرمایه گذاری 100 دلاری یا بیشتر در یک محصول می رسد، باید چیزی بیش از یک نماد وضعیت غرور باشد. برای به صفر رساندن خطوط مراقبت از پوست که واقعاً ارزشش را دارند – و محصولات قهرمانی که شما واقعاً از هر کدام نیاز دارید – از سه متخصص زیبایی استفاده کردم: زیبایی‌شناس مشهور Candace Marino، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره، دکتر Dendy Engleman، و دکتر متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره. نکم اوگونابو.

عوامل متعددی قیمت محصولات مراقبت از پوست را تعیین می کنند، اما قیمت به تنهایی نشان دهنده کیفیت یا نتایج تضمین کننده محصولات نیست. مارینو توضیح می‌دهد که هزاران محصول در بازار با برچسب‌های قیمتی بالا و فرمول‌هایی وجود دارد که کارایی ندارند. زمانی که یک برند بتواند ثابت کند محصولاتش همان کاری را که ادعا می کنند انجام می دهند، قیمت های بالاتری را مشاهده خواهید کرد و اینها برندهایی هستند که من به طور کلی به آنها اعتماد دارم و می خواهم پولم را در آنها سرمایه گذاری کنم.”

تصویر برجسته توسط آندریا پوساداس.

15 خط مراقبت از پوست لوکس با ارزش سرمایه گذاری

کدام خطوط مراقبت از پوست لوکس واقعاً ارزش این را دارند که پرفروش شوند؟ کارشناسان مراقبت از پوست ما بهترین مارک های آزمایش شده و واقعی را در کنار محصولاتی که بهترین کار را انجام می دهند، ارزیابی می کنند.

هر محصول با دقت توسط ویراستاران ما تنظیم می شود و ما همیشه نظر صادقانه ای را ارائه می دهیم، چه هدیه ای یا خریداری شده خودمان. اگر چیزی را از طریق پیوندهای ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون کوچکی را بدون هیچ هزینه ای برای شما دریافت کنیم.

آگوستین بادر

آگوستیناس بادر، استاد زیست‌شناسی سلول‌های بنیادی کاربردی و فناوری سلولی، اساساً تحقیقات خود را برای ارائه برخی از مؤثرترین محصولات موجود در بازار امروز به پایان رساند.

تحقیقات بیولوژیکی

کل خط مراقبت از پوست فرانسوی که مورد علاقه زیبایی شناسان و متخصصان پوست است، از زمانی که در اواخر دهه 1970 راه اندازی شد، به وضعیت مذهبی رسیده است. Biologique Recherche به دلیل غلظت بالایی از مواد با کیفیت پزشکی، به خاطر محصولات بسیار کارآمد شناخته شده است.

شارلوت تیلبری

در سال 2013، یوتیوبر و آرایشگر محبوب خط مراقبت از پوست خود (و کرم جادویی معروف آن) را در بریتانیا راه اندازی کرد. یک دهه بعد، تخصص شارلوت تیلبری هنوز در مجموعه آثار مراقبت از پوست او به زیبایی بسته بندی شده است.

الیزابت آردن

استوار زیبایی جذابیت خود را برای بیش از یک قرن حفظ کرده است. و اگرچه مالکیت آن در طول سال‌ها تغییر کرده است، اما شهرت این برند قدیمی – به‌ویژه کرم هشت ساعته و کپسول‌های رتینول آن – همچنان بی نظیر است.

پوست فوروتونا

مارینو توضیح می‌دهد که این یکی از تنها مارک‌های موجود در دسته ارگانیک است که به نظر من قیمت مناسبی دارد. برخلاف تمام خطوط ارگانیک و معتبر موجود در بازار، Furtuna کنترل محصول خود را از کارخانه تا بسته بندی در دست دارد. هر عنصر در یک ملک خصوصی در سیسیل رشد می کند که توسط یک چشمه طبیعی تغذیه می شود. گیاهان با دست چیده می شوند و از هر قسمت گیاه استفاده می شود. Furtuna هیچ جا میانبر نمی‌برد.”

Glo Skin Beauty

Glo Skin که به دلیل لایه برداری و شخصی سازی شناخته شده است، محصولات با کیفیت بالا را متناسب با هر نوع پوستی ارائه می دهد.

بالینی است

این برند خالص ترین و با کیفیت ترین مواد را تهیه می کند پرداخت می کند مارینو می‌گوید: برای آزمایش شخص ثالث فرمول‌هایشان – بسیاری از برندها آزمایش‌های خود را انجام می‌دهند – که به این معنی است که آزمایش‌های بالینی آنها 100٪ بی‌طرفانه است. فرمول های آنها به قدری با کیفیت و ایمن هستند که همگی برای بارداری، شیردهی تایید شده اند و حتی برنامه مراقبت از سرطان با پروتکل ها و محصولات خاص توصیه شده برای بیماران تحت شیمی درمانی دارند.”

ایسدین

اگرچه این برند مستقر در بارسلون انواع محصولات مراقبت از پوست درجه پزشکی را برای رفع علائم پیری ارائه می دهد، اما بیشتر به خاطر محصولات خلاقانه و معدنی SPF خود شناخته شده اند.

دریا

همان‌طور که به خاطر منشأ اسرارآمیزش و برچسب‌های قیمتش بدنام است، لامر و محصول اختصاصی آن «Miracle Broth» (آغشته‌شده با کلپ دریایی با منبع پایدار) تمایل دارند در اولین تلاش به تبلیغات خود ادامه دهند.

مراقبت از پوست تجدید نظر

از یک متخصص پوست در مورد مارک های مراقبت از پوست مورد علاقه آنها بخواهید و تقریباً مطمئن هستید که Revision Skincare را می شنوید. چیزی که بسته بندی در فلش فاقد آن است، محصولات آن بیشتر از جبران آن با مواد موثر است.

احیای

مارینو می‌گوید: «این خط مراقبت از پوست توسط دکتر گرگوری براون، جراح پلاستیک و ترمیمی مشهور که سال‌ها بر روی قربانیان سوختگی کار کرده و در مورد چگونگی بهینه‌سازی بهبودی کار کرده است، تأسیس شد. فرمول آنها بر اساس علم برنده جایزه نوبل است که از فاکتورهای رشد اپیدرمی و پپتیدهای تجدید زیستی استفاده می کند که باعث بهبود، ترمیم و ایجاد یکپارچگی پوست قوی تر می شود. این محصولات باعث می شوند پوست شما عمل کند، احساس کند و جوان تر به نظر برسد.»

پوست بهتر

مارینو می‌گوید: «تیم پزشکان، دانشمندان و شیمیدانان آن‌ها در حال ارائه برخی از فرمول‌ها و فناوری‌های تضمین‌کننده نتایج در بازار هستند.

SkinCeuticals

خط مراقبت از پوست لوکس با پشتوانه علمی یکی دیگر از متخصصان پوست و پزشک است. در اوایل دهه 90 پس از تحقیقات دانشمند موسس برند شلدون پینل بر روی آنتی اکسیدان های موضعی که منجر به اولین پتنت ویتامین C شد، کل مجموعه SkinCeuticals همچنان خلاقانه و عالی باقی مانده است.

یو زیبایی

هنگامی که تینا چن کریگ، وبلاگ نویس OG که بسیاری با نام “The Bag Snob” شناخته می شوند، وسواس مراقبت از پوست خود را به سمت ایجاد یک “محصول هوشمند” منحصر به فرد و یکپارچه هدایت کرد، U Beauty راه اندازی شد و یک فرقه مورد علاقه متولد شد.

والمونت

خط مراقبت از پوست فوق لوکس سوئیسی، ترکیبات درجه پزشکی را با عناصر طبیعی که از کوه های آلپ و اقیانوس گرفته شده است، جفت می کند.