15 بهترین رنگ و روند ناخن پاییزی برای امتحان این فصل

خروج از منطقه راحتی لاک ناخن ممکن است دشوار باشد. شخصاً ، روزی نمی گذرد که من Essie Licorice را روی دست یا انگشتان پای خود نداشته باشم. اما من کم کم دارم هوس تنوع کمی می کنم! و هیچ زمانی بهتر از پاییز برای تکیه بر همه چیزهای شیک وجود ندارد. بنابراین صرف نظر از این که در یک گیر و دار گیر کرده اید یا فقط می دانید چه چیزی را دوست دارید ، وقت آن است که کمی آن را با بهترین رنگ ناخن پاییزی مخلوط کنید.

پاییز بهترین زمان برای در آغوش کشیدن رنگ های سکسی ، تیره و خاموش است. هیچ بهانه بهتری برای در آغوش کشیدن طرف گوتی شما وجود ندارد ، هر چند در مقیاس بسیار کوچک! اما این چیزی است که در مورد لاک ناخن بسیار جالب است. این راهی فوق العاده کم برای آزمایش رنگ ها و ترندهای جدید است. بنابراین ، کیت مانیکور خود را بردارید زیرا جنیفر هوارد براون از The Ten Spot بهترین رنگ ناخن پاییزی را به همراه بزرگترین ترندهایی که در این فصل خواهید دید به اشتراک می گذارد. وقت آن رسیده است که کمی فضا برای خود ایجاد کنید.

برای حرکت بیشتر ناخن های پاییزی به پیمایش ادامه دهید:

1. ناخن های گرادیان

این پاییز تماماً مربوط به ناخن های شیب دار در رنگ های خنثی مانند خاکستری یا قهوه ای است ، هر ناخن پی در پی در سایه ای متفاوت از یک خانواده رنگی یکسان است. به دست جلوه ای از کارت سواچ رنگ سرد می دهد.

2. شراب + درخشش

ترکیبی از رنگهای غنی و عمیق با یک پوشش درخشان این فصل قرار است همه جا باشد. به شراب ، سرمه ای یا حتی سبز تیره با یک درخشش روی همه یا فقط یک میخ فکر کنید.

3. فرانسوی فانتزی

نکات وارونه و رنگی مانی فرانسوی را به سطح جدیدی می رساند. یک فرانسوی معکوس در اصل در حال خرید نوک سفید سنتی برای نیمه مثلث های مدرن است که نوک زاویه ای بیشتری را ارائه می دهند. نکات رنگی راهی تازه و آسان برای اختراع مجدد مانی فرانسوی است. چه کسی می گوید که باید صورتی با نوک سفید باشد؟ هاوارد-براون از شما دعوت می کند تا رنگ صورتی خنثی مانند OPI Bubble Bath را برای پایه با راهنمایی های وارونه دریایی امتحان کنید!

4. خنثی های مدرن

نقاط ساده یا X های ظریف یک مانیکور اساسی را به چیزی خلاقانه و شیک ارتقا می دهند. به عنوان مثال ، هوارد براون توضیح می دهد ، یک پایه برهنه با سه نقطه گل رز رز روی ناخن یک عامل واو ظریف می افزاید.

5. ناخن های گرد و شکل بادام

هوارد براون به سرعت متوجه شد که حتی روند شکل ناخن تغییر کرده است. ناخن های کوتاه و گرد بر خلاف شکل اسکوال شکل هستند. ناخن های شکل بادام نیز بسیار محبوب هستند ، به خصوص اگر طول کار کمی دارید یا به کمک یک ژل قابل ساخت.

گزینه های هوارد-براون را برای بهترین رنگ ناخن پاییزی بخوانید: