15 دستور غذای ورق مرغ برای غذاهای شلوغ هفته ای

اواخر سپتامبر است و من هستم هنوز خروج از حالت تابستانی آیا شخص دیگری احساس می کند که نمی تواند از زنگ ساعت صبح تا زمان خواب فاصله بگیرد؟ من تمام تلاشم را برای ایجاد تعادل در مدرسه ، کار و روابط اجتماعی انجام می دهم ، اما این همیشه زمان کافی را برای چیزهایی که بدن من میل دارد ، مانند وعده های غذایی سالم ، نمی گذارد. با این حال ، اگر چیزی در این ماه آموخته ام ، این است که یک شام سالم لازم نیست وقت گیر باشد. البته ، من بسیار مشتاق هستم که یک یا دو ساعت وقت بگذارم تا ماکارونی کدو تنبل خانگی درست کنم ، اما دستورالعمل های ساده تابه با ورق مرغ به تازگی بیشتر به سبک من تبدیل شده است. خوشبختانه ، آنها در طعم و مزه خود کوتاهی نمی کنند.

صادقانه دستور العمل های تابه صادقانه بهترین هستند. آنها طبخ غذاهای سالم را برای یک یا تمام اعضای خانواده آسان می کنند. من شخصاً هرگز در تصمیم گیری در مورد میزان پخت غذا خوب عمل نکرده ام ، بنابراین این دستور العمل های تابه مرغ وقتی در حال آماده سازی شام برای همه هم اتاقی هایم هستم شگفت انگیز است. قسمت مورد علاقه من در مورد دستور تهیه تابه ورق؟ شما تمام مراحل آماده سازی را انجام می دهید ، و هنگامی که در فر قرار گرفت ، اساساً کار شما تمام شده است. من این آزادی را دارم که در حالی که اجاق گاز تمام کار را انجام می دهد کار کنم ، استراحت کنم یا با دوستانم در تماس باشم. وقتی تایمر خاموش شد ، شام ظرف پنج دقیقه روی میز است.

این پست را برای دفعه بعد که هوس یک شام ساده و سالم می کنید ، اما وقت آشپزی ندارید ذخیره کنید. . بعدا میتونی از ما تشکر کنی

15 دستور غذاخوری آسان و سالم برای ورق مرغ

1. ورق پنج ماده ای مرغ تابه فجیتاس

چرا ما آن را دوست داریم: کامیل به ما یادآوری می کند که کلید پیچیده تر کردن طرز تهیه (با چند ماده اولیه) در نحوه چاشنی آن است. این وعده غذایی به سینه مرغ بدون پوست ، فلفل دلمه ای و پیاز متکی است ، اما ترکیب چاشنی تاکو از قبل مخلوطی مخفی است که همه را با هم ترکیب کرده و این فجیتاها را جز مزه کم نمی کند. این بسته ادویه پر از همه گیاهان و ادویه جات ترشی جات است که من خودم آنها را مخلوط کرده ام اما خیلی سریعتر.

ترکیب قهرمان: چاشنی تاکو. من تکس مکس سرسخت هستم ، مردم.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

2. ورق تابه مرغ خردل عسل داغ و جوانه بروکسل ترد از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: در حالی که این غذا ممکن است کمی بیشتر برای آن آماده باشد (شما باید نان و خردل عسل داغ را تهیه کنید) ، مطمئناً برای مردم لذت می برد. این یکی از آن شام هایی است که به نظر می رسد تمام روز خود را صرف تهیه آن کرده اید وقتی واقعاً فقط در 40 دقیقه جمع می شود. طعم های آن جنوبی ، غنی و بسیار خوشمزه است.

ترکیب قهرمان: جوانه بروکسل ترد ، لیست من از 10 غذای مورد علاقه را ، مطمئناً قرار می دهد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

3. مرغ سوخاری ورقه ای از زن پیشگام

چرا ما آن را دوست داریم: دوستداران کاری ، این یکی از راههای مورد علاقه من برای مهار هوس من بدون سفارش و غذا خوردن در بیرون است. مرغ و لوبیا سبز کاملاً ترد می شوند و در کنار هم طعم خوشمزه ای دارند. هرگز نمی دانستم دستیابی به طعم هایی از این قبیل می تواند به این سادگی باشد. برای ساده تر کردن این دستور غذا ، من از یک کیسه برنج قهوه ای منجمد به جای پختن برنج سفید استفاده می کنم ، زیرا پلوپز ندارم. این پخت حدود 40-45 دقیقه طول می کشد تا پخته شود ، که به نظر من 40-45 دقیقه طول می کشد تا روزم را به پایان برسانم.

ترکیب قهرمان: طعم کاری را نمی توان شکست داد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

4. جوانه مرغ و بروکسل ورق تابه از جشن در خانه

چرا ما آن را دوست داریم: فکر می کنم می توانم هر شب این غذا را بخورم. تهیه سس سیچوان از ابتدا در ابتدا ترسناک به نظر می رسد ، اما من قفسه و قاشق غذاخوری ادویه خود را بسیار آماتور می دانم ، و حتی تمام مواد لازم را در دست داشتم. این دستور غذا برای آماده سازی غذا نیز بسیار مناسب است زیرا بهترین حالت این است که مرغ یک شبه ترشی شود (اگرچه هنوز هم بعد از چند دقیقه طعم آن عالی است). من دوست دارم بروکسل را خرد کرده و مرغ را یکشنبه شب آب پز کنم ، بعد از دوشنبه مخصوص دوشنبه مانند آن را داخل آن بریزم.

ترکیب قهرمان: سس خانگی باعث تغییر بازی می شود.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

5. ورق پان هریسا مرغ + سبزیجات با لیمو Aioli از The Defined Dish

چرا ما آن را دوست داریم: من همه دستور العمل های The Defined Dish را دوست دارم زیرا هرچقدر هم که سخت به نظر برسند ، تقریباً همیشه بی خطا هستند. این دستور غذا نیز از این قاعده مستثنی نیست ، اگرچه مستقیماً از یک رستوران پنج ستاره به نظر می رسد. دارای هویج ، گل کلم ، پیاز ، و کلم بروکسل ، همه سبزیجات را به شما می دهد ، اما قسمت مورد علاقه شخصی من ، نمک لیمو لیمو در بالای آن است … من می توانم در این سس شنا کنم.

ترکیب قهرمان: لیمو آئولی ، زیرا هر چیزی که حاوی کلمه aioli در آن باشد به طور خودکار برای من خوب به نظر می رسد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

6. سوپلاکی مرغ و سیب زمینی ورقه ای آسان یونانی و سیب زمینی از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: من لحظه خوب یونانی را دوست دارم. وقتی اولین سالادم را به یونان سفارش دادم و دنیایم به هم خورد ، هرگز اولین سفرم را به یونان فراموش نمی کنم. آنها آن را بدون کاهو سرو می کنند ، فقط همه مواد خوشمزه را خرد کرده و بریزید ، که من را به یاد این دستور العمل می اندازد. همه عناصر یک سالاد خوشمزه یونانی را دارد که می توانید آن را به دلخواه خود سفارشی کنید ، اما گرمای غذای راحتی را دارد. دیگه چی میتونی بخوای؟

ترکیب قهرمان: لیمو-y ، سیر-y ، گیاه-y ، مرغ بالزامیک. *آب دهان*

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

7. ورق تابه مرغ بادام زمینی تند و کلم بروکلی از زن پیشگام

چرا ما آن را دوست داریم: من کاملاً معتقد هستم که هر چیزی که کره بادام زمینی در آن باشد بسیار خوشمزه است ، بنابراین این دستور العمل واقعاً به زبان عشق من صحبت می کند. همچنین کلم بروکلی مورد علاقه من را تهیه می کند: به سادگی چاشنی دار و کمی سوخته. هنگامی که من نیاز به استراحت از شام های اصلی دارم ، این همیشه یک گزینه است.

ترکیب قهرمان: کره بادام زمینی یا به طور خاص سس بادام زمینی.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

8. ورق Pan Chipotle Chicken Nachos از Spoon Fork Bacon

چرا ما آن را دوست داریم: هشدار عادلانه ، این دستور العمل مستلزم این است که قبل از ریختن همه چیز با هم روی تابه ، مرغ چیپوتل را روی ماهیتابه درست کنید. با این حال ، شما می توانید به راحتی این غذا را با خرید مرغ آماده یا آماده سازی مرغ در ابتدای هفته و استفاده از کیسو خریداری شده ساده کنید. من هیچ وقت چیزی به این طعم بهتر از juesed queso نساختم. (PS آیا Queso بدون لبنیات Siete را امتحان کرده اید؟ من وسواس دارم).

ترکیب قهرمان: خوب ، بنابراین ، این سuesال است

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

9. ورق تابه مرغ پیکاتا از The Defined Dish

چرا ما آن را دوست داریم: این پیککات مرغ تابه ای که برای سرگرمی مناسب است ، باید امتحان کنید. این مسلماً یکی از ساده ترین دستور العمل های موجود در این لیست است ، اما یکی از آنهایی است که من بیشتر از آن ستایش می کنم. من فقط شکایت این است که این یک وعده غذایی کامل نیست ، اما تنها چیزی که لازم دارد تهیه مقداری بیشتر برای تهیه یک سالاد ایتالیایی ساده و یک سبزیجات است.

ترکیب قهرمان: سرکه سفید و آب مرغ طعم و رطوبت زیادی را اضافه می کند. *بوسه سرآشپز*

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

10. ورق پان Chipotle Cheddar ذرت مرغ Enchiladas از Half Baked Harvest

چرا ما آن را دوست داریم: آیا می توانید بگویید شب مکزیکی بیش از یک بار در هفته در خانه من اتفاق می افتد؟ من عاشق اینچیلاداهای تابه ساده هستم زیرا طرز تهیه مواد باعث می شود طعم ها بسیار یکپارچه شوند. من یک آنشیلادای خوب را بر اساس داشتن طعم کلی خوب و نه اجزای فردی متفاوت قضاوت می کنم. این پست همچنین دارای یک فیلم آموزشی عالی است که به آن پیوند داده شده است.

ترکیب قهرمان: من به سالسا ورد اعتیاد دارم.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

11. مرغ تابه ای به سبک ایتالیایی با سبزیجات از غذای مدیترانه ای

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور غذا به عنوان یک شام “تمیز در یخچال” توصیف می شود ، که غذای مورد علاقه من است. اساساً می توانید از هر سبزیجات در دست استفاده کنید و آنها را با مرغ و این چاشنی ایتالیایی برای یک وعده غذایی خوشمزه و سالم میل کنید. همانطور که نویسنده پیشنهاد می کند وقتی با ماکارونی مخلوط می شود خوشمزه است.

ترکیب قهرمان: چاشنی گیاه سیر می تواند هر ماده ای را قهرمان کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

12. ناهار خوری ورقه مرغ با پارمزان از لیمو + پوست

چرا ما آن را دوست داریم: این یک مثال عالی از چاشنی شامی است که روی هر ماده ای خوشمزه است. شما به معنای واقعی کلمه از یک کاسه برای بریزن و یک تابه برای پخت استفاده می کنید. این کتاب در کتاب من برنده است زیرا این بدان معناست که … غذاهای کمتری برای انجام دادن! با یکی از کوتاهترین لیست مواد تشکیل دهنده ، این یکی از شام های آسان مورد علاقه من است.

ترکیب قهرمان: پارمزان ، به عنوان پنیری که با همه چیز همراه است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

13. دستور پخت مرغ رزماری با سبزیجات از غذای مدیترانه ای

چرا ما آن را دوست داریم: قبل از اینکه حتی در این غذا غوطه ور شوید ، بوی رزماری که از اجاق بیرون می آید ، برای آن می میرد. همه طعم های مدیترانه ای روشن را بدون نیاز به ادویه جات زیاد به شما می دهد. من شخصاً دوست دارم زمانی که سیب زمینی شیرین در دستم است ، به آن اضافه کنم ، اما همه چیز حل می شود.

ترکیب قهرمان: رزماری ، برای بو و مزه.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

14. ورق تابه مرغ لیمو و مارچوبه از Unbound Wellness

چرا ما آن را دوست داریم: لیمو و مرغ و مارچوبه کبریتی هستند که در بهشت ​​ساخته شده اند. آنها دور هم جمع می شوند تا یک شام سبک تهیه کنند که هم تازه باشد و هم سیر کننده. من حتی گاهی اوقات سیب زمینی را روی این غذا نمی گذارم و یک سالاد بزرگ انتخاب می کنم تا حتی سبک تر شود. علاوه بر این ، این دستور العمل تقریباً هیچ وقت به هیچ وجه زمان عملی ندارد.

ترکیب قهرمان: عاشق لیمو باشید

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

15. مرغ برشته ، سیب زمینی شیرین و کلم بروکلی از Gimme Delicious تهیه کنید

چرا ما آن را دوست داریم: این دستور بسته به نیاز شما هم برای شام و هم برای تهیه غذا است. ابتدا ، می توانید از هر چاشنی که ترجیح می دهید روی مرغ استفاده کنید ، که معمولاً به آنچه من در آشپزخانه دارم برمی گردد. دوم ، این وعده غذایی به شما پروتئین ، سبزیجات ، فیبرها و موارد دیگر می دهد. سوم ، بسته بندی برای ناهار آسان است ، یا درست بیرون از اجاق برای شام خوشمزه است. کاملاً انعطاف پذیر ، قابل تنظیم و خوشمزه است.

ترکیب قهرمان: سیب زمینی شیرین … به اندازه کافی سیر نمی شود.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.