15 فیلم برتر فصل پاییز برای استقبال از فصل دنج

فرهنگ پاپ خاص فقط تکان می خورد احساس کردن مثل پاییز از تنظیمات پر از شاخ و برگ از دختران گیلمور به همزمانی فصلی تیلور سویفت قرمز، آنها نوستالژی خاصی را تداعی می کنند که به نظر می رسد برای هوای ترد و رنگهای پاییزی بیشتر مناسب است. با پایان یافتن فصل تابستان ، ما بیش از هر چیز آماده پذیرش فصل دنج هستیم ، بنابراین برای کمک به شما در روحیه بهتر ، برخی از بهترین فیلم های پاییزی را جمع بندی کرده ایم.

البته فیلم هایی که جادوی پاییز را به تصویر می کشند بسیار وسیع هستند ، بنابراین تصمیم گرفتیم چند رد صلاحیت کننده به جمع بندی خود اضافه کنیم. برای اهداف این لیست فراخوان پاییز ، هیچ فیلمی با محوریت ویژه هالووین یا فصل فوتبال مجاز نیست (از نظر فنی ، همه فیلم های فوتبال فیلم های پاییزی هستند). همچنین ، ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا به فیلم های خوب و حساس پایبند باشیم ، زیرا با اتفاقات زیاد در جهان ، سقوط دختر غمگین را به کیسی ماسگریوز واگذار می کنیم.

برای دیدن بهترین فیلم هایی که احساس پاییز دارند ، حرکت کنید.

شما نامه دارید، 1998

لحظه ای که “رویاها” The Cranberry شروع می شود و مگ رایان در پاییز شروع به شعرخوانی درباره جادوی منهتن می کند ، احساس فوری گرما وجود دارد. مقاومت در برابر جذابیت زودگذر یک فیلم نورا افرون سخت است ، اما چند یقه پشتی هوشمند ، چراغهای چشمک زن بی پایان و خاویار قهوه ای (چاشنی!) اضافه کنید و فیلم مورد علاقه ما با محوریت AOL غیرقابل انکار می شود.

خط برجسته (پاییز): “آیا نیویورک را در پاییز دوست ندارید؟ باعث می شود وسایل مدرسه بخرم. اگر نام و نشانی شما را می دانستم ، یک دسته مداد تازه تراشیده برای شما ارسال می کنم. “

موجود در روشن: حداکثر HBO

هانا و خواهرانش، 1986

شامل یکی نیست بلکه دو این فیلم درام برنده جایزه ، داستانهای در هم تنیده سه خواهر منهتن را در طول دو سال روایت می کند. گروه بازیگران فوق العاده هستند ، نوشته ها فوق العاده هستند و یکی از معدود فیلم های وودی آلن است که تا حدودی پایان خوشی دارد.

خط برجسته: “قلب یک عضله کوچک بسیار بسیار مقاوم است. واقعا هست.”

موجود در روشن: Starz و Amazon Prime

کوکو ، 2017

بسیار خوب ، ما می دانیم که هیچ فیلم هالووینی گفته ایم ، اما کوکو-واقعاً یک محصول پیکسار درجه یک-از تزیینات روز مردگان فراتر می رود تا در هر زمان از سال به یک فیلم خوب تبدیل شود. با این حال ، با گلهای همیشه بهار درخشان و جذابیت پاییزی متحرک ، ما به شما جرات می دهیم چیزی دنج تر پیدا کنید.

خط برجسته: “وقتی زندگی من را از پا در می آورد ، من گیتار خود را می نوازم.”

موجود در روشن: دیزنی پلاس

غذای روح، 1997

در شامهای خانوادگی یکشنبه در شیکاگو ، کلاسیک دهه 90 به همان اندازه که از عنوانش پیداست دارای گرما و راحتی است. علاوه بر این ، نیا لانگ از یک ترکیب ترکیبی لوبیا/ژاکت کاملا کشنده استفاده می کند.

خط برجسته: “شما باید کاری را انجام دهید تا قوی بمانید.”

موجود در روشن: Amazon Prime Video

ادوارد دست قیچی، 1990

صادقانه بگویم ، تماشای کل فیلم شناسی تیم برتون مناسب برای تماشای در پاییز است. ولی ادوارد دست قیچی، با احساس افسانه ای و تأثیرات گوتیک ، ممکن است جذاب ترین داستان کارگردان باشد.

خط برجسته: اما اگر دستان معمولی داشتی ، مثل بقیه بودی. “

موجود در روشن: هولو

وقتی هری با سالی ملاقات کرد ، 1989

یکی دیگر از کلاسیک های افرون، این عاشقانه از نظر شیمی مگ رایان و بیلی کریستال پیشرفت می کند ، اما تنظیمات قهوه ای طلایی مطمئناً ضرری ندارد. بین خیابانهای منهتن و لباسهای مجلل لایه لایه مگ رایان ، عملاً می توانید هوای ترد را احساس کنید.

خط برجسته: “من امشب به اینجا آمدم زیرا وقتی می فهمید که می خواهید بقیه عمر خود را با کسی بگذرانید ، می خواهید بقیه عمر شما در اسرع وقت شروع شود.”

موجود در روشن: حداکثر HBO

ارواح شکن، 1984

بسیاری از پیشنهادات ما برای بهترین فیلم های پاییزی در منهتن (واقعاً شهر) تنظیم شده است است جادویی در پاییز) ، اما این تنها فیلمی است که در آن بیل موری در حال جنگ با ماوراء طبیعی در کتابخانه عمومی نیویورک است.

خط برجسته: “قربانی انسان. سگ و گربه با هم زندگی می کنند. هیستری جمعی “

موجود در روشن: آمازون پرایم

جادوی عملی، 1998

زمانی که لقب “the تلما و لوئیز فیلم های جادوگر ، ” جادوی عملی تمرکز بر پیوند خواهری بین نیکول کیدمن و ساندرا بولاک است. البته یک عاشقانه وجود دارد ، با لحظات فراگیر و جادوی جادوگری فراوان ، اما این شیمی بین دو بازیگر زن-و داستان بی نظم فیلم بسیار-است که باعث محبوبیت فیلم در فیلم مورد علاقه خود شده است.

خط برجسته: “در این خانه ما کیک شکلاتی برای صبحانه داریم و هرگز با چیزهای کوچک احمقانه مانند زمان خواب یا مسواک زدن خود اذیت نشویم.”

موجود در روشن: حداکثر HBO

هری پاتر و سنگ جادو، 2001

من انتظار نداشتم که یک فیلم هری پاتر را در این لیست قرار دهم ، اما پس از بازبینی اخیر ، اولین قسمت بزرگ از سریال محبوب جی کی رولینگ در مورد یک پسر جادوگر به طور غیرقابل انکاری به فصل پاییز وابسته است. اکثریت فیلم مملو از رنگهای کهربایی ، روسری های ضخیم و عجله روز اول کلاس است. تعداد کدو تنبل به سادگی از نمودار خارج است.

خط برجسته: “هری ، این نیست که رویاها فکر کنی و زندگی را فراموش کنی.”

موجود در روشن: حداکثر HBO

انتخابات، 1999

داستان دبیرستان درباره یک دانش آموز بلندپرواز (ریس ویترسپون) و یک معلم خوش فکر (متیو بودریک) فقط با افزایش سن تیزتر می شود. تریسی فلیک مصمم به دلایلی همچنان یک شخصیت فرهنگ پاپ مربوطه باقی مانده است. ما 10 دسته مداد تازه تیز شده به آن می دهیم.

خط برجسته: “پیر یا جوان ، همه ما اشتباه می کنیم. و ما باید یاد بگیریم که اقدامات ما ، همه آنها ، می تواند عواقب جدی را به دنبال داشته باشد. “

موجود در روشن: پارامونت پلاس

داستان عاشقانه، 1970

فیلم کلاسیک دهه 70 که اغلب به عنوان یکی از عاشقانه ترین فیلم هایی شناخته می شود ، داستان دو عاشق نامحتمل را روایت می کند که در کمبریج ، ماساچوست ملاقات می کنند – عملاً معادل جغرافیایی پاییز. شما تمام احساسات خود را احساس خواهید کرد و از مجموعه ابروهای باشکوهی که واقعاً از زمان خود جلوتر بودند شگفت زده خواهید شد.

خط برجسته: “عشق به این معناست که هرگز مجبور نباشی بگویی متاسفم.”

موجود در روشن: آمازون پرایم

سرنخ، 1985

با یک گروه کمدی قاتل ، یک محیط عمارت گوتیک و انبوهی از اسرار تاریک ، کلاسیک فرقه بلافاصله شما را به خود جذب می کند. مد شاداب است ، درهای پنهان فراوان است ، و تعادل ترسناک و جذاب به وضوح دیده می شود. رقابت دقیقاً شدید نیست ، اما سرنخ کاملاً بهترین فیلم بر اساس یک بازی روی میز کودکان است.

خط برجسته: خوب ، مسئله زندگی بعد از مرگ است. حالا که او مرده است ، من یک زندگی دارم. “

موجود در روشن: پارامونت پلاس

زنان کوچک، 2019

بیشتر اقتباس ها از رمان محبوب لوئیزا می آلکوت زمستان را تداعی می کند ، اما حرکت هوشمندانه و حساس گرتا گرویگ در داستان زنان مارس پاییز است. از رنگهای مجلل گرفته تا کتهای تک جنسی Saoirse Ronan ، ما برای همیشه از کمد لباس الهام می گیریم.

خط برجسته: “فقط به این دلیل که رویاهای من با رویاهای شما متفاوت است ، به این معنی نیست که آنها بی اهمیت هستند.”

موجود در روشن: Starz و Amazon Prime

راشمور، 1998

درسی در سن بلوغ وس اندرسون که در یک مدرسه شبانه روزی هوستون تنظیم می شود ، دارای پالت رنگی غنی از امضای کارگردان ، پس زمینه ای کتابی و تعداد زیادی بلیزر هوشمند است.

خط برجسته: “دلم برای راشمور تنگ شده است. دلم برای فصل ها تنگ شده است. “

موجود در روشن: آمازون پرایم

ویل هانتینگ خوب است، 1998

آیا واقعاً می توانید لیستی از فیلم های پاییز محور را بدون درنظر گرفتن فیلم برنده جایزه که باعث ایجاد مشاغل بن افلک و مت دیمون شده است ، تهیه کنید؟ این فیلم که در دنیای کمبریج ، ماساچوست ، با رنگ طلایی و متمرکز بر دانشگاه و با حضور رابین ویلیامز به عنوان یک درمانگر دلسوز ، تنظیم شده است ، برای کمی تظاهرات روی مبل شما عالی است.

خط برجسته: “مردم به این نواقص می گویند ، اما نه ، این چیزهای خوب است.”

موجود در روشن: Starz و Amazon Prime