15 فیلم برتر هالووین برای جشن گرفتن فصل ترسناک

برای کسانی که عاشق وحشت ، تعلیق و اردو هستند ، این بهترین زمان سال است که می توانید از هالووین لذت ببرید. مهم نیست که برای جشن گرفتن این فصل وحشتناک چه می کنید ، می دانید که وقتی به خانه می آیید ، مطمئناً آن را پیدا خواهید کرد چیزی غم انگیز در تلویزیون اواخر شب بنابراین ، ما در جستجوی 15 فیلم برتر هالووین که می توانید پخش کنید ، به شما کمک می کنیم.

این که آیا شما ترسناک تمام عیار را ترجیح می دهید ، نمی توانید به اندازه کافی از یک داستان شبح خوب قدیمی استفاده کنید ، یا فقط می خواهید از کمی سبک گوتیک محیط لذت ببرید ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. در حال حاضر هم به حلقه تا زیر یک پتو، نور چند شمع و جمع شدن تا یار خود را (یا توله سگ!) و خود را چند حوادث مشابه است. هیچ زمانی مثل زمان حال برای یک شب فیلم ترسناک وجود ندارد.

ما 15 مورد از محبوب ترین بازی های خالی از سکنه خود را جمع آوری کرده ایم ، از موارد مورد علاقه قدیمی قدیمی تا نمایش های ترسناک جدید تا شما را در حاشیه صندلی خود در سال جاری نگه دارد. معیارهای ما؟ تعلیق شوخ طبعی. خزنده. و البته سبک.

جادوی عملی

چرا ما آن را دوست داریم: بدون شک منتقدان در این فیلم 1998 (با بازی جفت عجیب و غریب ساندرا بولاک و نیکول کیدمن در نقش خواهران جادوگر) خشمگین می شوند ، اما ما می دانیم این فیلم چیست واقعا همه چیز در مورد: یک خانه شیک و زیبا و شیک که می خواهیم در آن زندگی کنیم و موسیقی متن فیلم 90 به شدت دخترانه که هنوز دوستش داریم.

نقل قول نمادین: “از کی تا حالا شلخته بودن در این خانواده جرم است؟”

کجا پخش شود: HBO حداکثر

خانواده آدامز

چرا ما آن را دوست داریم: ما این فیلم را بخاطر جریان مداوم تک نفره های بی انتها که توسط رائول جولیا و آنجلیکا هاستون ارائه شده است دوست داریم. اما آدامز با ظاهر زیبا و پوسیده خود ، کت های مخملی سیگاری و لباس های مشکی مشبک کف پوش ، سبک اصلی را نیز به ارمغان آورده است. در حال حاضر ، اگر ما فقط می توانیم با خانواده عجیب و غریب مورد علاقه خود صحبت کنیم تا یک کار کامل انجام دهیم تور خانگی

نقل قول نمادین: “من یک دیوانه قاتل هستم ، آنها شبیه دیگران هستند.”

کجا پخش شود: آمازون پرایم

اد وود

چرا ما آن را دوست داریم: این تلنگر کوچک تیم برتون درباره کارگردان مشهور بی استعداد هالیوود بسیار دلپذیر است. با شخصیت هایی مانند بلا لوگوسی و وامپیرا ، ما فکر می کنیم این مورد برای “هالووین” اهمیت دارد. و بیا این فیلم سیاه و سفید است و جانی دپ جوان در آن بازی می کند. چه چیز دیگری می خواهی؟

نقل قول نمادین: “چشم اندازها ارزش جنگیدن را دارند. چرا زندگی خود را صرف ساختن رویاهای دیگران می کنید؟ “

کجا پخش شود: آمازون پرایم

درخشش

چرا ما آن را دوست داریم: هنوز هم ترسناک ترین فیلم ترسناک تمام دوران. عادت زنانه. به طور جدی ، حتی فرش مزاحم است. و مهم نیست که چند بار شاهکار استنلی کوبریک را تماشا کرده ایم ، تجربه آن کاملاً مسحور کننده است.

نقل قول نمادین: “همه کارها و هیچ بازی جک را به یک پسر کسل کننده تبدیل می کند.”

کجا پخش شود: Amazon Prime و HBO Max

اتاق 237

چرا ما آن را دوست داریم: زیرا اگر چیزی وجود داشته باشد که ممکن است ترسناک تر از آن باشد درخشش، این مستندی درباره افرادی است که وسواس زیادی نسبت به آن دارند درخشش.

کجا پخش شود: Amazon Prime و AMC+

قله های دوقلو

چرا ما آن را دوست داریم: قبل از اینکه تری مک دوگال وجود داشته باشد ، مامور دیل کوپر وجود داشت. کلاسیک فرقه ای رویایی دیوید لینچ درباره قتل در یک شهر شمال غربی اقیانوس آرام است این نمایش تلویزیونی پرشور اصلی ، همه 24 ساعت تماشای آن. ما به وضوح می خواهیم مانند آدری هورن باشیم ، با لب های قرمز کلاسیک و اعتماد به نفس خنک. بهتر است قبل از بررسی این مجموعه ، یک فنجان قهوه خوب بنوشید.

نقل قول نمادین: “لعنت به قهوه خوب!”

کجا پخش شود: Amazon Prime و Paramount+

داستان ترسناک آمریکایی

چرا ما آن را دوست داریم: خوب ، این هم یک سریال است ، اما بیا. من دو کلمه برای شما دارم: جسیکا لانگ. چه او مادرسالار قاتل یک جادوگر باشد ، چه یک نوازنده سیرک مشهور ، یا راهبه ای که عادت به نوشیدن مشروب دارد ، ما به سادگی نمی توانیم از بدترین b____ در تلویزیون استفاده کنیم. مجموعه ها و لباس های بسیار پیچیده ای که برای سری FX مورد علاقه ما ایجاد شده اند نیز ضرری ندارند. اوه ، و شخصیت الهام گرفته از گریس کدینگتون از Coven؟ ما کاملاً آن را انتخاب کردیم

نقل قول نمادین: “در غیاب شورای ، به عنوان حاکمیت عالی این عهدنامه ، بدینوسیله حکم می کنم … برای قتل خواهر جادوگر ما ، سسیلی پمبروک ، و همکار ما ، کوئنتین فلمینگ … شما … میرتل اسنو ، بدین وسیله به مرگ محکوم می شوید. ”

“دلیا ، دختر نازنینم ، من هرگز بیشتر از این افتخار نکرده ام.”

“حرف آخر؟”

“فقط یک. بالنسیاگا! “

کجا پخش شود: Amazon Prime و FX

دانی دارکو

چرا ما آن را دوست داریم: ما این فیلم کوچک را که جیک و مگی جیلنهال به عنوان خواهر و برادر روی صفحه در waspy Middlesex ، ویرجینیا بازی می کنند ، دوست داریم. این فیلم (و یک موسیقی متن باور نکردنی موج جدید آن) که به یک پیچ و تاب واقعی تبدیل می شود ، هر مویی بر گردن شما ایستاده است.

نقل قول نمادین: “باشه. اما شما به حرف من گوش نمی دهید موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در اینجا در نظر گرفته شوند ، مانند کل طیف احساسات انسان. شما نمی توانید همه چیز را در این دو دسته قرار دهید و سپس همه چیز دیگر را انکار کنید. “

کجا پخش شود: آمازون پرایم

پرنده ها

چرا ما آن را دوست داریم: ما آنقدر این کلاسیک را دوست داریم که دو سال پیش یک مهمانی کامل در اطراف آن ایجاد کردیم. هیچ کس بیشتر از آقای هیچکاک با سبک تعلیق نمی کند. اما بینندگان جدید مراقب باشند: فکر نکنید که یک فیلم قدیمی نمی تواند شما را بترساند.

نقل قول نمادین: “من هرگز پرندگان از گونه های مختلف را نشناخته ام که با هم جمع شوند. خود مفهوم آن غیرقابل تصور است. چرا ، اگر این اتفاق می افتاد ، ما فرصتی نداشتیم! چگونه می توانیم به مبارزه با آنها امیدوار باشیم؟ “

کجا پخش شود: Amazon Prime و Showtime

نمایش تصویر ترسناک راکی

چرا ما آن را دوست داریم: آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید ، هالووین بدون گرفتن حداقل چند صحنه از این موزیکال پوچ که تا به حال خلق شده است ، هالووین نخواهد بود. یا ، بهتر از آن ، حضور در تماشای زنده فرقه ای از بزرگترین “فیلم نیمه شب” تمام دوران. برایم بخوان لب!

نقل قول نمادین: “خوش گذرانی آسان نیست! حتی لبخند زدن باعث می شود صورتم درد کند! “

کجا پخش شود: آمازون پرایم

آب چغندر

چرا ما آن را دوست داریم: با وجود ترس هولناک دوران کودکی از شخصیت اصلی ، من نمی توانم از این فیلم ترسناک سیر کنم. تیم برتون کلاسیک در مورد یک زن و شوهر مرده که استخدام یک روح مخرب به درایو خانواده آزار دهنده خارج از خانه خود است به عنوان خنده دار آن را به عنوان حواس پرت، غیر عادی، و وحشت زده است. همچنین الهام بخش لباس است. (یک سال من موهای چتری ام را کوتاه کردم تا ظاهر وینونا رایدر را برای هالووین تکان بدهم.)

نقل قول نمادین: “من خودم عجیب و غیر معمول هستم.”

کجا پخش شود: آمازون پرایم

حس ششم

چرا ما آن را دوست داریم: چه کسی می تواند هیلی جوئل اوسمنت کوچک و دوست داشتنی را در این فیلم وحشتناک فراموش کند؟ حتی اگر در حال حاضر از پایان پیچ و تاب مطلع هستید ، ارزش یکبار بازبینی را دارد.

نقل قول نمادین: “من مردم مرده را دیدم.”

کجا پخش شود: آمازون پرایم

فروشگاه کوچک وحشت

چرا ما آن را دوست داریم: با این فیلم موزیکال کلاسیک کمی کمپ به شب فیلم هالووین خود اضافه کنید. خنده دار ، عجیب و کاملاً لذت بخش است. و اگر چند مورد از این آهنگها را به مجموعه کارائوکه خود اضافه نکرده اید ، باید در اسرع وقت به آن گوش دهید. ریک مورانیس به عنوان یک گل فروشی نازدل دوست داشتنی است که امیدوار است عشق او را از شر استیو مارتین شرور ، با قفسه یک گیاه انسان خوار ، رنجانده باشد.

نقل قول نمادین: “غذا میخواهم!”

کجا پخش شود: Amazon Prime ، BravoTV ، HBO Max

برو بیرون

چرا ما آن را دوست داریم: در اولین کارگردانی خود ، جردن پیل ژانر وحشت را از دریچه تجربه سیاهان آمریکایی به طور کامل تصور کرد ، تا اثری باورنکردنی داشته باشد. این یک برداشت کاملاً اصلی از تروپ های فیلم کلاسیک است که درخشان اجرا شده است. با ترسناک و وحشتناک آماده شوید با این فیلم ترسناک عالی که دارای بازیگران تمام ستاره و کامل است.

نقل قول نمادین: “میدونی من نمیتونم کلیدها رو بهت بدم ، عزیزم؟”

کجا پخش شود: آمازون پرایم

ارواح شکن

چرا ما آن را دوست داریم: خیلی بهتر از این فیلم نمادین نیست. این یک نبرد خنده دار علیه ماوراءالطبیعه است که بیشترین بازیگران را می توانید تصور کنید. لذت بخش حتی شروع به توصیف آن نمی کند.

نقل قول نمادین: “ما آمدیم ، دیدیم ، لگد به الاغش زدیم!”

کجا پخش شود: آمازون پرایم

این پست در ابتدا در 31 اکتبر 2014 منتشر شد و از آن به بعد به روز شده است.