15 هدیه برای مادران جدید برای نوازش و خراب کردن آنها در روز مادر

اگرچه دریافت هدایایی که معمولاً خودتان نمی خریدید بسیار هیجان انگیز است ، اما بیایید واقعی باشیم: اگر شما یک مادر جدید هستید ، احتمالاً فقط کمک را ترجیح می دهید! اما بیشتر ما موافقیم که درخواست کمک آسان تر از انجام آن است. بنابراین ، لیستی از هدایا را برای مادران جدیدی که می توانند از دست کمک استفاده کنند ، گردآوری کرده ام.

هر یک از این ایده های هدیه باید بدون قضاوت پشتیبانی کنند. من هر دوست ، شریک ، همسایه و هرکس در این بین را تشویق می کنم که فکر کند چگونه می تواند یک دست دراز یا هدیه ای متفکرانه به مادر جدید بدهد.

این می تواند به سادگی حرکت کردن لباس های شستشو ، کنار گذاشتن مواد غذایی ، ارائه غذای خانگی یا ارائه یک ساعت از وقت خود برای یک جلسه خروجی ممنوع باشد.

هر آنچه را که برای هدیه دادن به مادر جدید در زندگی خود انتخاب می کنید ، به یاد داشته باشید که همیشه چیزهای ساده ای هستند که راه زیادی را پیش می برند! در ادامه بخوانید تا 10 هدیه را کشف کنید که آنها را خراب و خراب می کند.

کارت های تأیید

با این کارت های متفکرانه به مادر جدید زندگی خود دلگرمی دهید. به آنها یادآوری کنید که با امکان و شادی مادری را در آغوش بگیرند ، و هر روز را با انرژی مثبت و تابشی مواجه کنند.

ست مورد علاقه من از FourthTrimesterMama on Etsy. عرشه های گرم و پر جنب و جوش او از 20 کارت تأیید (چاپ شده در جلو و عقب) دارای 40 پیام نشاط آور برای تأیید مادران جدید است و به آنها یادآوری می کند که آنها مادر بودن را تکان می دهند. به علاوه ، این عرشه ها به زنان این قدرت را می دهند که تجربه ای مثبت پس از زایمان داشته باشند.

به جای نکاتی در مورد چگونگی خواباندن نوزادان در طول شب ، آنها به یاد مادر فوق العاده ای می افتند که فرزندشان آنها را دوست دارد. هیچ کس انتخاب تغذیه آنها را زیر سوال نمی برد ، در عوض به او یادآوری می شود که مادر شدن یک رقابت نیست. برخلاف گفتن نحوه کاهش وزن نوزاد ، به آنها یادآوری می شود که بدن آنها برای زایمان ، تغذیه و محافظت از نوزاد چقدر شگفت انگیز است. اکنون این مثبتاتی است که هر مادر جدید به آن احتیاج دارد.

اینجا بخرید.

کتاب کوپن کودتای عشق

اگر دوست یا شریک یک مادر جدید هستید ، این مادر برای شما مناسب است. یک کتاب کوپن ایجاد کنید با وظایفی که مایل به انجام آنها هستید تا مادر بتواند یک لحظه استراحت کند. این می تواند هر چیزی باشد از کمک به آماده سازی غذا تا آمدن لباس هایشان و برگشتن آنها تمیز و تا شده. خلاق باش!

اینجا بخرید.

بطری آب شیشه ای W&P Porter

هیدراته ماندن به عنوان یک مادر جدید بسیار مهم است ، به خصوص اگر در دوران شیردهی هستید. برای حفظ منبع کافی ، میزان مصرف شما باید برابر خروجی شما باشد. مادران جدید می سازند بین 20 تا 40 اونس شیر مادر در روز ، به طور طبیعی ، بدن شما علاوه بر مصرف روزانه شما بدون تغذیه با شیر مادر ، به مایعات بیشتری احتیاج دارد که حدود 11.5 فنجان (2.7 لیتر) مایعات در روز برای زنان است.

هدیه دادن یک بطری آب به مادر جدید به آنها یادآوری می کند که هیدراته بمانند. مطمئن شوید که قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است زیرا اجازه دهید اعتراف کنیم ، مامان به اندازه کافی شستشو دارد. بطری های آب شیشه ای گزینه ای شیک و سازگار با محیط زیست را ارائه می دهند. این بطری های آب پورتر از شیشه مقاوم و سبک ساخته شده و در سیلیکون مات محافظ پیچیده شده است. این یک جایگزین شیک و دوست داشتنی برای غذاخوری های یکبار مصرف ، پلاستیکی یا فلزی است. از همه بهتر ، این ماشین ظرفشویی است و فاقد BPA است!

اینجا بخرید.

خیس حمام Storq Sitz

من وسواس دارم خیس حمام سیتز. این ترکیب کاملاً طبیعی برای بهبودی ایده آل است و برای تسکین فوری ناراحتی های پس از زایمان طراحی شده است. صادقانه بگویم ، این خیساندن آرامش بخش برای همه مادران جدید که با زندگی جدید خود سازگار هستند ، مناسب است.

اینجا بخرید.

پیراهن ابریشمی لونیا قابل شستشو

می توان گفت که حداقل در 30 روز اول پس از زایمان اغلب از خانه خارج نمی شوید و سعی می کنید هر زمان که می توانید چرت بزنید. بودن در تمام طول روز در پی جی شما می تواند کمی الهام بخش باشد ، بنابراین چرا به مادر جدید خود لباس های مخصوص سالن هدیه ندهید. در حال حاضر من عاشق این هستم لباس مجلسی Lunya Washable-Silk Double V. این قطعه فوق لوکس و انتقالی دارای یک شبح V دوگانه است که در قسمت پشت یک مهمانی است و مهمانی در جلو ، با جزئیات درز جلو تمام بدن که به آن جلوه ای شیک می بخشد. آه ، و از آنجا که ابریشم قابل شستشو است ، می توانید آن را مستقیماً با دستگاه دیگر با دستگاه دیگر پرتاب کنید.

اینجا بخرید.

ژاکت ارگانیک Terry Raglan Sweatshirt

من هم خیلی عاشق عرقم هستم برچسب MATE MATE یک مارک ضروری تمیز است که به طور پایدار در لس آنجلس با مواد غیر سمی ، طبیعی و ارگانیک ساخته شده است. بسیاری از رنگهای شیک برای انتخاب وجود دارد ، اما من با “استخوان” رفتم. استفاده کنید برند 20 با 20 درصد تخفیف!

اینجا بخرید.

Sourcery The Laurie Button Down

به عنوان یک آرایشگر سابق ، این نظر حرفه ای من است که هرگز نمی توانید اشتباه کنید یک دکمه سفید سفید کلاسیک شیر دادن به آنها بسیار آسان است و می توان آنها را به راحتی با عرق های شما برای یک جلسه بزرگنمایی سریع ترکیب کرد.

اینجا بخرید.

جلسه نوازش Glamsquad

بگذارید قبول کنیم که در آن چند هفته (و ماه های اول) دوش گرفتن به اندازه کافی دشوار است چه برسد به شستن موهای شما ، بنابراین سالن را به مادر جدید خود ببرید. او می تواند از بین موهای کوتاه ، موهای بلند یا آرایش انتخاب کند – هر آنچه که قلب دوست داشتنی او می خواهد.

اینجا بخرید.

جلسه مربیگری گروهی

گذار به مادر شدن یکی از بزرگترین تغییرات زندگی است که تا به حال ایجاد کرده اید. گاهی اوقات این گذار می تواند غیرقابل پیش بینی باشد و برای گذر از آن به کمی حمایت نیاز دارید. چرا به مادر جدید زندگی خود فرصتی نمی دهید تا از این حمایت برخوردار شوید؟ برای آنها ثبت نام کنید مشاوره رایگان مربیگری و منابعی را برای مربیگری گروهی در اختیار آنها قرار دهید که بتوانند در سفر با سایر مادران جدید مشارکت داشته باشند.

اینجا بخرید.

ماسک چشم کوارتز رز کلکسیون Sephora

هنگام زایمان هر نوع مراقبت ضروری است و ماسک کریستال گل رز کوارتز به معشوق شما کمک می کند تا نفس بکشد. توصیه می کنم آن را در یخچال نگه دارید ، بنابراین نه تنها به آرامش او کمک می کند ، بلکه سنگ های خنک نیز چشم های خسته و پف کرده را تسکین می دهند.

اینجا بخرید.

Glossier The Skincare Edit

به راحتی می توان اجازه داد که مراقبت از پوست از پنجره در حین دستکاری نوزاد متولد شود ، اما این کیت به او کمک می کند تا پوست خود را تغذیه کند. همه مواد تشکیل دهنده ملایم و مغذی هستند ، این دقیقاً همان چیزی است که پوست لطیف او در این زمان به آن نیاز دارد ، زیرا هجوم هورمون های جدید ممکن است باعث ایجاد جوش شود. شامل پاک کننده ، سرم آبرسان ، مرطوب کننده غنی ، مومیایی همه کاره شفابخش ، روغن صورت و سربند است.

اینجا بخرید.

روسری گردن ابریشمی COS

داشتن روسری سبک در دست یک امر ضروری است. نه تنها به پوشاندن لکه های شیر در صورت لزوم کمک می کند ، بلکه برای پوشاندن موهای کثیف یا افزودن کمی استعداد به حتی ساده ترین لباسهای تفریحی نیز مناسب است. وقتی یک روسری شیرین روی گردن خود می زنید ، هیچ کس در مورد دویدن با لباس خواب به مغازه فکر نمی کند. فقط مطمئن شوید که به اندازه کافی طولانی باشد تا کاربردی باشد ، مانند این روسری ابریشمی توت زیبا از COS.

اینجا بخرید.

مجموعه Supergoop Tropical Lip Shield SPF 30 Set

محیط خشک بیمارستان اغلب منجر به خشک شدن لب ها می شود و این مجموعه غنی از آنتی اکسیدان از سه بالم لب را برای یک مادر تازه مناسب می کند. او می تواند یکی را در کیسه پوشک ، کیفش بیندازد و یکی را روی میز قهوه خود قرار دهد تا دسترسی آسان داشته باشد. این واقعیت که شامل محافظ ضد آفتاب با SPF 30 نیز می شود ، هنگامی که او با کوچولوی جدید خود بیرون می دوید ، ضروری است.

اینجا بخرید.

پیپت به مامان با ست هدیه عشق

این مجموعه دوست داشتنی که مخصوص مادران جدید ساخته شده است شامل یک شستشوی بدن بدون سولفات ، یک لوسیون آرامش بخش است که دارای رایحه مرکبات گیاهی است و یک کره شکم فوق العاده غنی برای تغذیه و آبرسانی. آنها تمیز ، غیر سمی و دارای گواهینامه EWG (گروه کاری محیط زیست) هستند.

اینجا بخرید.

دوئت قیامت ایزوپ

شستشوی زیاد دست ها بعد از تولد نوزاد اتفاق می افتد. کمک کنید تا با دو نفر فوق العاده شیک و جاودانه ایزوپ رستاخیز تجربه ای لوکس داشته باشید. این مجموعه ای است که همیشه رویای خرید آن را دارید ، اما توجیه ترفند برای خودتان دشوار است. حالا او می تواند دستان سخت کوش خود را با یک فرمول فوق العاده با رایحه مرکبات ، چوبی و علفی تمیز و تغذیه کند.

اینجا بخرید.

این پست در ابتدا در 12 آوریل 2021 منتشر شد و از آن به بعد به روز شده است.