16 دستور پخت گیاهی برای لذت بردن از تمام فصول

اکنون زمان آن است که به طور کامل به ترکیبات دنج پاییزی بپردازید. اگر از طرفداران سوپ هستید ، نمی توانید به اندازه کافی از ماهی تابه استفاده کنید ، یا در تمام طول سال منتظر بمانید تا از غذای گرم و فصلی ماکارونی لذت ببرید ، وقت شما فرا رسیده است. کدو ، کدو ، سیب زمینی شیرین و موارد دیگر در اوج خود هستند ، فقط منتظر لذت بردن از آنها هستید. برای جشن گرفتن فصل ، برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما برای گیاهخواری پاییز را جمع بندی کرده ایم ، و هر کدام بیشتر از نسخه دیگر دهان آور هستند.

پاییز یکی از زمان های مورد علاقه ما در سال برای لذت بردن از دستور العمل های گیاهخواری است. نه تنها زمان ایده آل برای کمک به بازسازی بدن (پس از تابستان ، لذت قبل از تعطیلات) بلکه بازارها مملو از سبزیجات فصلی مغذی ، مغذی و کاملاً خوشمزه هستند که بسیار رضایت بخش هستند. اگر شما در حال طوفان فکری روشهای مختلف استفاده از همه آنها هستید ، این دستور العمل ها را علامت گذاری کنید زیرا آنها از هر طعم پاییزی به طور کامل استفاده می کنند.

برای لذت بردن از این دستور العمل های سالم ، دلچسب و نشاط آور برای گیاهخواری پاییز ، به حرکت ادامه دهید. حتی گوشتخوارانی که بیشتر مورد توجه قرار می گیرند ، ثانیه ها وارد خاک می شوند و برمی گردند ، بنابراین آماده باشید تا آنها را به چرخش هفتگی خود اضافه کنید.

ماکارونی گیاهی بولونزی

چرا ما آن را دوست داریم: سبزیجات ، سبزیجات و سس گوجه فرنگی روی اجاق گاز قرار می گیرند تا همه آن غنی شود که فوق العاده رضایت بخش و تقریبا گوشتی است. تن پارمسان تازه رنده شده ، برگ های ریحان ، و نمک پاشیده و فلفل تازه آسیاب شده ما را وادار می کند که مستقیماً در این کاسه شیرجه بزنیم.

عنصر قهرمان: توفو بهترین ماده گیاهی برای “مخلوط کردن” در چیزی است که قوام گوشت چرخ کرده را به اشتراک می گذارد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

راویولی کدو تنبل کره مریم گلی از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: این یک شام 30 دقیقه ای آسان است که کیفیت رستوران را احساس می کند. این بسیار مناسب برای پاییز است و بهترین حالت برای شبهایی است که شما به دنبال چیزی دنج هستید ، اما چیزی سریع و آسان نیز می خواهید.

عنصر قهرمان: مقدار کمی عسل شیرینی را بازی می کند و بسیار خوشمزه است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سوپ ذرت گیاهی تند

چرا ما آن را دوست داریم: این سوپ ذرت گیاهی تند برای همه ما به صورت هفتگی خواهد بود. این یک ظرف شگفت انگیز یک ظرف است. با استفاده از شیر نارگیل چیزهایی را گیاهی نگه دارید تا خامه و غنی شود. طعم نارگیل همچنین شیرینی ذرت را تحسین می کند در حالی که حرارت را نیز کمی متعادل می کند.

عنصر قهرمان: poblano بو داده که یکی از طعم های مورد علاقه ما در همه غذاها و سوپ ها است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو حلوایی اسپاگتی با گردو کره قهوه ای از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: این فقط یک غذای عالی برای پیش آماده سازی است. این یک دستور العمل آسان و خوشمزه است که می تواند به عنوان یک غذای دلپذیر یا غذای اصلی گیاهی عمل کند. تفت دادن کدو حلوایی شیرینی آن را به ارمغان می آورد و تارها را به خوبی و چرب بودن تبدیل می کند. به نظر می رسد خیلی خوب به نظر برسد ، اما اینطور نیست.

عنصر قهرمان: استفاده از پنیر بز سس را خامه ای نگه می دارد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سوپ کدو حلوایی وگان

چرا ما آن را دوست داریم: این سوپ با طعم فوق العاده سالم ، خامه ای و رضایت بخش است. خیلی بهتر از این نمی شود. ادویه های گرم کننده طعم و مزه غیر منتظره ای به سوپ می دهند.

عنصر قهرمان: شیر نارگیل مقدار کاملی از غنی را اضافه می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کاسه های تند نخود سیاه تند از مینیمالیست بیکر

چرا ما آن را دوست داریم: این یک غذای غنی از مواد مغذی ، گیاهی و بدون گلوتن است که اتفاقاً رضایت بخش ، دلچسب و فوق العاده خوشمزه است. این یک غذای عالی برای آماده سازی غذا است ، بنابراین می توانید در شبهای هفته شلوغ از آن لذت ببرید بدون اینکه نیاز به آشفتگی داشته باشید.

عنصر قهرمان: سس تند و تند باعث می شود همه با هم ترکیب شوند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

قارچ بو داده با آویشن و نمک دودی

چرا ما آن را دوست داریم: این غذای جانبی دلپذیر ، خوشمزه و مناسب هر فصلی است. قارچ های کارامل شده طعم و مزه ای دارند و کاملاً با نان تست ، به عنوان سبزیجات اصلی ، یا در یک کاسه غلات ترکیب می شوند.

عنصر قهرمان: سیر را نادیده نگیرید!

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

Zucchini Enchilada Boats of Fed and Fit

چرا ما آن را دوست داریم: این قایق ها سرگرم کننده ، سبک ، تازه هستند و به اندازه طعمشان خوب به نظر می رسند. مملو از همه طعم های خوشمزه آنچیلادا که ما دوست داریم ، این راهی عالی برای برآوردن هوس مکزیکی است.

عنصر قهرمان: کمی جشن بگیرید و روی آن را با آووکادو و گشنیز خرد شده تزیین کنید.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سیب زمینی شیرین بو داده با فتا و عسل داغ

چرا ما آن را دوست داریم: این یک غذای شیرین ، خوش طعم و تند است که روح را گرم می کند و شکم را پر می کند. سیب زمینی شیرین یک بوم خالی ایده آل برای مواد زرق و برق دار و مجلل مانند این دستور است.

عنصر قهرمان: عسل داغ یک رویاست.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

Kale & Sweet Potato Fritters از Minimalist Baker

چرا ما آن را دوست داریم: تنها چیزی که برای این سرخ کردن های خوشمزه نیاز دارید هفت ماده ، یک کاسه و 30 دقیقه است. این یک راه عالی برای افزودن یک عنصر سرگرم کننده به یک وعده غذای یک هفته ای یا مخلوط کردن برخی سبزیجات به یک غذای ناهنجار است.

عنصر قهرمان: گرام ماسالا طعم پیچیده و گرم کننده ای می بخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

پیتا توستاداس با کدو تنبل ، لوبیا سیاه و آووکادو

چرا ما آن را دوست داریم: آیا می دانستید که می توانید یک سس مغذی با کدو تنبل بو داده درست کنید؟ این پایگاه مناسب برای این tostada با مكزیك با پیچ و تاب است.

عنصر قهرمان: پیتای برشته یک ظرف شگفت انگیز و خوشمزه می سازد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

کدو تنبل کدو و پنیر از قاشق چنگال بیکن

چرا ما آن را دوست داریم: دفعه بعد که به یک وعده غذایی سریع 30 دقیقه ای نیاز دارید ، این همان است. اگر عاشق سس پنیر آبدار هستید ، نمی خواهید این غذای کاملا خوشمزه را از دست بدهید.

عنصر قهرمان: سس پنیر یک رویای خامه ای مطلق است.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

جوانه بروکسل شربت ترش و ترش

چرا ما آن را دوست داریم: حتی گزین گیرترین غذاخواران و مورد علاقه ترین نفرات جوانه بروکسل ، وقتی این غذای خوشمزه را امتحان کنند ، برای چند ثانیه به عقب برمی گردند. ترفند این است که آنها را به صورت لقمه های نازک و کوچک خرد کرده و سپس در یک ماهیتابه چدنی برای جستجوی کامل ، یک جستجوی سخت انجام دهید.

عنصر قهرمان: شربت سیب این سس را با سرکه شیرین روی غذای فوق العاده درست می کند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

گراتن سبزیجات ریشه ای پنیری

چرا ما آن را دوست داریم: آیا تا به حال زیباتر از این گراتن رنگارنگ دیده اید؟ این غذای مناسب برای تعطیلات است ، اما نمی خواهید برای امتحان کردن آن خیلی صبر کنید. این یک غذای خوشمزه ، گرم کننده و آرامش بخش است که از محبوب ترین سبزیجات پاییزی ما استفاده می کند.

عنصر قهرمان: چغندر آب نبات طبیعت است و هرگز بیشتر از این غذای باشکوه نیست.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

اسکواش باترنوت و لازانیا سفید گوجه فرنگی خشک شده از محصول نیمه پخته

چرا ما آن را دوست داریم: این غذا خیلی بهتر از ظرفی نیست که بتوان آن را کاملاً آماده کرد ، و این غذا آنقدر خوشمزه است که می توانید آن را در یک هفته شلوغ سرو کنید یا آن را برای مهمانی بعدی خود ذخیره کنید. چهار پنیر ، کدو تنبل ، گوجه فرنگی خشک شده و ماکارونی … یام!

عنصر قهرمان: گوجه فرنگی خشک شده طعم دلپذیر و شیرینی به آن می بخشد.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.

سوپ کدو حلوایی با کروتون تند پر از گیاهان

چرا ما آن را دوست داریم: این سوپ به همان اندازه خوشمزه و آسان تهیه می شود. در اصل پاییز است در یک کاسه!

عنصر قهرمان: کروتون های ترد و تند از این دنیا خارج شده اند.

دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید.