20 بهترین شامپو و نرم کننده رشد مو

چه با ریزش موی بعد از زایمان روبرو هستید ، چه احساس پشیمانی جدی دارید ، چه بخواهید به رشد مو کمک کنید ، پیدا کردن روال صحیح مراقبت از مو بسیار مهم است و در حالی که هیچ دو مساله یکسان نیست ، محصولات واقعاً م effectiveثر زیادی وجود دارد. در بازار که به شما کمک می کند موهای خود را در مسیر خود قرار دهید. ما از تری گیلن ، آرایشگر و مدیر خلاق آموزش SACHAJUAN استفاده کردیم تا بهترین شامپوها و نرم کننده های موجود برای رشد مو را در اختیار شما قرار دهیم. ظاهراً قفل های براق ، بلند و محکم تنها یک شستشو هستند!

پیدا کردن شامپو و نرم کننده ای که کار می کند با بافت موهای شما بسیار حیاتی است هنگامی که درک درستی از نیازهای خاص موهای خود دارید ، می توانید به دنبال محصولاتی باشید که به شما در رسیدن به اهداف شما کمک می کند. حتی کسانی که از نظر تاریخی از موهای خود مراقبت کمی می کنند ، پس از سرمایه گذاری روی محصولات با کیفیت بالا که نتایج قابل مشاهده ای را ارائه می دهند ، تفاوت بزرگی را مشاهده خواهند کرد. اگر مطمئن نیستید که نیازهای خاص شما چیست ، دریغ نکنید که از متخصص پوست یا آرایشگر خود راهنمایی بخواهید!

بزرگترین توصیه ژیلن؟ اگر با مشکل واقعی مو مواجه هستید ، هرگز از محصولات با کیفیت صرفنظر نکنید. مواد فعال با کیفیت بالا م effectiveثرترین هستند و تفاوت زیادی در ظاهر موهای شما ایجاد می کنند. بنابراین ، برای خواندن نکات بیشتر و بهترین شامپوها و نرم کننده های رشد مو ، به خواندن ادامه دهید.

برای اطلاعات بیشتر درباره موهای مفید ژیلن به پیمایش ادامه دهید

یکی از بزرگترین کارهایی که می توانیم برای بهبود کیفیت و سلامت مو انجام دهیم ، تمیز نکردن بیش از حد موها است. کمتر بیشتر است! گیلن توصیه می کند که شستشوها را به دو یا سه بار در هفته ، با استفاده از محصولات موی مرغوب محدود کنید. به این ترتیب ، کیفیت مواد فعال بیشتر خواهد بود و کمتر باعث ایجاد مشکل در پوست سر و مو می شود.

اگر فکر می کنید موهای خود را روزانه شستشو نمی دهید ، ممکن است بخواهید یک کرم پاک کننده را امتحان کنید – پاک کننده ای که اساساً مانند یک نرم کننده عمل می کند ، بدون هیچگونه گاز یا کف. وقتی صحبت از نرم کننده می شود ، او هشدار می دهد که نرم کننده های ارزان قیمت می توانند حاوی موادی مانند سیلیکون باشند که موهای شما را می پوشاند و به شما حس سلامتی کاذب می دهد زیرا باعث درخشندگی و صاف شدن موها می شود. ترکیبات با کیفیت بالاتر واقعاً می توانند ساختار مو را از داخل به بیرون ترمیم کرده و همچنین به تولید فولیکول های سالم مو برای رشد مو کمک کنند.

نکات رشد موهای گیلم

 • برای تغذیه و ترمیم موهای خود در هنگام خواب از کرم یا سرم یک شبه مو استفاده کنید.
 • به دنبال موادی باشید که باعث سلامت پوست سر مانند منتول ، زنجبیل و رزماری می شود.
 • روزانه بیوتین مصرف کنید.
 • شستن موها را محدود کنید.

ویتامین های خود را مصرف کنید

در کنار عوامل معمول رشد مو مانند ویتامین A ، ویتامین C ، بیوتین ، روی و B-12 ، گیلن به ما می گوید که منیزیم و آهن نیز بسیار مهم هستند. منیزیم نقش مهمی در تقویت رشد فولیکول مو دارد. هنگامی که بدن آهن کافی ندارد ، دیگر توانایی ترمیم و رشد سلول ها را ندارد ، که می تواند منجر به ریزش مو شود.

در بهترین شامپو و نرم کننده های رشد مو به دنبال مواد زیر باشید:

 • بیوتین
 • نیاسین
 • کافئین
 • ماینوکسیدیل
 • کتوکونازول
 • روغن رزماری
 • روغن اسطخدوس

از این مواد اجتناب کنید:

سولفات هابه اینها عامل شستشو دهنده اصلی در بیشتر شامپوها هستند – کف و کف کفش خوبی هستند. سولفات ها موها و پوست سر را از روغن های حیاتی و مواد مغذی محروم می کنند.

تولدت مبارک. معمولاً می توانید اینها را در شامپوها و نرم کننده های مبتنی بر آب پیدا کنید زیرا به جلوگیری از رشد باکتری در بطری ها کمک می کند. در حالی که CDC گزارش می دهد که اثرات سلامتی انسان از قرار گرفتن در معرض سطوح پایین پارابن ها ناشناخته است ، مطالعات محدود فعالیت غدد درون ریز پارابن ها و پیامدهای خطرات احتمالی برای سلامتی انسان از جمله تنظیم هورمون بدن را نشان داده است. نوسانات هورمون ها علت اصلی ریزش مو هستند بنابراین اگر نگران هستید ، ممکن است چیزی باشد که می خواهید از آن اجتناب کنید.

فتالات هابه این ماده شیمیایی نوعی نفت است که باعث انعطاف پذیری و دوام بیشتر پلاستیک ها می شود. همچنین ماندگاری عطرها بیشتر می شود ، به همین دلیل در تعدادی از محصولات بهداشتی و زیبایی استفاده می شود. فتالات ها با وجود همه کاره بودن ، اختلالات شایع غدد درون ریز هستند. به نظر می رسد که این به اندازه کافی بد نبود ، یک مطالعه اخیر نشان داد که فتالات ها ممکن است مسئول کشتن زودهنگام 100000 آمریکایی در هر سال باشند.

یافتن این موارد در لیست مواد اولیه دشوار است ، بنابراین به دنبال “عطر مصنوعی” یا “عطر” باشید. به عنوان یک قاعده کلی ، سعی کنید محصولاتی را انتخاب کنید که می گویند “بدون عطر مصنوعی” یا “بدون فتالات”.

سیلیکون ها اینها اغلب برای شامپوها و نرم کننده ها استفاده می شوند تا ظاهری براق و براق به موها بدهند. آنها هر رشته را در یک فیلم محافظ می پوشانند و رطوبت را قفل می کنند و رطوبت را قفل می کنند. با این حال ، طرف مقابل این است که این ماده همچنین می تواند از نفوذ مواد مفید به مو جلوگیری کند. همچنین موها را سنگین می کند ، باعث می شود که شل و سفت به نظر برسد و از آنجا که اکثر سیلیکون ها محلول در آب نیستند ، می تواند باعث ایجاد لایه ای از تجمع به سختی در طول زمان شود.

به گفته یک متخصص ، بهترین شامپوها و نرم کننده های رشد مو را بخرید.