20 بهترین کتاب میز قهوه برای تزئین فضای شما

هر زمان که فصل جدیدی از راه می رسد ، من ناگزیر به دنبال طراوت در فضای خود هستم. من تمیز و مرتب می کنم ، قفسه هایم را مرتب می کنم و معمولاً یک یا دو تکه را اضافه می کنم تا به دکوراسیون من روح تازه ای ببخشم. یک کتاب میز قهوه یکی از دلایل خوب من است. کتابهای میز قهوه راهی شگفت انگیز (و نسبتاً مقرون به صرفه) برای افزودن عنصر مورد علاقه به خانه ، ایجاد جرقه گفتگو و عمل به عنوان منبع الهام هستند. به همین دلیل است که برخی از بهترین کتابهای میز قهوه ای را که پیدا کردم گردآوری کرده ام.

آنها نه تنها راهی آسان برای ارتقاء فضای ما هستند ، بلکه هدیه ای شگفت انگیز نیز ارائه می دهند! شما می توانید آن را بر اساس علایق مرتبط انتخاب کنید یا فقط به این دلیل که پوشش زیبایی دارد و جذابیت شما را جلب می کند. به علاوه ، شما واقعاً نمی توانید تعداد زیادی داشته باشید. این یکی از معدود مواردی است که در واقع شما باید یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کنید! وقتی صحبت از کتابهای میز قهوه به میان می آید ، زیبایی باید به اندازه محتویات کتاب اهمیت داشته باشد.

برای انتخاب برخی از موارد مورد علاقه ما بروید – از هنر گرفته تا غذا تا مد ، برای همه چیز کمی وجود دارد. (و برای خرید هدایای تعطیلات هنوز زود نیست!)

20 کتاب برتر میز قهوه را بخوانید!

این پست در ابتدا در 6 اکتبر 2020 منتشر شد و از آن به بعد به روز شده است.