20 دستور العمل شکرگزاری سالم برای یک تعطیلات فضیلت‌آمیز

بر کسی پوشیده نیست که روز شکرگزاری یک روز پر از غذاهایی است که کمی، خوب، دلچسب تر از کرایه استاندارد شماست. البته، من اولین نفری هستم که می گویم مطمئناً برخی از اغماض اشکالی ندارد. با این حال، برای بسیاری از ما، این می تواند منجر به احساس کمتر از بهترین خود شود (یا بلافاصله نیاز به یک پاکسازی ناگهانی آبمیوه داشته باشیم). من افرادی را می شناسم که به معنای واقعی کلمه نمی توانند کاری بکنند جز چرت زدن یک ساعته بعد از پاک شدن بوقلمون و قیمه! و در حالی که ممکن است در حال حاضر سرگرم کننده باشد، من همه طرفدار مبارزه فعالانه با خستگی با انباشته دستور العمل های سالم شکرگزاری هستم.

من یک آجیل سلامتی نیستم، اما تمام تلاشم این است که پوند کره و شکری را که در دستور العمل های سنتی شکرگزاری یافت می شود به نفع گزینه های سالم تری که ذره ای طعم را فدا نمی کنند، کاهش دهم. همه چیز در مورد این است که بدانید کجا باید تنظیمات را بدون حذف هیچ یک از طعم های غنی انجام دهید. بنابراین، با این روحیه که برای خودمان تعطیلاتی داشته باشیم که هنوز هم بدون ایجاد کمای غذایی جشن گرفته می‌شود، دستور العمل‌های سالم مورد علاقه‌ام برای شکرگزاری را گردآوری کردم تا الهام بخش منوی امسال شما باشم.

تصویر از هانا هستون

چاشنی

چاشنی سنتی سالم. این دستور غذا از مواد تازه، نان سبوس دار جوانه زده و فقط یک و نیم قاشق غذاخوری کره برای یک نسخه سالم از چاشنی گرم کلاسیک که همه ما دوست داریم استفاده می کند.

چاشنی گل کلم سالم تر. وقتی گل کلم دارید چه کسی به نان نیاز دارد؟ شوخی می کنم، من عاشق نان هستم، اما این چرخش سالم در قیمه به همان اندازه گرم و خوشمزه به نظر می رسد! علاوه بر این، بدون گلوتن، بدون لبنیات است!

سالم ترین سیب زمینی شیرین غیر پر کردن. این ترکیبی زیبا از بهترین سبزیجات و گیاهان پاییزی است و به جای سنگینی و سنگینی، احساس شادابی به شما می‌دهد.

سس

سس سالم سالم. با روتاباگا، مارمالاد پرتقال، و آب انار در لیست مواد تشکیل دهنده، این سس سنتی غنی شما در روز شکرگزاری نیست. کمی تمیزتر است، اما همچنان طعم شگفت‌انگیزی خواهد داشت که بر روی بوقلمون بپاشد.

سبزی سرخپوشان سالم تر. طعم سس سنتی را بدون گلوتن، غلات یا هر نوع آرد دریافت کنید! سورپرایز – با گل کلم غلیظ شده است.

سالم ترین پالئو، Whole30 Gravy. آیا تا به حال سس سس فقط با سه ماده را دیده اید؟ نه؟ خوب، اینجاست. ساده، تمیز، و مناسب برای شکرگزاری.

پوره سیب زمینی

پوره سیب زمینی سالم هربی. وقتی به جای شیر کامل از ماست یونانی و شیر استفاده می کنید چه اتفاقی می افتد؟ و 1/4 فنجان کره به جای 1/2 فنجان؟ پوره سیب زمینی سبک تر (اما هنوز خوشمزه).

پوره سیب زمینی ساده سالم تر. سیب زمینی، شیر بدون چربی، کمی کره، و کمی روغن زیتون و voila – پوره سیب زمینی.

سالم ترین گل کلم پوره شده دوباره گل کلم FTW. به علاوه، در این دستور پخت کمی پنیر وجود دارد، بنابراین بسیار خوشمزه است.

نوعی غذای مرکب از سیب زمینی شیرین

کاسرول سیب زمینی شیرین سرخپوشان سالم. انبوه شکر و کره را با این نسخه سالم از کاسرول کلاسیک که حتما باید داشته باشید کنار بگذارید.

سیب زمینی شیرین دوبار پخته سالم تر. سیب زمینی شیرین سوخاری با کمی دارچین و ادویه کدو تنبل و یک مرنگ شیرین اختیاری روی آن!

سالم ترین سیب زمینی و سیب شیرین بو داده با دارچین. ادویه دارچین و شیرینی سیب ها نشانه ای از دستور غذای کلاسیک است، اما شما را در کمای قند قرار نمی دهد.

باقلا سبز نوعی غذای مرکب

کاسرول لوبیا سبز سالم. این دستور غذا با ترکیبات سالم تر، تمام حس های سنتی را به شما می دهد – فقط کمی سبک تر.

کاسرول لوبیا سبز سالم تر و تمیزتر. بادام هندی حالت خامه ای و دانه کدو تنبل ترد را ایجاد می کند. تمیزتر از این سخت است!

سالم ترین سرخپوشان، کاسرول لوبیا سبز وگان. این دستور غذا فقط 9 ماده دارد و همه آنها برای شما خوب هستند. فقط یک دلیل دیگر برای خوردن هر چقدر که می خواهید.

سس کرنبری

سس کرن بری خانگی سالم. شیرین، تند، و به شکل قوطی نیست، پس خوب است. همچنین، هیچ شربت ذرت در این دستور غذا وجود ندارد!

سس انگور کرن بری سالم تر. این دستور غذا فقط از پرتقال و پوره برای شیرین کردن آن استفاده می کند و با مواد کامل بسته بندی شده است!

سالم ترین سس کرن بری 3 ماده ای. درست خواندید سه ماده. و همه آنها میوه هستند. زغال اخته، آناناس، و سیب همه با هم کار می کنند تا سالم ترین سس ما را درست کنند. یام

رول و نان

بیسکویت ذرت سبوس دار سالم. این دستور پخت بیسکویت با آرد سبوس دار، آرد ذرت و دوغ کم چرب، سطح کاملا جدیدی از سلامت را برای بیسکویت معمولی شما به ارمغان می آورد.

نان ذرت بدون آرد سالم تر. یک نسخه سالم از کلوچه نان ذرت و من از آن عصبانی نیستم! مقداری عسل روی آنها بپاشید یا در آبگوشت خیس کنید. تضمینی شگفت انگیز بودن

سالم ترین رول های شام بدون گلوتن. رول های بدون گلوتن، بدون لبنیات، بدون شکر تصفیه شده. بله لطفا.

دسر کدو حلوایی

نان کدو تنبل سالم. سس سیب، شربت افرا، روغن نارگیل و ماست یونانی این دستور را کمی سالم تر از نان کدو تنبل معمولی شما می کند.

پای کدو تنبل پالئو سالم تر. یک پوسته بدون گلوتن و لبنیات و یک فیلینگ بدون گلوتن و لبنیات؟ به علاوه، شکر نارگیل به عنوان شیرین کننده به جای شکر تصفیه شده استفاده می شود.

سالم ترین موس کدو تنبل وگان. ساختن تقریباً خیلی آسان است. فقط تعداد انگشت شماری از مواد کامل و همه آنها فقط در مخلوط کن می روند!

این پست در ابتدا در 11 نوامبر 2019 منتشر شد و از آن زمان به روز شده است.