25 بهترین دکوراسیون پاییزی از هدف برای ایجاد فضایی دنج

همانطور که هرکسی که قصد انجام سریع هدف را فقط برای ظهور با یک سبد خرید کامل دارد می داند ، خوب است که هنگام ورود به Tarjay برنامه ای داشته باشید. و اگرچه ما نمی توانیم لزوماً یک نقشه راه فیزیکی برای راهنمایی شما در راهروها ارائه دهیم ، چند توصیه از برخی از معتبرترین نام ها در گوشه بخش خانه می تواند به همان اندازه ارزشمند باشد. از جوانا گینز گرفته تا جاستینا بلیکنی جنگل ، متخصصان طراحی بهترین دکوراسیون پاییزی جدید را از Target جمع کرده اند تا فضایی دنج ایجاد کنند.

25 قطعه پاییزی که در زیر انتخاب شده اند ممکن است متعلق به زیبایی متفاوت باشند-Opalhouse بیشتر بوهمی است ، در حالی که Threshold مینیمالیسم کلاسیک را انتخاب می کند-اما هر پتو بافتنی ، کدو تنبل کرم رنگ و چراغ لهجه برنجی به همان جلوه دلپذیر و گرم دست می یابد. در زیر ، ما گزینه های مقرون به صرفه آنها را برای تغییر ظاهر خانه پاییزی مورد تأیید طراحان تقسیم می کنیم. پس از اتمام مراحل نهایی ، گروه خود را برای جذاب ترین گردهمایی فصل میزبانی کنید.

اتاق نشیمن آماده پاییز امیلی هندرسون.

آستانه

Threshold متعلق به Target متعلق به لپ تاپ های کلاسیک و آسان برای احساس فوری سقوط است-همه زیر 50 دلار.

آستانه طراحی شده با استودیو مک گی

مجموعه Threshold با وجود Shea McGee موسس استودیو McGee ، بیش از 250 مورد جدید را پر از گرمای کلاسیک پاییزی معرفی کرد.

چند پتوی بافتی و بالش هایی با سایه های پاییزی ، یک اتاق نشیمن فوق العاده دنج را برای شما ایجاد می کند.

Hearth & Hand With Magnolia

مشارکت Target با Chip و Joanna Gaines همچنان به ارائه اقلام ضروری در خانه ادامه می دهد. با مجموعه جدید پاییزی Magnolia ، موارد مورد علاقه جوانا را از Hearth & Hand بخوانید.

ورودی شایسته سقوط.

Opalhouse طراحی شده با جنگل

برند جسورانه Target با همکاری جاستینا بلکنی به اوج کمال بوهمی می رسد. Opalhouse با جنگل طراحی شده استآخرین ویژگی های پرتاب بیش از 140 مورد جدید در پاییز یافت می شود – تقریباً همه آنها زیر 30 دلار قیمت دارند. ما پنج مورد دلخواه بلکنی را تجزیه می کنیم.

پروژه 62

زیبایی شناسی مدرن قابل دسترس پروژه 62 ، چرخشی در اواسط قرن در طراحی فصلی ارائه می دهد. قطره پاییزی جدید نام تجاری Target همه چیز را از قطعات برجسته گرفته تا مبلمان چشم نواز را در بر می گیرد.