26 بهترین محصول مراقبت از پوست که همیشه به آن ها برمی گردم (و 1000s را آزمایش می کنم!)

سفر پوست من از جهنم گذشته و برگشته است. وقتی بزرگ شدم، آکنه وحشتناکی داشتم و هرگز کرم ضدآفتاب نزدم (فکر نمی‌کنم حتی ضدآفتاب صورت هم داشته باشم)، بنابراین در اواخر نوجوانی و اوایل دهه 20، با اسکارهای آکنه، آسیب‌های ناشی از آفتاب، بزرگ شدن منافذ پوستی و ترکیبی باقی ماندم. پوست. ساده لوحانه، فکر کردم پوشاندن صورتم با آرایش، مشکلات پوستی من را پنهان می کند که در واقع آن را بدتر می کند. هیچ کس به من نگفت که راز آرایش بی عیب و نقص پوست سالم است. تا اینکه 21 ساله نشدم که بالاخره با اصول اولیه همراه با بهترین محصولات مراقبت از پوست که برای تشکیل یک روال مراقبت از پوست نیاز دارید آشنا شدم: پاک کننده، رتینول، ویتامین C و مرطوب کننده/SPF.

قابل انکار نیست، 20 سالگی ما می تواند زمان ناخوشایندی برای پوست باشد. بسیاری از ما در این سن (از جمله خودم) هنوز از آکنه معمولی رنج می‌بریم، در حالی که سعی می‌کنیم آسیب‌های ناشی از نور خورشید را اصلاح کنیم و از علائم پیری جلوگیری کنیم – این خیلی زیاد است! ترکیب رتینول و ویتامین C یک گزینه عالی است زیرا هم پیشگیری و هم اصلاح را پوشش می دهد – فقط مطمئن شوید که آن را با یک مرطوب کننده بپوشانید و البته از ضد آفتاب استفاده کنید! برای من، شروع با یک روال کوچک مراقبت از پوست مانند یک سبقت دست یافتنی از رویکرد 14 مرحله ای است که در آن زمان محبوب بود. به عنوان کسی که فکر می‌کرد سنت ایوز یک مراقبت از پوست است، چهار مورد ضروری به من کمک کردند زیرسازی مناسبی ایجاد کنم و به پوستم آنچه را که دارد بدهم. در حقیقت مورد نیاز است. پس از ادغام این چهار محصول کلیدی در روتین مراقبت از پوستم، شروع به لایه برداری از تونرها، لایه بردارها، تقویت کننده ها و آبرسان ها کردم.

اگر پوست مستعد آکنه دارید، تونرها و لایه بردارها برای متعادل نگه داشتن سطح چربی و در عین حال کاهش ظاهر منافذ شگفت انگیز هستند. همچنین می‌گویم که یکی از بزرگ‌ترین تغییراتی که برای پوست من ایجاد کرد، از تغییر سبک زندگی ناشی شد. پس از قطع گلوتن، لبنیات، محدود کردن الکل، افزایش مصرف آب و اطمینان از خواب کافی، آکنه‌ام ناپدید شد و پوستم بسیار جوان‌تر و درخشان‌تر به نظر می‌رسید. (*توجه ویراستاران: لطفاً قبل از ایجاد هر گونه تغییر عمده در رژیم غذایی با پزشک یا پزشک خود مشورت کنید، اما این چیزی است که برای من کارساز بوده است.)

در 28 سالگی، بالاخره در پوستم احساس خوبی دارم و هدفم همچنان همان است: اصلاح و پیشگیری و در عین حال بهبود بافت و تن. به لطف ماهیت شغلم، هزاران برند و محصولات مراقبت از پوست را آزمایش کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم بهترین ها را انتخاب کنم (به نظر من!). بنابراین، به خواندن ادامه دهید تا محصولات مراقبت از پوست را که تا آخرین قطره فشار می‌دهم و می‌خراشم، کشف کنید.

*لطفاً توجه داشته باشید، در حالی که من تمام این محصولاتی را که استفاده می کنم در اینجا لیست می کنم، مطمئناً نیازی به خرید همه آنها ندارید. وقتی صحبت از مراقبت از پوست به میان می‌آید، تنها چیزی که واقعاً به آن نیاز دارید یک پاک‌کننده با کیفیت، تونر/سرم، مرطوب‌کننده و ضد آفتاب است—همین! و برای من، همه چیز در مورد سرمایه گذاری در کیفیت بر کمیت است.

پاک کردن

لحن

تراشیدن

درست

مرطوب کنید

محافظت