26 بهترین هدیه برای آشپزهای خانگی از لوازم آشپزخانه گرفته تا کتاب آشپزی

این پست به راحتی می تواند عنوان شود: “هدایایی که من واقعاً برای خودم می خواهم” (اعضای خانواده ، توجه داشته باشید!) وقتی صحبت از لیست خواسته های شخصی من می شود ، بیشتر موارد موجود در آن مربوط به زیباتر شدن آشپزخانه من یا تقویت من است. پروژه های پخت آخر هفته بنابراین من همه مورد علاقه شخصی خود و همچنین چند مورد را در لیست خواسته هایم گرفتم تا بتوانم بهترین خلاقیت ها را برای آشپزهای خانگی تهیه کنم.

برای بسیاری از آشپزهای پرشور دیگر در خانه ، برای من ، چند هدیه در تعطیلات می تواند یک شمع را برای لذت بردن از باز کردن یک وسیله یا وسیله جدید برای چرخش در آشپزخانه نگه دارد. جواهرات عالی هستند ، اما من هر روز یک سری چاقوی جدید براق می برم.

صرف نظر از سطح مهارت دریافت کننده شما ، برای همه کسانی که غذای خوب دوست دارند ، چیزی وجود دارد: SO شما که هنوز از کره نمکی که هر دو در نان باگت در پاریس می پاشید لذت می برد؟ (یا این فقط آدم است ، lol.) خوب ، او باید این غذای شیک کره ای را برای میز صبحانه میل کنید. فارغ التحصیلان اخیر شما در زندگی خود به این مخلوط کن مات سبز آشپزخانه زیبا نیاز خواهند داشت. و بهترین فردی که پنیر و پینو نوآر را شامی مناسب می داند؟ من تخته سرو عالی را برای بالا بردن بازی او پیدا کردم.

برای خرید هدایای مورد علاقه من برای آشپزهای خانگی به صفحه بروید. اگر خوش شانس هستید ، فقط ممکن دریافت کننده یکی از خلاقیت های خوشمزه ای باشید که هدیه شما از آن الهام می گیرد.

این پست در ابتدا در 18 نوامبر 2020 منتشر شد و از آن به بعد به روز شده است.